Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co nas wkurza...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
258 odpowiedzi w tym temacie

#21
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Ale jak coś takiego w kurza to magia normalnie. Trzumaj sie i się nie daj :!:



...



...



#22
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
musze nie mam innego wyjścia a wiecie co najbardziej mnie wkurza ta jej cukierkowatosć bez mydła do d... by ci wlazła ale to tylko takie na pozór

#23
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Mnie wkurza:
:arrow: to, że jestem gruba i nie mogę schudnąć :!:
:arrow: to, że nie mam silnej woli :!:
:arrow: to, że jestem sama i nic na to nie mogę poradzić, poza czekaniem na Tę wielką chwilę..
:arrow: tzw."dobre rady", które wcale nie poprawiają nastroju..
:arrow: nic mnie tak nie wkurza, jak ludzka głupota-szczególnie w pracy..grrr :evil:
:arrow: nasze polskie zarobki-pracujesz i w zasadzie nic z tego nie masz..
:arrow: to, że faceci kłamią.. w ogóle ludzie, którzy kłamią..
:arrow: moja nadwrażliwość i szukanie we wszystkim "drugiego dnia"
itd..

A reszta jak mi się przypomni to nie omieszkam was poinformować.. :ceyes:

#24
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
intryguje mnie pt .4 z twojej listy nadzwyczajna
mogłabyś to rozwinąć,bo nie chcę coś źle zrozumieć :hmmm:

z trójką się nie zgadzam w żadnym wypadku i w ogóle !

a resztę rozumiem ,faktycznie może cię to wszystko wkurzać .
Dołączona grafika Dołączona grafika

#25
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Wiesz, to chodzi głównie o moich tzw. przyjaciół i rodzinę, którzy mówią mi ciągle to powinnaś tak, a to powinnaś tak, a może ty za dużo od faceta wymagasz, a może powinnaś się zmienić. Ja akceptuję moich znajomych z ich wadami, a mnie wcale nie pomaga takie wytykanie. Jakbym nie mogła być po prostu sobą. Albo ja doskonale wiem, że jestem gruba i muszę schudnąć, a ktoś mi mówi" powinnaś schudnąć"..Grrr
Już rozumiesz?No nie umiem tego inaczej opisać.

Jeśli chodzi o wasze rady, to przecież po to tu jestem, zeby wspólnie się odchudzać i wymieniać opinie. I dzięki wam za to. Tego potrzebuję..

Piszesz, że się nie zgadzasz z 3ka? Dlaczego? Ja przeciez nie wyjdę na ulicę i nie bedę krzyczeć, że szukam faceta. Robię wszystko co moge, żeby kogo,s poznać, ale widocznie to nie dla mnie..

#26
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
jeśli ktoś mówi ci że jesteś za gruba to przede wszystkim nie denerwuj się bo osoba to mówiąca zauważy i bedzie miała satysfakcję , uśmiechnij się i odpowiedz że pięknego ciała nigdy za wiele , a moda na wieszaki juz się kończy :lol: , a co do miłości to ona sama przychodzi w naj mniej spodziewanym momęcie i nieważne jest wtedy ile ważymy bo przecież chodzi o to aby ktoś nas pokochał a nie nasz wygląd i tu przypomina mi się sentencja ale niewiem kto ją napisał

KOCHAć TO NIE ZNACZY PATRZEć NA SIEBIE
LECZ PATRZEć RAZEM W TYM SAMYM KIERUNKU

#27
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
no to już rozumiem i wcale ci się nie dziwię
jak ważyłam swoje 114 kg,to miałam to ciągle ,cokolwiek bym nie założyła,to wyglądałam jak hipopotam, i rodzina krytykowała mnie na okrągło
jak już miałam dosyć to zaczynałam się stawiać, a wtedy szło z innej beczki : a to nie tak kroję marchewkę ,a to czemu to czy tamto ... a wszystko było efektem tego że nie mogli zaakceptować mnie
teraz widzę, dopiero teraz ,że chcieli dobrze, do tego stopnia ,że siostra się ze mną założyła o super sexi koszulkę nocną (doping ! ) ,że do końca roku schudnę,utrzymam wagę i nie przytyję ,i mówi że z pieśnią na ustach po tę koszulkę poleci ,że dałaby każde pieniądze abym schudła
i teraz autentycznie wszyscy się cieszą i atmosfera jest zupełnie inna

co z tego że gadali,ja się wściekałam,denerwowałam ,i jadłam,aż sama zrozumiałam że nie mam wyjścia i muszę się zmienić ,zmienić wszystko
i się zmieniło
i teraz wiem że chcieli dobrze-to mają ;-)
:mrgreen:

a co do pkt.3 to jeszcze to przemyślę :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#28
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Ale wiesz, to boli, bo czuję, że dopuki nie schudnę, to ludzie będą mnie inaczej traktować, a nie normalnie jak kiedyś. co kogo obchodzi przez jakie piekło przeszłam, co się stało, że przytyłam. Najłatwiej powiedzieć "gruba". A tam pod tymi zwałami tłuszczu jestem ta sama ja co kiedyś.
Chyba stąd te kompleksy i moje nieszczęśliwe podejscie do siebie, do miłości. Jak byłam szczupła było zupełnie inaczej. Próbowałam się zaakceptować taką i nie udało się do końca, choć nie czuje już do siebie tak ogromnej nienawiści. Walczę i będę walczyć do konca i mam nadzieję, że w końcu się uda, choć widze, że ludzie w to nie wierzą. Przestałam więc mówić-odchudzam się. Teraz odmawiając słodkiego mówię- nie, dziękuję, dbam o cerę i unikam terazc słodyczy. I nikt nie patrzy jak spod byka..

A jak Shash przemyslisz mój pkt 3 to daj znac. Myślę, że twój punkt widzenia bedzie dla mnie cenny.

#29
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Jak mąż chrapie całą noc :!: :!: :!: :yikes:

#30
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

Jak mąż chrapie całą noc :!: :!: :!: :yikes:


:lol:

Mnie wkurza, ze juz jesien.. I ze w tym roku nie bylo prawdziwego lata :cry:

#31
Magda 29

Magda 29

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 132 postów
Ja ma dzisiaj dola ,nic mi sie nie chce,nie wiem czemu ale czesto tak mam,brak mi energii,moze znacie jakis cudowny srodek ,czesto jestem ospala ze nawet gadac mi sie nie chce)prace mam dobra ,na chlopaka tez nie narzekam(z wyjatkami:) ) mam podobno za niskie cisnienie ,kiedys mi tak lekarka powiedziala,hmmm... nie wiem co z tym robic?????
Magda 29Dołączona grafika

#32
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
jak tak leży koło mnie i chrapie,a ja nie mogę oka zmrużyć ,a co zasnę to mnie budzi koncert ,to jestem tak wściekła,że mogłabym zrobić komuś krzywdę
dlatego popieram Sabinkę ,to jest straszne denerwujące i nie do zniesienia :evilmad:

Magda29 - ponoć retbul dodaje skrzydeł ;-) :lol:
a tak na poważnie ,to nie bardzo wiem : kawa ? zimny prysznic?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#33
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
shashua, ja to mojego czasami tak z kopie i wyszturcham ze aż wstyd dobrze że rano nic nie pamięta :grin:

#34
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Mnie dziś na przykład praca: donosiciele, wymądrzanie się kogoś, kto jest tu ze dwa dni i g..o wie o tej pracy, kłamstw, szemrania za plecami i lizania d.. szefostwu :!: O :!: To mnie właśnie wkurza jak nic :!:

#35
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
a mnie wkurza moje chore gardełko i to ze mam za niską temperaturę ciała:((

#36
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
jak ktoś na okrągło mówi mi co mam robić ,jak żyć ,jak sie zachowywać!!!!

i to ktoś ,kto sam popełnił w życiu tyle błędów ,tak dostał po dupie ,że żal ściska ,a mnie chce uczyć
mnie ????????????????
:crazy: :crazy: :crazy: :evilmad: :evilmad: :evilmad:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#37
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
A mnie to że ludzie często przychodzą do mnie wtedy jak jest im źle, bo jestem plasterkiem, pocieszę, pozwolę się wygadać. A jak im jest dobrze, to juz mnie nie potrzeba. A komu ja powiem ze mi źle??

#38
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
nam my zawsze wysłuchamy ;-)

#39
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
dwa razy post wyskoczył wiec czeba coś napisać
:arrow: ta beznadziejna pogoda
:arrow: to że sie nagle okazało ze nam dach przecieka :-( a mamy juz zrobione sufity
:arrow: ze niemozemy wyjść na dwór a Natala dostaje wścieku

#40
Magda 29

Magda 29

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 132 postów
wlasnie:)
Magda 29Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych