Skocz do zawartości

Zdjęcie

Włosy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
122 odpowiedzi w tym temacie

#21
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
zostało mi jeszcze pół słoiczka maseczki na włosy z algami ,i tak myślę,że najpierw wykończę to,a potem ta rycyna ,bo co za różnica,,i tak smaruję i tak
więc będziemy wcierać i wyrosną nam grzywy :lol:
Dołączona grafika Dołączona grafika



...



...



#22
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
shashua, już się nie mogę doczekać jak zaczniemy włoskami rzucać na prawo i lewo :clap: :clap: :clap:

#23
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
jak do wszystkiego ,i do tej kuracji potrzeba cierpliwości
czytałam nie tak dawno świetną książkę ,i tak mi sie podobał fragment że nie wytrzymam i tu go zacytuję -bo jest rewelacyjny i w 100% się z nim zgadzam


"zmiany nie dokonują się z dnia na dzień .Każda zmiana następuje powoli,wymaga silnej woli i ciężkiej pracy .Najwspanialsze jest to,że gdy po długiej,ciężkiej pracy patrzysz wstecz,to ze zdumieniem spostrzegasz ,jak wiele zrobiłeś "

- i czy dla takiej nagrody jak świadomość sukcesu,nie warto się pomęczyć? nawet z włosami? :mrgreen:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#24
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
masz całkowitą racje...fajny fragment co to za książka?

#25
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
tytułu nie pamiętam i autora też,a już oddana do biblioteki ,ale opowiadała o facecie maltretowanym w dzieciństwie przez ojca sadystę , wyszedł na ludzi,i to najbardziej optymistyczne

a fragment ten wpisałam w notes jako MEMENTO
Dołączona grafika Dołączona grafika

#26
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
no to fajna musiałabyc ta książka :arrow: llubię takie czytać...
no a tak wracając do tematu włosów to kupiłam już olejek i dzisiaj robię pierwszą kurację :arrow: zobaczymy jak będzie :hmmm:

#27
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
będzie doooooooooooooobrze -jestem pewna! :mrgreen:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#28
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
no mam nadzieję-bo ja chce moje stare włoski :cry: podejmę każdą próbę,żeby tylko było lepiej :mrgreen:

#29
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
No i moje kochane jestem po pierwszym dniu kuracji z olejkiem...A więc nie wiem czy te pierwsze efekty są takie ale strasznie podczas mycia szamponem wypadaly mi :hmmm: może dlatego że te słabe muszą wypaść... nie wiem ale w przyszłym tygodniu znowu robię kolejną kurację.Ja trzymam ten olejek na głowie 5,5 godz.MAM NADZIEJĘ,ŻE UDA MI SIE WYTRZYMAĆ TO POŁ ROKU (sorcia za caps lock) no i przy okazji zrobiłam sobie maseczkę z drożdży :mrgreen: ładną mam dzisiaj buźkę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
OK narazie to tyle z mojego sprawozdania-będę Wam pisała o wszystkim...

#30
Magda 29

Magda 29

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 132 postów
hej dziewczyny, ja tez ld dzisiaj zaczynam kuracje (ta z rycyną) zobaczymy czy to dziala :)
Magda 29Dołączona grafika

#31
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Magda 29, fajnie że też na tym bedziesz przynajmniej razem będziemy się wymieniać doświadczeniami ;-) no a tak poza tym to dawno Cie nie bylo co porabiałaś:?:

#32
Magda 29

Magda 29

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 132 postów
hejka Anja ide zaraz po ten olejek rycynowy,nie ma na co czekac trzeba kuracje rozpoczac, internet mi szwankowal i dlatego mnie nie bylo,ale moge sie pochwalic jest mnie kg mniej :))
Magda 29Dołączona grafika

#33
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
magda 29 -gratuluję utraty kg-to super że waga spada ,i fajnie że zaczynasz kuracje
pisz o efektach :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#34
Magda 29

Magda 29

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 132 postów
Hejka Shashua,chyba jutro bede wcierac ten olejek we wlosy!!!
Magda 29Dołączona grafika

#35
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
No Madzia fajnie ze do mnie dolaczysz-razem lepiej :mrgreen: Ja we wtorek bede drugi raz wcierala olejek

#36
Magda 29

Magda 29

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 132 postów
Anja , zaraz ide wcierac olejek,razem razniej wieksza ma sie mobilizacje.
Magda 29Dołączona grafika

#37
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Magda 29, no fajnie bardzo sie ciesze-co dwie glowy to nie jedna :mrgreen:

#38
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Mi Silica nie pomagala na wlosy ale pomaga na paznokcie bardzo :-)

Co do olejku.. Mozna wcierac, ale dla mniej cierpliwych wystarczy dodac 2-3 krople olejku do szamponu juz wycisnietego na reke. I po prostu umyc wlosy... Jeszcze nie stosowalam chcoiaz olejek juz zakupilam. Mam zamiar smarowac tez brwi i rzesy :-) Ponoc efekty zniewalajace :-D

Swoja droga - Kochany mi sie wystraszyl, bo olejek jest na przeczyszczenie i musialam sie gesto tlumaczyc, ze nie robie sobie z tego "sposobu" na odchudzanie.. i ze po prostu chce miec piekne wlosy :blink: A wypadaja mi na potege.. I to nie, ze po odchudzaniu, bo przed tez mi lecialy.. szok, ze lysa nie jestem. No, ale kitka nie jest juz taka gruba jak kiedys :roll:

#39
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
jasmine, no ja myśle ze z tym olejkiem wytrzymam nawet pol roku bo moje wloski to juz totalna porażka no i bardzo sie cieszę,że mam Madzie przy sobie bo to większa mobilizacja :mrgreen: Dzięki Madziulka :lovers:

#40
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Ja bym na pewno nie wytrzymala.. za leniwa jestem :tongue:

Ale za Ciebie i Madzie trzymam kciuki :-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych