Skocz do zawartości

Zdjęcie

Włosy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
122 odpowiedzi w tym temacie

#41
Magda 29

Magda 29

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 132 postów
dziewczyny a od kogo macie te informacje o tym olejku rycynowym ??/ hmmm.... bo ja bylam wczoraj u mojej fryzjerki podciac sie troche ,jak jej powiedzialam ze smaruje glowe olejkiem rycynowym ,to sie za glowe zlapala ,powiedziala ze pierwsze slyszy,ze rycyna inpregnuje i ze mi nie poleca tego stosowac(rycyna nie dopuszcza tluszczu do skory). Zreszta po tej kuracji glowa mnie swedziala i mialam strasznie zaczerwieniona. Sorki Anja ze namieszalam ,ale boje sie o nas ,zeby nam ta resztka wlosow z glowy nie wyleciala. :hmmm:
Magda 29Dołączona grafika



...



...



#42
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Tzn, ja o tym wcieraniu faktycznie nie slyszalam, ale w internecie mowia duzo na temat tego, ze olejek rycynowy ma zbawienne dzialanie na wlosy. Tylko, ze ja wiem jedynie o mieszaniu kilka kropli z szamponem.. Hm..

#43
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ja nie mam o tym zielonego pojecia no i jestem za leniwa na takie zabiegi :grin:

#44
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Magda te informacje to ode mnie :hmmm: ,dużo o tym czytałam z różnych książek ,czasopism i w internecie , i nawet tą rozpiskę o tym jak to robić tam znalazłam
dlatego jestem bardzo zdziwiona stwierdzeniem twojej fryzjerki :yikes:
jeżeli masz jakiekolwiek obawy odnośnie tej kuracji ,to po prostu jej nie stosuj ,to będzie leprze ,niż by miała ci zaszkodzić
podzieliłam się tym sposobem na forum w dobrej wierze , z myślą że komuś będę mogła pomóc
teraz myślę,że potrzeba nam więcej informacji na ten temat ,
jeżeli ci ta kuracja zaszkodziła ,to przepraszam :cry:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#45
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
shashua, nasz Ty kochany Aniolku :mrgreen: Na pewno nikt nie ma do Ciebie zadnych pretensji, no cos Ty :-) Ja tez znam olejek rycynowy od zbawiennej strony dla wlosow wiec na pewno ma takie wlasciwosci :-)

#46
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów

jeżeli masz jakiekolwiek obawy odnośnie tej kuracji ,to po prostu jej nie stosuj ,to będzie leprze ,niż by miała ci zaszkodzić


I TO JEST KLUCZOWE ZDANIE DLA WSZYSTKICH I WE WSZYSTKICH KATEGORIACH :grin:

#47
Magda 29

Magda 29

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 132 postów
Shashua,wiem ze w dobrej mierze pisalas o tej rycynie,ja kiedys tez slyszalam ze olejek ,jajko,i cytrina i to sie naklada na glowe!!! moze mi to nie sluzy,poprostu przerwe kuracje ! Shashua a na ciebie sie nie gniewam ,wiadomo ze chcialas sluzyc rada!! pozdrawiam cie i caluje :lovers:
Magda 29Dołączona grafika

#48
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
to dzięki Magda za buziaka :mrgreen: ,ulżyło mi , bo wiadomo? jeszcze naprawdę by mogło zaszkodzić :hmmm:
a jak któraś trafi na jakieś informacje w kwestii rycyny to bardzo proszę o opinie
Dołączona grafika Dołączona grafika

#49
Magda 29

Magda 29

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 132 postów
buziak shashua :lol: :lovers:
Magda 29Dołączona grafika

#50
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
a ja wtarłam po raz drugi we wtorek olejek i nic mnie nie swędziało tylko strasznie mi po tym włosy wypadły przy myciu ale ja to sobie tłumacze,że te słabsze wypadaja... Ja postanowiłam ,że przynajmniej kilka razy jeszcze zrobię a jak nie bedzie widać efektów to przerwe dopiero
A tak nawiasem mówiąc w aptece pani mi powiedziała,że coś w tym musi być bo ona ma nawet naftę kosmetyczna z olejkiem rycynusowym.....
Jak narazie ja nie przerywam i stosuje dalej a co tam :mrgreen:

#51
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Nafta tez dziala super na wlosy, ale strasznie duzo z tym babrania.. jak ktos bedzie zainteresowany to moge opisac ;-)

#52
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
jasmine, no kochana ja jestem zainteresowana-wiesz,że jeżeli chodzi o włosy to łykam chetnie wszystkie informacje :mrgreen:

#53
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Pozwolilam sobie skopiowac wypowiedz pewnej kosmetyczki, bo napisala tak naprawde wszystko :-)

Nafta Kosmetyczna z wit A + E

Czasem najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze. Takim rozwiązaniem jest zapewne nafta kosmetyczna używana już przez nasze babcie. Jeśli masz już dość odżywek, pianek, maseczek regeneracyjnych, serów na zniszczone końcówki i wszystkich produktów, które obciążają włosy, to musisz koniecznie po nią sięgnąć! Ja jestem bardzo zadowolona.

Nafta kosmetyczna zapobiega elektryzowaniu włosów, ułatwia rozczesywanie i modelowanie. Zapewnia połysk i puszystość. Chroni przed łupieżem (niestety nie wiem, czy to prawda, gdyż nie mam takowych problemów). Gdy dodamy do niej olej rycynowy, żółtko i parę kropli soku z cytryny i potraktujemy jako maseczkę to wzmacnia, regeneruje włosy farbowane i zniszczone.

Jak się używa nafty? Należy ją natrzeć na 10 min. przed myciem, następnie umyć dokładnie szamponem, czynność powtórzyć. Producent ostrzega, że u osób wrażliwych może wystąpić zaczerwienienie skóry głowy. Ja u siebie tego nie zaobserwowałam.

Zapach nafty jest niewyczuwalny, opakowanie tradycyjne.

Do kupienia w aptece.

Szczerze polecam!


Nie dodala tylko, ze bardzo ciezko nafte zmyc z wlosow i naprawde te 'zabiegi' sa meczace. Ale z drugiej strony.. dla pieknych wlosow! :mrgreen:

Aa, no i nafta jest tania wiec to tez duzy plus!

#54
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
jak mi nie wyjdzie z olejkiem to wypróbuje nafte :mrgreen:

#55
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
o, ja tą naftę nas moje długie włosy to chyba muszę wypróbować..

#56
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
nadzwyczajna, to pisz nam czy daje jakies efekty :mrgreen:

#57
Magda 29

Magda 29

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 132 postów
Anja i jak twoja kuracja z olejkiem rycynowym? juz sa jakies efekty,stosujesz ja? :-D
Magda 29Dołączona grafika

#58
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Magda 29, no kochana stosuje stosuje jutro po raz 3 bede wcierała olejek :arrow: jak narazie nie ma jeszcze żadnych widocznych efektów ale wiesz to dopiero 2 razy wiec nie spodziewam sie niczego nadzwyczajnego mam nadzieje ze tak po 2-3 miesiącach coś konkretnego sie zacznie dziać :mrgreen: Mocno wierze,że to mi pomoże
No i jutro jade na badania krwi pod kontem włosów-bo lekarz stwierdził,że mogę mieć coś z hormonami nie tak :arrow: narazie o tym nie myśle zobaczymy co bedzie ;-)

#59
Magda 29

Magda 29

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 132 postów
Anja trzymam za ciebie kciuki z ta kuracja,jak ci wyjdzie i wlosy sie poprawia ,to moze tez kiedys ja zastosuje :)
Magda 29Dołączona grafika

#60
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Zastosowałam olejek po raz trzeci ;-) No niestety nie widze zadnych konkretnych efektów jeszcze no ale nie ma sie co załamywać bo to dopiero trzeci raz ;-) Jakoś tak mi sie wydaje ze juz nie mam takich sianowatych tych włosów tylko zrobiły mi sie bardziej takie konkretne :arrow: sama nie wiem moze to tylko takie złudzenie ale jak narazie nie mam zamiaru przerywac kuracji tylko dzielnie dalej bede ja stosowała :mrgreen:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych