Skocz do zawartości

Zdjęcie

ZACZYNAM


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
46 odpowiedzi w tym temacie

#21
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
matkaizona, co ty mi tu wypisujesz jak to nie jestes atrakcyjna oj oj a mąż może troche zapracowany jest... Ja też tak ostatnio myślałam,że u nas tak jest ale kupiłam nową piżamke do spania i sytuacja sie diametralnie zmieniła :mrgreen: na moja korzyść oczywiście :mrgreen: Wszystko wróciło do normy...



...



...



#22
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
mam nadzieję,że nie jest tak jak myślisz, czasami problemów nazbiera sie jakoś sporo,wzajemnych żalów i urazów,a nam odchudzaczkom od razu wydaje się że to z winy naszych kilogramów ,a tak nie jest, porozmawiajcie spokojnie ,szczerze i bez emocji,wyjaśnijcie sobie co jest -pomaga ,wiem że może się tu mądrzę przesadnie,ale chciałabym cię jakoś pocieszyć :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#23
matkaizona

matkaizona

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
Na pewno macie rację :-> , ale jak sobie czasami coś ubzduram to tak jest, że mnie zalewa. Może potrzebuje, żeby mnie ktoś trzepnał??
matkaizonaDołączona grafika

#24
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
matkaizona, no to mam nadzieje,że juz po uszach od nas dostałaś i główka do góry :mrgreen: nie smutaj nam sie bo fajna kobitka z Ciebie jest :mrgreen:

#25
matkaizona

matkaizona

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
Anja, DUUUŻŻŻAAA kobitka hihi, ale mam cel, do 31 grudnia 2007 będę ważyć to cholerne 60 kg. I dopiero wtedy na moim blogu wstawie swoje zdjęcie. Będę piękna:-) dziękuję!Anja, shashua, barankosia, [b]sabina[/b} i wszystkie inne super babki
matkaizonaDołączona grafika

#26
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
matkaizona na mnie zawsze mozesz liczyc-zreszta na wszystkie z nas:) :mrgreen:

#27
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
matkaizona, tylko nie narzucaj sobie zbyt szybkiego tempa z tym odchudzaniem, 27 kg przez 4 miesiące to sporo. Trzymam za ciebie kciuki :thumbsup:

#28
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
matkaizona, mam nadzieje że to tylko twoj punkt widzenia a mąz poprostu ma dużo na głowie a tak jest napewno ;-) życze powodzenia i wytrwałości w diecie napewno będzi edobrze i osiagniesz swój cel

#29
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
uważaj na siebie ,bo za szybko nie znaczy dobrze i zdrowo, u mnie spadło za szybko i teraz mam zbyt dużo skóry na brzuchu,udach ,rękach
nie popełniaj mojego błędu ,od teraz używaj balsamów ujędrniających ciało ,bo jak tak ambitnie ruszasz do boju to się o ciebie będę martwić

też nie do końca pewna jestem ,czy przez te odchudzanie nie zaszkodziłam sobie,jutro idę do lekarza po skierowania na wyniki ,muszę mieć pewność ,że zdrowa jestem ,bo to najważniejsze
nie zniechęcam cię broń Boże -tylko na swoim przykładzie uprzedzam i życzę wytrwałości w zmaganiach -powodzenia :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#30
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
A ja od początku diety codziennie rano i wieczorem smaruje ciałko (całe!) balsamem wyszczuplającym. Ostatnio kupiłam gąbke na cellulit i żel pod prysznic wyszczuplający (Dove) i takim połączenim codziennie wieczorem masuje uda, ręce i brzuch. Po taki zabiegu wklepuje balsam. I już widzę róznice, oczywiście cellulit nie znikł ale skóra jest gładsza.

#31
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
świetnie barankosia :clap2: ,jestem z ciebie dumna ,tak trzymaj,a jak dietka?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#32
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
dietka też jest oczywiście. :mrgreen:

#33
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
barankosia twardo dąży do celu-nic tylko podziwiać :mrgreen:

#34
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
barankosia nam gdzieś przepadła ,jak tam dietka, co porabiasz ,co słychać ?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#35
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
melduje się :mrgreen:

#36
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
barankosia, no nie znikaj nam na zbyt dlugo...bo tęsknimy...

#37
matkaizona

matkaizona

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
Witajcie kochane,

Cięzki był weekend co prawda, ale cóż. Wszyscy jedzą ja patrzę:-)

W piątek jadę na zakupy, już się boję bo na to moje wielkie dupsko cięzko będzie cos ładnego znaleźć. W sobotę ma spotkanie 10 lat po maturze i muszę pieknie wyglądać:-)
Póki co walczę nadal i sie nie poddam.


Pozdrawiam
matkaizonaDołączona grafika

#38
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
matkaizona, oby tak dalej :clap2: na pewno znajdziesz coś ładnego bo teraz pełno ciuchów jest w sklepach...

#39
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
ja tez Ci życzę udanych zakupów. A z tym jedzeniem to niestety tak jest inni jedzą a my patrzyma ale da się przyzwyczaić :tongue:

#40
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
i jak się zakupy udały? jak odchudzanko? co ładnego kupiłaś? czekamy na relację...
Dołączona grafika Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych