Skocz do zawartości

Zdjęcie

8 produktów które spalają tłuszcz na brzuchu!

spalanie tłuszczu odchudzanie brzucha jak pozbyć się oponki produkty spalające tłuszcz produkty które spalają tłuszc odchudzanie tłuszcz na brzuchu

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
Sylwia Panaszek

Sylwia Panaszek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów

Tzw. oponkę mają i kobiety i mężczyźni, bardzo trudno jest spalić taki tłuszcz na brzuch, można się wspomagać produktami pomagającymi splać tłuszcz właśnie z tej części ciała, oto one:

 

  1. Oliwa z oliwek, zapobiega atkowi głodu i pomaga spalać tkankę tłuszczową
  2. Produkty pełnoziarniste, osoby spożywające produkty pełnoziarniste mają średnio o 10% mniej tłuszczu brzusznego
  3. Orzechy są wielkim sprzymierzeńcem w walce z tłuszczem brzusznym
  4. Warzywa strączkowe, przyspieszają przemianę materii a także obniżają poziom złego holesterolu we krwi
  5. Tłuszcz kokosowy ułatwia przyswajanie minerałów i pomaga w walce z tłuszczem brzusznym
  6. Jajka, Ci któzy spożywają je regularnie mają dobrze działąjący przewód pokramowy, wzmacniają także mieśnie szkieletowe
  7. Chude mięso oraz ryby, najlepsze źródło OMEGA-3, pobudza przemianę materii i utrzymuje efekt sytości
  8. Owoce jagodowe, mają mało kalorii i bardzo dużo witamin i antyoksydantów, regulują pracę przewodu pokarmowego.

I wiecie co? najlepiej z tych wszystkich wyżej wspomnianych produktów zrobić sałatkę!

 

Smaczego :-)





...



...



#2
admin

admin

    Administrator

  • Moderators
  • 17 postów

A może rzeźbienie brzucha za pomocą hula hop? Ćwiczenia Hula Hop



#3
daria13

daria13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
94168648369839599858.jpg
 
Kochani zapraszam was do mojego bloga! :)
Każdy chce schudnąć kilka kilo a ja się z wami dziele moim sukcesem :)
Miałam dietę no i schudłam :)


#4
dietownik

dietownik

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów

jakoś nie wierzę w to, że są jakieś produkty pomagające spalić jakis konkretny tłuszcz. Co innego konkretne ćwiczenia :) 



#5
Joachim Kolar

Joachim Kolar

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 237 postów
  • LocationRzeszów

fajnie rozpisane, zaczynam stosować wybrane produkty ;)


Podjadasz w nocy? Ładka na brzuchu nie daje Ci spokoju? Sprawdź jak może pomóc Ci afrykańskie mango!Natura daje Ci siłę do walki z kilogramami. Metabolizm szybko przyśpieszy i rezultaty będą widoczne lada dzień!


#6
Joachim Kolar

Joachim Kolar

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 237 postów
  • LocationRzeszów

fajnie :) musze spróbowac


Podjadasz w nocy? Ładka na brzuchu nie daje Ci spokoju? Sprawdź jak może pomóc Ci afrykańskie mango!Natura daje Ci siłę do walki z kilogramami. Metabolizm szybko przyśpieszy i rezultaty będą widoczne lada dzień!






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: spalanie tłuszczu, odchudzanie brzucha, jak pozbyć się oponki, produkty spalające tłuszcz, produkty które spalają tłuszc, odchudzanie, tłuszcz na brzuchu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych