Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fobia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Macie jakies fobie? Jak sobie z nimi radzicie?

Ja mam strach przed iglami. Nie moge zniesc nawet mysli o pobieraniu krwi.. :roll: I nie powiem, nie przepadam za pajakami - jak sa daleko to okej, ale jak sie gdzies zbliza to lekko panikuje. Nawet nie potrafie zabic pajaka - bo mnie to tak obrzydza ;-) To sie tyczy w ogole owadow, brrr.



...



...



#2
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
BOJE SIE PANICZNIE ZMARŁYCH

#3
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
:shock:

To znaczy? :yikes:

Duchow?

#4
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
nie wiem chodzi o to że jak ktoś umrze z rodziny czy znajomych to może mnie przyjsć postraszyć nie wiem albo żegnanie ze zmarłymi gdy przed pochówkiem modlą sie w kaplicy przy otwartej trumnie (w bardzo dużych miastach może tego nie ma ale w mniejszych do niedawna jeszcze było) i przed zamknienciem dotyka sie zmarłego :yikes: dla mnie trałmatyczne przezycie (pamiętam to z dzieciństwa nie wiem kto umarł ale kazali mi sie pożegnać czyli potrzymać za reke lub cos w tym stylu pamiętam do dzisiaj)

#5
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
O matko, pierwszy raz slysze cos takiego.. Pewnie zostal Ci uraz po tym, ze w dziecinstwie musialas sie "pozegnac". Troche to faktycznie straszne :blink:

Ja nie wierze w "duchy" i ze ktos pozniej bedzie straszyl czy cos.. ale rozumiem Cie

#6
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ja również nie wieże ale jakoś podświadomie o tym myśle z tym że nie jest to cos takiego ze gdzieś coś zaszura i ja już jestem pos.... ze strachu :grin: wręcz przeciwnie raczej jestem odważna i nigdy nie bałam sie chodzić sam po ciemku czy coś w tym stylu to raczej takie małe przykre wspomnienie z dzieciństwa które mam dalej w głowie

Jezu zachwile wyjdzie ze jestem psychiczna :yikes:

#7
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
ja nie wiem,czy jest taka rzecz,której sie boje-->jak coś wymyśle todam znac:)

#8
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
PAJąKI -panicznie i do szaleństwa ,zanim zasnę rozejrzę się czy nic na białej ścianie nie widać ( może raz w roku sie zdarzy ),to mogę przez ściane przejść

no i wariaci ,ale w mniejszym stopniu :-P
Dołączona grafika Dołączona grafika

#9
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
Ja też się boje panicznie pająków i wszelkiego rodzju robali , i, nie potrafię tak jak ljasmine nawet ich zabić, fuu ciary przechodzą na sama myśl. Boje się też myszy i szczurów i tych innych wszystkich gryzoni. ble

#10
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Ja PANICZNIE boję się os, pszczół, szeszeni i wszelkich gryzących, brzęczących owadów. Jak widzę coś takiego to przyczepiam się normalnie pazurami do zufitu i w 5 sekund mnie nie ma!!!

Z resztą jakoś sobie radzę. Ale osy..koszmar!!!! Paradoksalnie mam w suwaczku piękną pszczółkę. Jest słodka i nic mi nie zrobi. Ale coś w tym jednak jest..

#11
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
nie cierpię PAJąKóW i wszelkiego robactwa :yikes: , panicznie boję się burz zwłaszcza tych które ostatnio tak grozne występują i nie lubie przerazajacej ciszy jak jestem sama

#12
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
burze też mnie przerażają,zwłaszcza jak jestem poza domem :yikes:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#13
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Ja tEż boję się strasznie pająków jak na złośc mieszkam blisko lasu.Ale zanim położę się spać to sprawdzam pod kołdrą pod poduszką czy tam nic nie ma głupie co?Ale miałam takie zdażenie słodko sobie spię przykryta kołderką i czuje że coś chodzi mi po ręce podnosze kołdre a tam :shock: sama sie sobie dziwiłam że nie zaczełam wrzeszczeć i go zabiłam.A tak poza tym panicznie boję sie zmarłych boję sie nawet o tym myśleć bo jakos tak mi nie swojo :-?
Dołączona grafika

#14
Kaśkers

Kaśkers

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
chyba nie bede za bardzo oryginalna jak napisze zee strasznie boje sie pajakow hehe jak tylko gdzies jakiegos zobacze odrazu wolam kogos zeby zabil;P i moze to glupie ale... zawsze jak w telewizji widze jakiegos rekina to az mnie ciarki przechodza i odrazu przelaczam ze strachu...

#15
Loriette

Loriette

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 68 postów
Pająki - to aż ponadto.
No i burza. Tutaj jest okropnie. Niestety. :yikes:
Dołączona grafika
loriette.photoblog

#16
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
ja się boję os/pszczól/bąków/ogromnych pająków/robali wszelkiej maści i pochodzenia/węży...
pewnie by się tego więcej znalazło, ale o godzinie 23 jakoś ciężko coś wymyśleć mojemu przegrzanemu móżdżkowi.

buziaki :lovers:

#17
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

ja się boję os/pszczól/bąków/ogromnych pająków/robali wszelkiej maści i pochodzenia/węży...

do wyżej wymienionych dorzuciłabym jeszcze szczury i myszy.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#18
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów

do wyżej wymienionych dorzuciłabym jeszcze szczury i myszy.


A ja gufinki i anusiaki :blink: :grin: :fun: :grin: Nie no żartuję ale te stworzonka takie malutkie, jakby one wiedziały że my się ich tak boimy to pewnie byłyby dumne, szczęśliwe i na pewno by to wykorzystywały...
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#19
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
guf, może jednak dobrze, że nie wiedzą... nadużycie czasem jest nie wskazane :lol:

#20
chmurka

chmurka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 62 postów
U mnie brak fobii ...;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych