Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wzloty i upadki...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
210 odpowiedzi w tym temacie

#1
libelle

libelle

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 112 postów
A co tam! zakładam własny wątek! :mrgreen:

Nie będę się powtarzać, tutaj sie już przywitałam, wiec możecie wyczytać coś o mnie :mrgreen: :

KLIK, KLIK :)

Według paseczka na dole, zostało mi jeszcze 5 kg, ale nie pogardzę jak ubędzie mi więcej, dlatego wybrałam to podforum ;-)

Tak więc....będę tutaj teraz opisywać moje zmagania, mam nadzieję ze będziecie mnie wspierać, a jeszcze cudowniej by było, gdyby ktoś się dołączył :) Ktoś chętny?

Jutro wyjeżdżam do Krakowa...gdzie nie mam dostępu do netu, ale jeśli tylko gdzieś dopadnę komputer, to natychmiast coś naskrobię :)


A to ja-> po lewej... bleee jakie to okropne :D Zdjęcie robione w sierpniu, tuż przed moim ostatnim ostrym "wzięciem się za siebie"- ok 64,5 kg
Dołączona grafika

Więcej zdjęć innym razem.

Właśnie pożarłam 2 śniadanko: serek waniliowy+mniej niż pół banana+1/3 jabłka+kawałek gruszki+cynamon+łyżeczka otrąb+1/3 kromki pieczywa chrupkiego....wiem, wiem....dużo kalorii...ale uwielbiam takie mikstury :-D

Dziś na obiadek będzie leczo z kiełbaskami wiedeńskimi i warzywami....z ryżem, bo makaron był na obiadek wczoraj ;-)

Obiecuję: dużo warzyw- mało ryżu :blush:

uhhhh, uciekam się pakować....
Dołączona grafika
.
.
.
Siedzę i zastanawiam się...co robi pozostałe 6 cudów świata :)
.
.
.



...



...



#2
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
'libelle, przyjemnej podróży no i jak bedziesz miała czas to wskakuj do nas--> będziemy czekać za Tobą:)

#3
libelle

libelle

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 112 postów
dziękuję Anja, :) na pewno się pojawię wkrótce :) i oczywiście- obiecuję ze będą nowe fotki :thumbsup: :)


Oj...już nie mogę się doczekać :evil:

I na pewno dziś jeszcze jak znajdę chwilkę, to wrzucę jakieś nowe przepisy do mojego kucharskiego wątku:

PRZEPISY LIBELLE :chef:

A tymczasem.... :wave:
Dołączona grafika
.
.
.
Siedzę i zastanawiam się...co robi pozostałe 6 cudów świata :)
.
.
.

#4
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Od razu polubiłam czytać twoje posty.. :-)

#5
libelle

libelle

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 112 postów
nadzwyczajna, :blush: :whistle: dziękuję :mrgreen:

O to mi właśnie chodzi, żebyście mnie błagały o więcej :evil:
:fun: i nie pozwoliły odejść :tongue: Wiecie jaka to motywacja? :clap:
Dołączona grafika
.
.
.
Siedzę i zastanawiam się...co robi pozostałe 6 cudów świata :)
.
.
.

#6
Magda 29

Magda 29

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 132 postów
No Libelle ja tez uwazam ze ciekawie piszesz :)no ja musze przesunac suwaczek udalo mi sie do 60 kg dojsc :)
Magda 29Dołączona grafika

#7
libelle

libelle

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 112 postów
Magda29 dziękuję, bardzo miło mi to słyszeć (czytać) :blush: no i gratuluję sześćdziesiątki :D

ojjj....jak mi burczy w brzuszku.... :whistle: pożarłam już jabłko i dalej...

Na kolację: 1,5 kromki pieczywa chrupkiego posmarowane serkiem wiejskim i na to plasterki ogórka. Mmmmmmmmm...serek wiejski :love: i pomyśleć ze go nie lubiłam :tongue:

Zmykam już, bo późno a jeszcze się muszę na bóstwo zrobić :mrgreen: (wiecie....gładkie nóżki, peeling z kawy, pazury pociągnąć bezbarwnym i balsam brązujący) :tongue:
I jutro pożegnam mój Żywiec :cry: ale właściwie przywitam Kraków i nie tylko :blush: więc nie mogę się już doczekać aż zobaczę kogoś, kto nie może doczekać się mnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hihihihi

Dobranoc Wam wszystkim, ja się żegnam na jakiś czas, ale wkrótce powrócę ;-)
Dołączona grafika
.
.
.
Siedzę i zastanawiam się...co robi pozostałe 6 cudów świata :)
.
.
.

#8
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
'libelle, no to trzymaj sie Kwiatuchu i nie zapomnij o nas ;-( będziemy za Toba czekać :-)

#9
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Madzia-gratuluję 60 kg,świetnie i cieszę się razem z tobą ! :clap2: :clap:
Libelle,wracaj do nas szybko i chudnij ile wlezie ;-) :mrgreen:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#10
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
libelle, proszę o przepis na peeling z kawy.. I miłego pobytu w Cracovii :mrgreen: :mrgreen:

#11
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
no ja też chce ten przepis :-)

#12
libelle

libelle

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 112 postów
cześc Dziewczyny :tongue:

Udało mi się dorwac do netu wiec pisze szybciutko to, co mam napisac:

No więc:
-hihihi jest bosko, bylismy dziś w Aquaparku, wypożyczyliśmy film (Piraci z Karaibów cz.2) na DVD i będziemy niedługo oglądac.... :lovers:

Libelle,wracaj do nas szybko i chudnij ile wlezie ;-) :mrgreen:


taaaaa....szczególnie dzięki wczorajszym (ociekającym tłuszczem) naleśnikom w barze mlecznym...i dzisiejszemu spagetti...własnej roboty :mrgreen: (choc starałam się jak mogłam żeby było niskokaloryczne.....i malutka porcja dla mnie)......

libelle, proszę o przepis na peeling z kawy.. I miłego pobytu w Cracovii



no ja też chce ten przepis


a proszę bardzo :blush: to najlepszy, najtańszy i najbardziej boski przepis na smakowite, gładkie i cudowne ciało:

:arrow: jakieś 2-3 łyżki mielonej kawy+łyżeczka kakao (takiego ciemnego-niesłodkiego!)+ troszke cynamonu+ śmietana (tyle zeby wszystko uzyskało gęstą konststencję=bez ograniczeń, bo w tym przypadku śmietana nie tuczy :mrgreen: ), mieszamy wszytsko, nakładamy na ciało, masujemy(uwaga! wanna lubi sie tym wypackac :-P ) , spłukujemy i jesteśmy piękne i kuszące :evil:

hyhyhyhyhy

pozdrawiam Was cieplutko :wave: papa
Dołączona grafika
.
.
.
Siedzę i zastanawiam się...co robi pozostałe 6 cudów świata :)
.
.
.

#13
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Ojeja, na pewno zrobię sobie ten peeling.. Szkoda, że nie przeczytałam przepisu wcześniej, bo właśnie wyszłam z wanny. Ale jutro.. spróbuję i napiszę jak mi się podobało.. :thumbsup: :thumbsup:

#14
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
I ja sie dolaczam do dopingowania :-) A kilogramy niech spadaaaaja :mrgreen:

#15
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
'libelle, dzięki za przepisik-->na pewno go zastosuuje ;-) no i baw sie dobrze i zaglądaj do nas czasami-->jak bedziesz miała czas

#16
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
mam straszną ochotę na ten apetyczny peeling ,ale czasu brakuje ostatnio ,jak tam w Krakowii? pisz jak się dorwiesz do klawiaturki :mrgreen:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#17
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Miałam wam napisać jak ten peeling, ale nie mam nastroju i nie robiłam :cry: Może jutro..

#18
libelle

libelle

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 112 postów
Jestem dziewczynki :mrgreen:

Co prawda na chwilkę tylko bo przywlokłam do Żywca mojego kocura ( :tongue: ) i zaraz jedziemy do taty.

Wpadłam tylko na sekundkę żeby się pochwalić:
Mimo iż moje żywienie w ciągu ostatniego tygodnia było fatalne (prawie codziennie próbowałam wyszukać coś niskokalorycznego w barze mlecznym) to dzisiejsze ważenie mnie ucieszyło:

59 kg :clap: :thumbsup:

Kto używał mojego przepisu na peeling? Jak było? :mrgreen: Nadzwyczajna---> nawet podczas złego nastroju jest boski- niesamowicie poprawia humor ;-)

Teraz zmykam, możliwe ze wieczorkiem coś więcej naskrobię.

Papapa
Dołączona grafika
.
.
.
Siedzę i zastanawiam się...co robi pozostałe 6 cudów świata :)
.
.
.

#19
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
libelle, wielkie gratulacje, super waga :clap: :clap: :clap:

#20
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Gratulacje! :-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych