Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobór diety a praca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Kita

Kita

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Witam
3 lata temu stosowałam dietę 1000 kcal.Udało mi sie zrzucić 15 kg ale pod okiem dietetyczki.Tylko wtedy miałam dużo czasu zwłaszcza na przygotowanie potraw. Teraz jestem zmuszona stracić na wadze(przez niewydolność kończyn dolnych) ale pojawia sie problem z czasem. Już wygospodarowałam sobie troszkę czasu rano na ćwiczonka i wieczorkiem.Ale co z dietą???Czy któraś z Was ma metodę jak ułożyć dietę,kiedy dużo czasu spędza się w pracy?Bardzo proszę o rade.



...



...



#2
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Kita ja mam też problem z posiłkami,ponieważ całe dnie spędzam w pracy... Po prostu staram się jeść prawie wszystko ale w bardzo małych ilościach,może po prostu z tego co jesz obecnie weź wszystko ale o połowe mniej i może to na początek diety wystarczy ;-) a ćwiczenia rano i wieczorem jak najbardziej pomogą :-) Trzymam kciuki za Ciebie i pisz jak Ci idzie

#3
Kita

Kita

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Witam ponownie ;-)
Anja dzieki za podpowiedz.Tak tez zrobilam.Do tego jeszcze jakies 2 litry wody dziennie,staram sie cwiczyc conajmniej 3 razy w tyg albo chociaz na spacer z pieskiem i jak na razie jest ok. Nadal masuje sie tymi bankami. Chce sie zapisac na aqua aerobic ale moj maz mnie negaci twierdzac,ze skonczy sie na kupieniu karnetu.Zobaczymy.A co tam u Was dziewczyny?Pozdrawiam Was :->

#4
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Kita nie słuchaj męża-mój mówił dokładnie to samo jak zaczęłam na aerobic chodzić-na początku chodziłam raz w tygodniu a teraz już śmigam trzy razy w tygodniu i świetnie się z tym czuje :-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych