Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dzienniczek mani3


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1287 odpowiedzi w tym temacie

#1
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
A więc zaczynam..... cos o sobie jestem tzw.kurą domową,mam 2córki i mężusia no i oczywiście problemy z moją wagą od podstawówki.Raz idzie w dół a raz w górę,ale teraz coraz wolniej w dół ,a coraz szybciej w górę.Pomyslałam jak będę na forum i będę zapisywać jak mi minął dzień to będę zmobilizowana do gubienia tych kg.A mam do zgubienia 10kg. Ważę obecnie 67 a chciałabym 57 a najlepiej to 55. Moim największym problemem jest podjadanie(choć żołądek ma dość ,a ja ciągle coś jem.) :-? A oto moje postanowienia: 1.pisać codziennie jak minął dzięń (to mnie zmotywuje) 2.ruch 3.mniejsze porcje jedzonka 4.ograniczenie słodkości 5.nie podjadanie. NO i oczywiście dużo wsparcia od forumek :lol:



...



...



#2
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
mania3, no moja droga jak będziesz się trzymała swoich postanoweień to na pewno szybko zgubisz tą dziesiątkę ;-) Bede trzymała za Ciebie kciuki :thumbsup: i na pewno często do Cieie zaglądała :clap2:

#3
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
Anja zaglądaj tu często będzie mi bardzo miło :clap: . Dziś minął mi dzionek - nie jastem zadowolona skusiłam się na loda :icecream: ..No skusili mnie moja ta siostrunia bo nic nie mówiłam ,że się odchudzam.Ale za to nie jadłam kolacji tylko jablko i mandarynka (jastem już głodniutka). Było jeszcze 10 minut skakania na trampolinie i 15 minut ćwiczenia z gumą. Ale pomalutku może dam radę. ;-) .
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#4
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
'mania3, no z tym lodem to faktycznie niepotrzebnie ale reszta dzionka minęła Ci super-a poza tym nie załamuj się,bo każda z nas wiele razy jakąś wpadkę zaliczyła ;-)

#5
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
Wchodzę poszaleć po forum ,bo jakoś ciągnie mnie do lodówki :grin: . A tak bedę dalej od niej :lol: .muszę szukac jakiegoś zajecia bo ciągle myslę o jedzeniu :crazy: .

Może łatwiej kobietkom co chodzą do pracy ,bo ja siedząc w domu ciągle mijam lodówkę..... chyba muszę szukac pracy :-D
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#6
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
ja na początku jak nie mogłam opanować głodu to oszukiwałam żołądek owocami i warzywami i jakoś tak mi poszło ;-)

#7
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
witaj mania 3 :wave:
widzę,że jesteś z Podlasia -ja też ! :clap: ,strasznie się cieszę !i ten sam wiek mamy,to sporo nas łączy :mrgreen:
mnie,jak ciągnęło do lodówki ,to na drzwiczkach powiesiłam swoje zdjęcie z wagą sprzed odchudzania -działało jak diabli ,jak popatrzyłam ,to odechciewało się wszystkiego :lol:
dasz radę,i trzymam za ciebie :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#8
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
shas świetny sposób z tym zdjęciem :clap2:

#9
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
Własnie też tak myslałam z tym zdjęciem mam takie z wagą 80kg , brrrrrrrrrr jak pomyślę jaki był pasztet ze mnie :lol:
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#10
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
Shashua wiele nas łączy , ale podziwiam Cię ,ze udało ci tyle schudnąć :win: . Wielkie uznania :clap: .

dietka na plusiku jeszcze ćwiczenia mam do zaliczenia, akurat wrócił męzus z pracy i je obiad ,ale mu dobrze. Ja wypiłam hektrolitry herbaty . jejku niech ten dzien szybciej mija :lol:
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#11
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
mania, polecam warzywka do chrupania:marchewkę czy papryke surową,bo mają niski indeks glikemiczny,owoce też ,ale już ostrożniej,gumy do żucia bez cukru ,mleczko 0%
wszystko,czym da sie oszukać brzusia ;-) :lol:
dzięki za miłe slowa, udało mi się,bo byłam i jestem wściekle zdeterminowana!
i każdego,kto tego potrzebuje ,namawiam do odchudzania,bo wiem ,ile to daje pałeru,ile radości ,zupełnie inne życie
a skąd jesteś mania,tak w przybliżeniu,bo ja spod B-stoku?
może mamy blisko do siebie? :mrgreen:
mnie też jeszcze ćwiczonka czekają,jestem po pracy i czas brać się za :dumbells:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#12
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
Jutro muszę naszykować cały talerz niskokalorycznych przekąsek.
Juz mam zaliczone ćwiczonka tak pomalutku aby nie mieć zakwasów, ale i tak córa mówiła -mamo ale ty sapiesz :roll: -.Pojdę szybciutko spać to skończy mi się dzień i moja dietka na dzis. :lol:

Shashua ja też spod B-stoku ha ha moze jesteśmy sąsiadkami :grin: A z której strony jesteś :?:
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#13
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
:lol: być może, dokładnie łAPY,a ty?
ciesze się,że jesteś z moich stron-super,bo dotychczas jakoś nikt się nie trafił :cry:
a jeśli chodzi o niskokaloryczne przekąski,to jeszcze bób gotowany bez soli-ma "ujemne " kalorie,więcej spalasz jedząc,no i błonnik,jak lubisz bób mrożony,bo ja tak sobie :-P
a córy masz w jakim wieku,bo moja jedynaczka 16 lat 4 dni temu zaczęła :mrgreen:
wspaniale ,że ćwiczysz-to dla serducha super sprawa :dumbells: ,i kondycję poprawisz,zadyszka zniknie ,ja wcześniej na 2 piętro zanim doszłam ,dwa razy odpoczywałam ,a teraz wbiegam po 2 stopnie-nie ma jak kondycja-mój mężuś przy mnie wysiada :-P :lol:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#14
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
Ja w stronę Kuznicy z drugiej strony co ty.To mozemy sobie posledzikować :lol: .Ja też tak sobie po takich warzywach to dach mi sie uniesie :grin: w domu.Moje córy -13 i 8 lat.
Będę sie starać poprawić moją kondycję :strong: .Mój mężuś to też będzie przy mnie wysiadał :-D .
Jutro na śniadanie ugotuję owsiankę oczywiscie na wodzie ma ponoć dużo błonnika.
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#15
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
błonnik musi być ,wsuwam otręby granulowane jabłkowe albo śliwkowe, sycą i mam co w łazience rano robić ;-) :lol:
z jogurtem nat,i herbatką ,to zawsze kolacja :-P
:wave: to jeszcze raz witam sliezika na forumku :lol:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#16
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Wezmę shashua przykład z Ciebie i kupie jutro otręby, bo ja to nie bardzo mam co rano robić w łazience. :mrgreen:
Dołączona grafika

#17
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Mazia, no jak już Cię nasza Shas wzięła w obroty to nie ma bata na pewno schudniesz ;-)

#18
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
:lol: :lol: :lol:
popieram jak najbardziej,kupuj i wsuwaj,oczyścisz sobie kiszeczki ,bo one działają jak miotełka, bardzo sycą ,ale trzeba po nich wypić min ze 2 szklanki płynu,herbatki,mleka czy wody ,najlepsze są granulowane -jabłkowe lub śliwkowe
i te 6 kg zleci-zobaczysz :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#19
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
No i ja kupię kiedyś jadłam ,ale takie zwykłe. Teraz sa rozne.
A ja dziś szukałam zajęcia i przeprosiłam pralkę Franię (ale mężuś dziwnie na mnie patrzył) na biegałam się po tych sćhodach - dobrze zrobiłam kobietki.Już miałam zajęcie i nie myslałam o jedzeniu.
Muszę sie jeszcze pochwalić ;-) córy jadły na śniadanie kanapki z masłem czekoladowym a ja tylko powąchałam,ale pięknie pachnialo :-P wcześniej bym też jadła.

Shashua nie mamy aż tak daleko od siebie jak będę potrzebować kopa w 4 litery za podjadanie to pedzisz do mnie i motywujesz do dalszej walki :lol:
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#20
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
mania3, świetnie sobie poradziłaś z tym śniadankiem-teraz tylko nauczyć się zawsze tak postępować a będzie ok ;-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych