Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dzienniczek mani3


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1287 odpowiedzi w tym temacie

#21
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
:lol: jasne,możesz na mnie liczyć,z tymi 4 literami,i lojalnie uprzedzam,że ciągnę za uszy-ile się da ;-) :lol:
Dołączona grafika Dołączona grafika



...



...



#22
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
Po pierwsze witaj mania3 na forum. Będe odwiedzała Twój dzienniczek i mocno trzymam kciuki :thumbsup:

Co do otrębów też się niedawno zastanawiałam czy ich nie kupić no i czy będą mi smakować. Ale może jakbym je dorzucała do porannych płatków to może nie byłoby tak źle :hmmm:

#23
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
ja już sprawdziłam otręby mi smakują i faktycznie działaja na przemiane materii :thumbsup:
Dołączona grafika

#24
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów

:lol: jasne,możesz na mnie liczyć,z tymi 4 literami,i lojalnie uprzedzam,że ciągnę za uszy-ile się da ;-) :lol:


Dzięki Shas no ,ale nie za uszy bo bedę wyglądać jak męzuś :lol:

Dzi.ęki barakosiu za powitanie i czesto zaglądaj i wspiweaj mnie :-)

Mazia szybciutka jesteś i już miałaś co robić w łazience :lol:

Staram się nadal trzymać moich postanowień .Wczoraj tylko nie zaliczyłam ćwiczonek :oops: . Dziś muszę nadroić ,i znowu poszukać zajęcia ,ale może już jest lepiej mogę odmówić słodzyczy (czestowała mnie córa i nie zjadłam i nie było mi wcale żal).
Zmieniłam chleb na razowyi zamiast smietany dodaję jogurtu naturalnego.
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#25
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
:clap2: ,brawo,zawsze to mniej kalorii do spalenia i gratulacje silnej woli antysłodyczowej !
najważniejsza jest zmiana nawyków, zdrowsze,mniej kaloryczne jedzonko i silna wola! razem sukces murowany! :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#26
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
mania3, no świetnie sobie radzisz jak na początek-po prostu super :clap2: :clap2: :clap2: Oby tak dalej a sukcesik masz murowany :clap2:

#27
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
:clap2: mania3 oby tak dalej, życze duzo silnej woli
Dołączona grafika

#28
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
Ojj! dziekuję kochane :lovers: .dopingujcie tak dalej.
No znowu zaczyna sie dzień mojej walki z moją tuszą . Wczorajszy minął spoko. Ruch zaliczony 4 godziny biegania po sklepach.A ile przepychanek z corą o buty ja wciskam dziecinne a ona ,że juz w takich nie będzie chodzić. Nie uchronnie idzie do pełnoletności jak to mówił Pawlak w . 30 minut gimnastyki ,kazdy dzień dodaję 5 minut. Chyba i tak jakieś mam zakwasy bo czuję mięsnie,to chyba dobrze że czuję bo wiem ,że są :lol: anie tylko tłuszcz. Jakoś się już czuję jakbym była lżejsza bo wpierw to jakby napompowana :-/ .
Oczywiście zrobiłam zakupy otręby , zarodki pszenne-pycha :-P i płatki owsianne. Duzo owoców i warzywek.
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#29
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
mania3, no rewelka :tongue: Świetnie sobie radzisz-gratuluje :clap2: no i trzymam kciuki za dalsze kg-żeby szybko leciały :thumbsup:

#30
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
Ja jeszcze się trzymam, a jak tam u Ciebie Anja kg idą w dól :-)
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#31
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
mania3, kurcze ja tak stanęłam w miejscu jakiś czas temu i tak się trzymam z tą wagą.Nie wiem kiedy w koncu ruszy ale wiesz nie przejmuje sie już teraz za bardzo ponieważ i tak się dobrze z tą obecną wagą czuje ;-)

#32
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
Anja i tak jesteś chudziutka i ja bym chciała tyle wazyc co ty :clap: .

Wybieram się na spacerek namówiłam kumpelę idziemy o 17. muszę pedzić a to się na plotkujemy :mrgreen: :blush:
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#33
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
mania3, no i dlatego nie panikuje z wagą-większość życia ważyłam 49 kg.a teraz nie mogę zlecieć do tej wagi no ale trudno-ta waga też mi już odpowiada ;-)

#34
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
Anja nie masz co panikować już ci dosyć odchudzania.

Weekend sobie po grzeszyłam , ale wybierając się do lekarza stanełam na wadze to okazało się 65,8 :clap: . teraz jest stres i nie chce się jeść . Jakoś odwrotnie bo mam tendencje do zajadania go.Tylko szkoda ze z ćwiczeniami narazie koniec , ale jak się wykuruję to wracam do dietki i cwiczonek :dumbells: .
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#35
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
mania3, no trzymam za Ciebie :thumbsup: żeby jak najszybciej był u Ciebie powrót :tongue:

#36
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
WITAM MOJE FORUMKI :wave:

Wczoraj wróciłam ze szpitalka , a dziś dokustykałam się do komputera. Jeszcze się nie ważyłam ale na szpitalnej diecie może mi i ubyło . Zebym tak jadła , to bym szybko zgubiła te moje kg. Zalwcenie lekarza zero ćwiczeń minimum 4 tygodnie i dieta lekkostrawna. SZkoda mi tych ćwiczeń , ale dobrze ze mam chociaż dietę.ALe kurcze jakoś mi apetyt wraca :-? .
Mam dużo do nadrobienia muszę trochę poczytać . ale tylko z siedzeniem ciężko szwy mi ciągną jak cho..... :crazy: .
Ale pomalutku jakoś to nadrobię :lol: Lecę poczytać.
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#37
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
ajajaj ,to jednak było cos poważnego? :blink: mam nadzieję ,że dobrze się czujesz?
oszczedzaj sę i uważaj na siebie kochna :love:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#38
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
mania3, kochana fajnie że wróciłaś już ze szpitala i jesteś z nami :lovers: Zdrowiej nam szybciutko i nie przemęczaj się...

#39
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
Kochane jestescie :lovers: nie przemęczam się jest coraz lepiej,wiecie nawet tak dobrze zachorować - nadskakują mnie ,mąż gotuje, moje córy sprzątają.
Dietka jest - dziś wieczorem chyba się zważę jestem ciekawa :hmmm: ,ile jest.Cera mi się polepszyła od tych kroplówek jakaś gładsza.
Tylko strach mam bo w środę mam na zdjęcie szwów, może ktoś miał czy to boli ,czy można wytrzymać ;-) jak co to będę wrzeszczec tak :yikes:
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#40
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
Kurczę a jak mam przestawić suwaczek :?: :?: bo trochę mi ubyło mojego sadełka :clap2:
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych