Skocz do zawartości

Zdjęcie

Każda z nas jest piękna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
jak kupimy u ciebie?
to forum nie jest po to,aby handlować książkami,i żeby zarabiać na tym!

to jak akwizycja!
jestem oburzona! :crazy:
mam nadzieję,że nikt sie nie da naciąć !
Dołączona grafika Dołączona grafika



...



...



#2
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
nie patrz w lustro w takim razie!
zakładasz masę tematów i piszesz posty tylko po to ,aby wciskać ludziom jakąś ciemnotę ! w każdym poście reklamujesz jakąś książkę ,i tylko po to je piszesz
to forum ,to nie miejsce do handlu, do naciągania
szukaj naiwniaków gdzie indziej
to bezczelne! :!: :!: :!: :!:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#3
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
weź ty kobieto nie mydlij...
kasa się skończyła czy rachunki trzeba popłacić?

za pewną...
a ja jestem np .miss polnia :mrgreen:

i nie to piekne,co piekne,ale to ,co się komu podoba... :lol:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#4
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
i życzę jeszcze więcej,bo może wtedy ludziom dasz spokój i polecisz np.do Honolulu...
Dołączona grafika Dołączona grafika

#5
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
dlaczego? nie widziałaś 100 kilogramowej miss w koronie? :lol: :fun: :lol:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#6
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

I kto tu jest bezczelny??hihihihi
A tu sie mylisz kochana, mam kasy zapewniam cie wiecej napewno od Ciebie , bo skoro masz tak ograniczone myslenie..., to nie możesz miec kasy ...i wydaje mi się, ze problem z opłacaniem rachunków ty masz ;)


nie podoba mi się sposób w jaki zwracasz się do shas,obrażasz ją na forum to i mnie zarazem i pewnie wiele innych osób też :!:

#7
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Becia,dajmy spokój,niepotrzebnie w to mnie wkręciła ta naciągaczka
a obrazić mnie ktoś taki nie może..
spadam z tąd,pokazała klasę,nie ma co..
Dołączona grafika Dołączona grafika

#8
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
nie no tego jeszcze nie było na forum :yikes: jak tylko ono istnieje, jeszcze nikt tak nikogo nie obraził :!:

#9
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
może już skończmy ten temat , szkoda zaśmiecać forum takimi nudnymi postami, zajmijmy się lepiej dietami, bo o to tu chodzi chyba,dobranoc :->

#10
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Klaudia30, eżeli Twoje pozytywne myślenie ogranicza się do obrażania ludzi to na prawdę bardzo mi Cię żal i mam nadzieję,że szybko zniechęcisz się do naszego forum,bo takiej osoby jeszcze u nas nie było i mam nadzieję,że już nie będzie...
Obraziłaś Shas,która na prawdę wiele osiągnęła i tak na moje to Ty powinnaś się dużo od Niej nauczyć

#11
Zakochana_owca

Zakochana_owca

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 242 postów
Czytam, czytam , czytam i normalnie az mi szczeka opadla ... :yikes: Przede wszystkim moja droga ... co to za lotny i wielki autorytet z dziedziny psychologii ten caly pan Marcin Pietraszek, o ktorym to nikt nigdy nie slyszal??? ... I to on nauczyl Cie tak pozytywnego myslenia, polegajacego na ublizaniu innym, ktorzy wygladajac inaczej niz Ty sa "gorsi" ?? O zgrozo!! Dziewczyno!! Komu jak komu, ale chyba Tobie sie nie tylko taka ksiazka, ale przede wszystkim lekcja dobrego wychowania by przydala ...

A swoja droga tak sie przypadkiem sklada, ze ja jestem studentka psychologii ... i taka pseudo-psycho-literatura sie brzydze ... :sick: Zwykle naciaganie ludzi na duze pieniadze na nic nie warte szmiry ... bo kazdemu sie wydaje, ze moze byc psychologiem ... Swoja droga to ciekawe jak konczac psychologie (jesli ow pan skonczyl) mozna pisac poradniki skoro jedna z pierwszych rzeczy jaka uczy sie psychologow i terapeutow jest zasada NIE-DAWANIA RAD innym ...

Swoja postawa ladnie sie na tym forum podpisalas ... Wiecej tego komentowac nie trzeba ...

#12
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Zakochana :clap: :clap2: :thumbsup:

#13
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Zakochana_owca, no i w 100% się z Tobą zgadzam,aż mi normalnie żal tej dziewczyny...

#14
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
Popieram bacię :clap2: :clap: :thumbsup: owieczka jest super . ha ha ha jak my wszystkie :mrgreen: no nie :lol:
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#15
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Owieczko :clap2: :clap2: :clap2: :win:
i dlatego mnie cholera trzaska na wciskanie ciemnoty...
Dołączona grafika Dołączona grafika

#16
Zakochana_owca

Zakochana_owca

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 242 postów
Hehehe Wy tez jestescie super!!! :clap: :clap: :clap: :lovers:

Wiesz Shas ... mnie krew zalewa jak kazdemu sie wydaje, ze moze sie psychologiem nazywac ... Ja sie naprawde duzo na moich studiach napracowalam ... A potem przyjdzie taki jeden z drugim i sie "jasnowidzem" chyba raczy nazywac bo najlepiej wie jak kazdemu zycie poukladac od A do Z, bo wielki psycholog z niego jest, wiec juz wszystkie rozumy pozjadal ... A pierwsza rzecz, ktora mnie te studia nauczyly to pokory wlasnie ... i szacunku do ludzi ... :geek:

#17
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
o kurcze ale się porobiło. Te teksty o promowaniu zdrowia i pozytywnym myśleniu zaczerpneła chyba z kursu dla akwizytorów.

Gratuljue Klaudii rozumku, co to za teksty och ale jestem piękna, och lece do Egiptu, och mam tyle kasy, prowadzę 3 fitness cluby. OCH ALE JESTEś PUSTA!

Oby jak najmniej było takich ludzi na forum, jeśli chciałaś zareklamować jakieś pierdoły to najpierw powinnas przeczytać regulamin forum. Dowiedziałabys się wtedy gdzie można zamieszczać takie ogłoszenia, no ale widać że się nie pofatygowałaś (świadczy o tym chocby pisanie posta pod postem)

#18
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
barankosia, no musimy i takie osoby znosić ale miejmy nadzieję,że jak zostanie z nami to się mocno ale to mocno zmieni :tongue:

#19
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
Myslę ,ze juz nie zostanie poleciała przecież do Egiptu ,bo ma tyle kasy :roll: . a my biedulki nie :mrgreen: :lol:

A na marginesie to niech leci :clap2:
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#20
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
mania3, hahahahahhaha ale agentka jesteś :win: dla Ciebie za ten Egipt hahahahahaha




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych