Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kama i jej zmagania z pokusami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3598 odpowiedzi w tym temacie

#81
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Wczoraj odwiedziła mnie kumpela z klasy super było zjadłam tylko kawałek babki i jedno ciasteczko.Z tego względu ze ona się odchudza i nic nie jadła łyka tabletki Zelixa bardzo je chwaliła że chamują apetyt wczoraj zjadła tylko kromke chleba przez cały dzień i mówi ze gdy patrzy na jedzenie to jej się wszystko cofa.I wtedy uświadomiłam sobie ile daje mi to forum jeszcze pół roku temu pognała bym do apteki po te cudowne tablety.A ja pomyślałam sobie co to da zakładam że schudnę po nich ale z moim brakiem silnej woli pewnie po przestaniu ich brać waga wróciła by podwójnie.

Poszperałam wczoraj w necie na temat tych tablet to jest odpowiednik Meridi tylko niestety nie do końca zbadany wywołuje masę skutkw ubocznych podobno nawet uzależnia.Wszyscy co to łykaja to chwalą.A mnie przeraża to ze łyka to masa ludzi mimo że każdy wie że to tablety nie są do końca zbadane.Nigdzie jednak nie mogłam znaleźć informacji co dzieje sie po przestaniu brania

A dziś
:arrow: 2 wazy plaster szynki
:arrow: jabłko
:arrow: klopsik i surówka
:arrow: banan
:arrow: jogurt

No i nie wiem na ile starczy mi silnej woli bo od wczoraj mam dużo słodyczy w domu :oops:
Dołączona grafika



...



...



#82
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Kama36, masz dużo silnej woli i na pewno Ci wystarczy :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Wydaj te słodycze,żeby Ciebie nie kusiły...

#83
atena

atena

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 247 postów
A wiesz ze mojej znajomej kolezanka własnie te tabletki tez bierze i tez bardzo chwaliła, schudła po nich tez ładnie.A
Ale ja zgadzam sie z Toba -całe życie przeciez nie mozna brac , a co bedzie jak sie przestanie???
Lepiej popracoweać nad silna wola i poćwiczyc , to na pewno nam wyjdzie na zdrowie.Czego nie mozna powiedziec o braniu takich specyfików.
Ja tak wole pomęczyć sie dłuzej ,ale efekt miec trwały :tongue:
Dołączona grafika

#84
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
:yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes:
szok,dlaczego ludzie robią tak niebezpieczne rzeczy,jak łykanie niezbadanego świństwa jakiegos? o matko,przecież to chemia, sama meridia ma wstrząsające skutki uboczne,to trzeba rozumu nie mieć żeby świadomie się truć! a co potem? kto wie jakie spustoszenie w organizmie to wywoła?
nie dajmy sie zwariować,i tak w naszym życiu tej chemii za wiele...
brawo dziewczyny za postawę,precz ze wspomagaczami! :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#85
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Ja to już wogóle nie rozumiem takich osób,które te świństwa łykają bleeeeeeeeee fujjjjjjjjjjjj

#86
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Postanowiłam sobie ze przez cały post nie będę jadła słodyczy ani kawałeczka mój Sławek przestaje od dziś palić.Więc jeśli on da radę to ja też muszę tylko że jak on nie pali to w domu musi być słodkie bo on musi się czyms zająć.Więc będzie trudniej ale to nie sztuka nie jesc jak nic nie ma on też zostawił niedopaloną paczkę papierosów

:arrow: 2 wazy pół twarożku
:arrow: jajo sadzone szklanka maślanki surówka
:arrow: jogurt
:arrow: jabłko
Dołączona grafika

#87
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Kama36, dasz radę na pewno-mocno ściskam :thumbsup: za Ciebie

#88
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Ja też ściskam :thumbsup:

#89
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
kama,ja tez z tych słodyczy,fajnie,bedziemy sie mobilizować nawzajem :clap: :clap: :grin:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#90
atena

atena

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 247 postów
Dołaczam do was dziewczyny,
zero słodyczy a wiecej ćwiczeń :!:
Dołączona grafika

#91
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Wczora kupiłam sobie chrom bo kiedyś go łykałam i było mi jakos łatwiej z tym słodkim.

:arrow: 3łyzki musli z owocami
:arrow: jabłko
:arrow: jogurt z ziarnami
:arrow: spagetti-mam nadzieje ze nie zjem za dużo bo to na kolację młody ma dziś na noc kuzyna i to zamówienie specjalne
Dołączona grafika

#92
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
No nie wiem jakoś mało jedzonka ---proszę o konsultacje :hmmm: :lol: .

Ja łykam apichrom(chrom +błonnik).
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#93
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
A dziś
:arrow: 3łyżki musli
:arrow: jajko sadzone groszek z marchewką
:arrow: banan
:arrow: jogurt
:arrow: jabłko
:arrow: może zaliczę piwko wieczorem :oops:
Dołączona grafika

#94
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Kama36, no i jak tam u Ciebie-zaliczyłaś piffko :?: :beer: :beer: :beer: ;-)

#95
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Ach Anja lepiej zapytaj czego nie zaliczyłam :oops: :oops: :oops: :oops:
No i skutki sa 58,8 :oops:
Ale od dziś chyba zmienię trochę dietę będę jadła tak jak Magdalenacz śledzie twarożek niestety białka jajka nie tknę może jak z trzy dni tak wytrzymam to może waga ruszy bo już straciłam nadzieję.
:arrow: 3 łyżki musli imleko
:arrow: twarozek
:arrow: 2śledziki
:arrow: jogurt
Będe taj jadła tak długo jak dam radę chociaz chciała bym tak wytrzymać do środy jak waga choć troczę drgnie to wrócę do 1000ckal.chyba ze wczesniej sledzie i twarożek mi obrzydną.Podziwiam Magdalenacz że ona tak długo wytrzymuje na tej diecie
Dołączona grafika

#96
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Kama36, no ale mam nadzieje,że chociaż nasze zdrówko było ;-) Nie przejmuj się dasz radę na tej dietce na pewno do środy-trzymam :thumbsup:

#97
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Wiecie nie jest tak źle nie sadziłam nawet ze jest tak duży wybór śledzi.Nawet podoba mi się ta dietka oczywiscie ja ja trochę zmodyfikowałam
:arrow: 3łyzki musli
:arrow: 2śledziki
:arrow: twarożek
:arrow: jogurt z ziarnami zbóż

Kurcze strasznie się denerwuję Sławka całą noc bolał ząb tz.boli go już od dawna ma do usuniecia ósemkę .Ale od dwóch dni tak dałmu się we znaki był u dentysty ten założył mu lekarstwo bo nic wiecej nie mozna zrobić wyrwać go nie mógł i kazał zapisac sie na chirurgie szczekową do usuniecia.Dziś miał pojeczać znowu do dentysty bo wypadło mu lekarstwo żeby załozyli nowe.Dzwonie do niego a on mi mówi ze jest na chirurgi i czeka na konsultacje bo nie wiedzą co robić.Przerażony strasznie bo sami młodzi stomatolodzy nawet mówił ze sie z nami zegna bo chyba nie przeżyje.Kurcze tak sie denerwuje niech już dzwoni ze po wszystkim.W sumie nie dziwie się mu ze wygaduje takie głupoty bo sama chyba bym tam padła :-(
Dołączona grafika

#98
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Kama36, mam nadzieję,że Sławek jakoś to zniesie...ale mi go żal ja chyba umarłaabym ze strachu :yikes: :yikes: :yikes: Trzymaj się kochana :lovers: :love: :lovers: jestem z Wami

#99
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
kama 36 trzymam :thumbsup: i daj znać jak tam po wizycie.
Dołączona grafika

#100
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Kama no i jak tam u Was?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych