Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ślub cywilny


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#1
Lexy

Lexy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
Na wiosnę biorę ślub cywilny, a ponieważ na wielu takich nie byłam, nie wiem zbytnio jakie ubrania wchodzą w grę :oops: Jestem osobą dość szczupłą i zależałoby mi na ukryciu tego, co mi się w sobie nie podoba, ale w zupełnie długiej sukience raczej kiepsko wypadnę. Co radzicie? Szukałam na necie zdjęć ślubnych, ale były głównie ze ślubów kościelnych, czyli w białych sukniach. Jakie długości wg Was są najbardziej odpowiednie? Lepiej założyć sukienkę czy żakiet ze spódniczką?



...



...



#2
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
byłam tylko na 2 cywilnym na jednym p. młoda miała sukienke bardzo skromną za kolana , ana drugim spódnicę bluzeczkę i żakiet

#3
Lexy

Lexy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
Kolory różne czy przeważały jasne? Na razie myślałam o sukience za kolana w ciemnych kolorach, np. coś z brązem albo bordo z czarnymi wzorami.

#4
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
sukienka była w brązie jasny z ciemnym

#5
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
A ja byłam na takim, gdzie panna młoda miała białą suknię, ale dość skromną, ślicznie wyglądała.. A moja koleżanka miała złoto czerwoną suknię. Też ładnie..

Ja uważam, że to w zależności w czym byś się czuła najlepiej :-D

#6
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Ja nie byłam na takim slubie ale wydaje mi się że co kto lubi.Ja bym założyła sukienkę nie wiem czy jasną czy ciemna zależy jaka by mi sie spodobała.Wydaje mi się ze sukienka bardziej bedzie pasowała niż zakiet i spódnica no ale wiadomo co kto lubi .Zależy w czym będziesz się lepiej czuła ;-)
Dołączona grafika

#7
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Ślub to ślub :lovers: Trzeba wyglądać pięknie i czuć się pięknie :thumbsup:

#8
mloda321

mloda321

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 postów
moja kuzynka jak brala slub cywliny miala na sobie sukinke do kolan wjkaism jasnym kolorze nawte niepamietam jkai to kolor;/;/ aaa jaki kolr to juz zalezy od Ciebie Wazne zeby to byl Twoj dzien:):)
...

#9
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Ja gdybym brała cywilny to na 1000% założyłabym jakąś sukienkę...Kolor nie wiem-zależy od pory roku ale na pewno by była jakaś skrona,prosta...
No ale ciężko tak doradzić,bo każda ma inny gust :roll: :hmmm:

#10
Lexy

Lexy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
Dzisiaj byłam na targach ślubnych i zakochałam się w dwóch sukienkach. Były to typowe suknie ślubne, ale dość skromne, beżowe (jedna ze złotymi wzorkami) i nadawałyby się nawet na bal. Jedna z koleżanek też mnie namawia, żeby jednak zaszaleć właśnie w tą stronę ;-) Muszę przymierzyć jakąś sukieneczkę i wtedy zobaczyć, jak się w niej będę czuła i wyglądała. Ale nadal chętnie poczytam kolejne rady. Do ślubu niewiele czasu, bo myślałam, że do cywilnego nie będzie aż tyle przygotowań co do kościelnego, a tu jednak wychodzi sporo detali związanych głównie z ubiorem, fotografem itp.

#11
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Na pewno będziesz ślicznie wyglądała :lovers:

#12
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Lexy, wiesz do każdej tego typu imprez jest sporo przygotowań i nerwówki ale na pewno będziesz ślicznie wyglądała no i mam nadzieje,że pokarzesz nam focie jak już bedziesz ubrana :tongue:

#13
magdalenacz

magdalenacz

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 129 postów
ja brałam kościelny, ale bylam w zeszlym roku na dwoch cywilnych i obie mlode byly w sukienkach, nie bialych ale równie efektownych, wyglądaly ślicznie jak panny mlode, to ważny dzień w życiu każdej kobietki i ubierz sie tak byś czuła się wyjątkowo :-)
Dołączona grafika

#14
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
To że to tylko cywilny nie oznacza, że masz wyglądać mniej efektownie. To ma być najpiękniejszy dzień :lovers:

#15
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Zgadzam się z dziewczynami :mrgreen:

#16
magdalenacz

magdalenacz

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 129 postów
czekamy aż powiesz co wybralaś :fun:
Dołączona grafika

#17
Lexy

Lexy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
Dzisiaj byłam na zakupach i przymierzyłam jakieś 6 sukienek. Niestety żadna z nich nie była wyjątkowa i w każdej czegoś mi brakowało.

Co sądzicie o zleceniu krawcowej uszycia sukienki? Czasu mam niewiele i nie wiem, czy warto ryzykować w ten sposób, czy lepiej kupić gotową.

#18
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Dobra krawcowa uszyje co tylko sobie wymarzysz i będzie leżało jak ulał :thumbsup:

#19
Lexy

Lexy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
Za dużo razy zmieniam zdanie i sama nie wiem co zrobić :/ Dzisiaj przymierzyłam suknię ślubną taką jak ma modelka na / (niestety nie widać jej w pełnej okazałości) i jest to pierwsza sukienka, w której naprawdę dobrze wyglądałam i nie miałam do niej najmniejszych zastrzeżeń.

Większość sukienek, jakie wcześniej mierzyłam, była obcisła w talli i od razu od niej zaczynało się rozszerzanie w dół. Suknie w tym salonie były jednak obcisłe w talli i jeszcze kilkanaście cm w dół i dopiero wtedy się rozszerzały, dzięki czemu widać było doskonale podkreśloną talię i bioderka ;-)

#20
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Bardzo ładna sukienka, prosta, skromna i delikatna. Mnie się podoba :thumbsup:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych