Skocz do zawartości

Zdjęcie

piłka?warta zainteresowania?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
rika

rika

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
słyszałam ze świetnie na mięsnie ud i pośladków działają ćwiczenia na piłce co o tym sądzicie?da sie na tym spalić trochę tłuszczyku czy tylko ukształtować ładnie mięśnie?



...



...



#2
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
hmmmmmmmmm szczerze mówiąc nic o tym nie czytałam ale wiesz co każde ćwiczenia są dobre i spalają kalorie :tongue:

#3
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
ja tylko słyszałam , że piłkę zalecają na przy problemach z kręgosłupem, ale czy jeszcze na coś działa :hmmm: myślę że tak jak każde ćwiczenia tyle że nie mam pojęcia na co ;-)

#4
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Próbowałam ćwiczeń na piłce, ale jak dla mnie są za bardzo stresujące, bo zamiast myśleć oćwiczeiach toja byłam skupiona na tym żeby nie zlecieć na facjatę
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#5
jasminek__1

jasminek__1

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 6 postów
ja pilki probowalam w klubie fitness i jest ekstra.Dobrze dobrane cwiczenia i daje wycisk na uda i posladki+specjalne cw na ramiona(ja mialam zakwasy kilka dni,ale pieknie poskutkowaly :mrgreen: )

#6
bessk

bessk

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 16 postów
Piłka to wogóle bardzo uniwersalny przedmiot a ćwiczenia faktycznie są wskazane :)

#7
doradca

doradca

    Administrator

  • Moderators
  • 226 postów
Piłki memo wykorzystywane są do rehabilitacji, oraz treningów ogólnorozwojowych do wzmocnienia mięśni grzbietu, zwiększenia ruchomości w stawach, poprawy kondycji i koordynacji, w schorzeniach neurologicznych, a także przy korekcji wad postawy.

Czy nadaje sie ona do ćwiczeń aerobowych ?

#8
Marysia Jadlik

Marysia Jadlik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 88 postów
a może chodzi o grę w piłkę nożną :D ?

wg mnie lepszy jest stepper ! :thumbsup:
Diety Diety Diety ! czy dam radę ? orety ! :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych