Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moje szczęśliwe 7 kilo ;)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
31 odpowiedzi w tym temacie

#1
Neirdilka

Neirdilka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
Dziś wzięłam się w garść. Mam dość rozżalania się nad tym, że tu tłusto i tam też ;) Odpowiada mi dieta 1000 kalorii więc tej spróbuję. Moja motywacja jest średnia, dlatego właśnie tu jestem. Bo mam nadzieję na to, że forum mnie zmotywuje ;) fora maja to do siebie, że motywuja ;) Mam 20 miesięcznego synka, którym zajmuję się 24h na dobę, nie mam więc czasu ani udac się do klubu fitness, ani nigdzie indziej. Jak na razie jedyny ruch to ten którego dostarcza mi bieganie za dzieckiem i spacery. Może i to uda się z czasem zmienić. Przed ciążą ważyłam 55 kg. Teraz ważę 65 i mam nadzieję zrzucić kilka kilo. Trzymajcie kciuki! będę tu wpadać i notować co sobie pojadam :)



...



...



#2
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
witaj cieplutko :-D , trafiłas bardzo dobrze :thumbsup: , w grupie jest o wiele łatwiej , jest więkasza motywacja a jak się często zagląda na forum to bardzo pomaga :-D

co do dietki 10000kal, to wg, mnie jest najlepsza :thumbsup: a spacery z dzieckiem, i opieka nad maluszkiem też pozwalają spalić kalorie, przecież takie dzieciątko wymaga ciągłego ruchu, przewijanie, karmienie,usypianie potem pranie itp. to sumując to też są spalone kaloriie, życzę ci powodzenia i zostań z nami a zobaczysz , że odchudzanie może być przyjemniejsze :lol:

#3
Neirdilka

Neirdilka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
Już wiem czego to ja się od rodziny nasłucham. Nie uznają żadnych diet, lubią dobrze zjeść - a na przekór temu co napisałam wcale nie są otyli. Ja kiedyś nie tyłam niezależnie od tego co jadłam, a zawsze jadłam dużo, teraz niestety mi się tłuszczyk odkłada. Szczególnie na brzuchu, boczkach :D i pośladkach chciałabym się go pozbyć, bo już na ten brzuszny wałek patrzeć nie mogę!

Dziękuję za ciepłe przyjęcie :)

I już mi się słabo robi na myśl o pysznościach, których nie zjem ;]
Dołączona grafika

#4
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
nie koniecznie musisz informować rodzinkę , że się odchudzasz czy też jesteś na diecie po prostu w razie uwag powiedz że zmieniasz sposób żywienia na bardziej zdrowy( co jest terza modne } :-D a przy okazji wprowadzasz więcej owoców , warzyw , zdrowszego przygotowywania potraw np, duszenia czy gotowania na parze co jest ważne w karmieniu dzieci , zmiany jakie wprowadzisz przydadzą sie w przyszłości bo dziecko też powinno się zdrowo odżywiać
piszesz , ze nie masz czasu na fitnesy ale to nie przeszkadza żeby w domku jak dzidzia spi porobić trochę brzuszków itp,
nie mart się będzie dobrze , pisz jak ci idzie a najlepiej zapisuj w swoim temaciku co jesz to bardzo pomaga i pozwala się kontrolować :-D
trzymam kciuki :thumbsup:

#5
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Witam Cie Neirdilka na forum, z nami będzie Ci łatwiej bo tu wzajemnie się wspieramy, bede trzumać :thumbsup: za dietke :-D
Dołączona grafika

#6
Neirdilka

Neirdilka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
Bardzo dziękuję :)

Becia- z rodziną niestety nadal zamieszkuję i dotąd jadaliśmy wspólne posiłki, stąd oczywistym staje się fakt, że dowiedzą się o diecie bardzo szybko ;) dla nich sałata i rzodkiewka na kolacje to niekoniecznie dobre nawyki żywieniowe. Te dobre to dla nich schabowy i ziemniaki...;/

Trzymajcie kciuki, trzymajcie :D

Miałam zacząć jutro, ale pierwszy skromny posiłek to dziś kolacja. Godzina 18.00 (zwykle jadałam ją ok północy:P)

2 plastry chudej szynki drobiowej
2 łyżki chudego twarogu
i jabłuszko :)


A zaraz czekają mnie zakupy odtłuszczonych produktów ;]
Swoją drogą to nie jestem dobra w dietach i liczeniu kalorii- warzywa mogę pojadać bez ograniczeń? chętnie skubnęłabym w ciągu dnia parę marchewek ;>
Dołączona grafika

#7
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
:clap2: podjęłaś decyzję i nie czekałas do jutra, już dzisiaj zaczęłaś :clap2: a rodzinka powoli się przyzwyczai, ja mam problem jak idziemy do rodziców na obiad , bo tam kluchy, tłusty sos itp, nauczyłam się nie przejmować ich gadaniem po prostu zjadam kawałeczek mięska i jakiś dodatek :->
na twoją korzyść przemawiają warzywa , które lubisz :thumbsup:

#8
natali94

natali94

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 288 postów
Ja tez cie witam Neirdilka :)
Marchewki to jedne z najlepszych produktow ktore powino sie ejsc gdy sie ma ochote cos przegrysc :)
Zjadlas wzorowa kolacje :-D

#9
Neirdilka

Neirdilka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
To wiesz Beciu o czym mówię odnośnie rodziców, a ja to mam na codzień ;) wiem co usłyszę, ale jeśli ma mnie to powstrzymać od podobania się samej sobie, to cała dieta poszłaby na marne. A dzięki Wam zyskałam zapał, którego nie było :)

Ide na zakupy :evil: i postaram się omijać słodycze :tongue:

Natali- dzięki za radę, w moim jadłospisie pozwolę sobie więc na marchewki kiedy będzie mnie korciło ;)
Dołączona grafika

#10
natali94

natali94

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 288 postów
Neir nie ma za co :) :tongue:

#11
Neirdilka

Neirdilka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
No ;] to mam juz zapasy wody, marchewki, chrupkiego pieczywka, jogurtów 0%, otrębów pszennych, marchewek, grejpfrutów, niskotłuszczowych serków i owoców. Jutro wielki dzień :)
Dołączona grafika

#12
natali94

natali94

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 288 postów
Neir super :-> zycze ci powodzenia ... i smacznego :)

#13
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
a od siebie dodam,że gotowany bób ma podobno nawet "ujemne" kalorie,tzn tak mało,że więcej spalasz jedząc go niż on ma,ale to trzeba sprawdzić :hmmm:
witam ci e ponownie Neir :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#14
natali94

natali94

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 288 postów
Shas to ciekawe :-D ale jajca :P ja lubie bob :D

#15
Neirdilka

Neirdilka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
Ja też lubię, mój tata zawsze gotował z koperkiem :) u mnie zresztą chyba wszyscy lubią bób :)
Dołączona grafika

#16
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

że gotowany bób ma podobno nawet "ujemne" kalorie,tzn tak mało,że więcej spalasz jedząc go niż on ma,ale to trzeba sprawdzić


Pierwsze słyszę o jemnych kaloriach bobu :shock:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#17
natali94

natali94

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 288 postów
Mam nadzieje ze to prawda :-> musze powiedziec mamie zeby mi kupila bob ;)

#18
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
ja też pomyśle nad bobem :hmmm:
Dołączona grafika

#19
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Wyczytałam, że bób gotowany ma 40 kalorii, więc spokojnie można go jeść
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#20
natali94

natali94

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 288 postów
Anusiak to super :D Bób ... :blush: pycha :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych