Skocz do zawartości

Zdjęcie

6 Weider


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#41
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Dzieęki za wsparcie :lovers:



...



...



#42
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
mam pytanie czy np w 1 cwiczeniu jedno powtorzenie to liczyc dopiero po wykonaniu prawa i lewa noga czy jedno powtorzenie to liczyc prawa noga a drugie powtorzenie lewa noga bo ja jedno powtorzenie liczylam jak wykonalam dwoma nogami

#43
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów

ja jedno powtorzenie liczylam jak wykonalam dwoma nogami

ja też :grin:
a dzisiaj mam drugi dzień (dwie serie) - nie wyrobię :yikes: wydrukowałam sobie i przykleiłam to na ścianie, ale nic mi to nie daje :tongue:

#44
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests

mam pytanie czy np w 1 cwiczeniu jedno powtorzenie to liczyc dopiero po wykonaniu prawa i lewa noga czy jedno powtorzenie to liczyc prawa noga a drugie powtorzenie lewa noga

ja robie ze jedna noga to juz jedno powtorzenie:)

#45
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

ja robie ze jedna noga to juz jedno powtorzenie:)
_________________

z tego co doczytalam to jedno powtorzenie jest dopiero jak dwoma nogami wykonasz

#46
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests

z tego co doczytalam to jedno powtorzenie jest dopiero jak dwoma nogami wykonasz

trudno ja robię po swojemu:P Dziś już 17 dzień:D

#47
Kluseczka

Kluseczka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
Dziewczyny, taka mała rada co do tych ćwiczeń. Mam wrażenie, że najwięcej osób z nich rezygnuje dlatego, że są monotonne. Koło 15 dnia to już takie nudy, że człowiek nawet w liczeniu się myli. A więc od samego początku polecam sobie puścić jakąś muzyczkę, wtedy i rytmiczniej jest i czas płynie szybciej. Pozdrawiam wszystkie wytrwałe.

#48
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Ja akurat przed chorobą zaczęłam 1 dzień i bach.. rozlożyłam się. Jutro chyba już będę mogła ćwiczyć to znowu od jedynki zacznę..

Kluseczka, z muzyką to dobry pomysł, wykorzystam to :lovers:

#49
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Ja mam 5 dzień i jak się mylę to robię za dużo :tongue: Rzeczywiście trochę nudne... ale co tam... Postaram się wytrwać - teraz nie mogę zrezygnować :strong: Nie pomyślałam o muzyce... włączę sobie :tongue:

#50
pomarancza

pomarancza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
czesc. ja zamierzam xzaczac cwiczyc od jutra. :zdenerwowany: nie wiem czy dam rade ale mysle ze wytrzymam :->
Dołączona grafika

Icel -77 kilo
II cel 70 kilo
III cel 65 kilo

#51
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
na pewno wytrzymasz :thumbsup:

#52
pomarancza

pomarancza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
od dzis zaczynam cwiczy A6W nie wiem jak mi pojdzie i czy wytrzymam ale sprobowac warto!!!! oprocz tego bede jezdzic na orbitreksie:) :strong:
Dołączona grafika

Icel -77 kilo
II cel 70 kilo
III cel 65 kilo

#53
pomarancza

pomarancza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
HELLO!
wyglada na to ze ja tu sama zagladam:( :-(
2 dzien za mna dzis robilam 2dzien i nawet nie bylo zle! miesnie mnie juz bola,czy was tez tak szybko bolaly??
Dołączona grafika

Icel -77 kilo
II cel 70 kilo
III cel 65 kilo

#54
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
pomarancza, tak bolaly bolaly ja zakonczylam na 10 dniu ale teraz ten 10 dzien codziennie powtarzam bo na wiecej nie mam sily

#55
pomarancza

pomarancza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
o kurcze.....czyli naprawde jest cieszko im dalej tym gorzej :-( nie wiem jak daleko zajde.........
Dołączona grafika

Icel -77 kilo
II cel 70 kilo
III cel 65 kilo

#56
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

czyli naprawde jest cieszko im dalej tym gorzej

no tak...nie bedzie łatwo- ale za to potem jaki ładny brzuszek :thumbsup:

Ciagle ze soba walcze ;-)
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#57
calineczka

calineczka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 51 postów
przygarniecie mnie?

#58
Przemko

Przemko

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 83 postów
Z mojego doświadczenia wynika że po 6weidera bardzo szybko znikają efekty no i oczywiście obciąża on strasznie kręgosłup.

Najlepiej jest robić 3 serie z obciążeniem z którym zrobisz maksymalnie 12 powtórzeń. Wtedy mięśnie brzucha szybciej się wyrzeźbią i zostanie tylko spalenie tłuszczy poprzez cardio ;)
Darmowy MiniKurs. POZNAJ 10 BŁĘDÓW PRZEZ KTÓRE CHORUJESZ.http://humanhealth.com.pl/

#59
Amy87

Amy87

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 16 postów
Ej, wiecie co?

Sprobowalam... Kurde raz... I nie dotrwalam do konca. Uczucie takie, ze wypala Ci brzuch po prostu. W ogole nie mowie, ze sie zmeczylam, ale to normalnie pali po miesniach :blush: Co pewnie znaczy, ze dizala...

#60
Przemko

Przemko

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 83 postów
Ja radzę bardziej ABS II i zróżnicowaną dietę oraz trening cardio. Spalisz tłuszcz oraz organizm nie będzie go gromadził tylko na bieżąco go wykorzystywał (spalał) i wyrzeźbisz zajebisty brzuch : )
Darmowy MiniKurs. POZNAJ 10 BŁĘDÓW PRZEZ KTÓRE CHORUJESZ.http://humanhealth.com.pl/




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych