Skocz do zawartości

Zdjęcie

Iskierka zaczyna walke z widzialnym wrogiem. ;-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1702 odpowiedzi w tym temacie

#41
kochanienka

kochanienka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów
Czesc Iskierko ;-)
Jak samopoczucie??
U mnie tak sobie, postanowilam sie zwazyc i... bez efektu... wciąż 72kg :cry: :cry:
tak bardzo bym chciala chociaz te 2 kilosy zzycic :-/

Zabieram sie ostro za cwiczenia!!!!!
A potem do pracy :-( chcialabym byc z Wami na forum caly czas, ale coz obowiazki :-/
wpadne tu jeszcze wieczorkiem, zobaczyc co u Ciebie i innych kolezanek ;-)
Trzymajcie sie kochane, jestem z Wami :-D :-D
pozdrowki, milutkiego dnia :lovers: :lovers:
Dołączona grafika



...



...



#42
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Cze dziewczyny!
Brzusia zaliczone z rana a pora posiłku nadejdzie,późno spać poszłam tak że przespałam pore sniadanka. :-D haha Ale jakoś nie jestem głodna.Tak że rozpiske z dnia dodam później.
Zaczynam:
:arrow: tost z szynką z indyka,z:rzodkiewką,cebulą i 2 plasterkami sera.
:arrow: kurczak z ryżem i suróweczka.
:arrow: kromka razowego z szynka indyczą i warzywami.
:arrow: 2 wafle ryżowe.

Jak zwykle woda mineralna,herbaty i kawa z mlekiem w ciągu dnia.
Na wadze 102,5 tak że jak najbradziej mnie to cieszy! :tongue:
Wczoraj zasnełam bez problemu co prawda była to 2 w nocy i brzusiu cichuteńko sie odzywał ale nie przeszkadzał mi w zaśnieciu. ;-)
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#43
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Iskierka ;-), no to dobrze,że się wyspałaś-czekamy na rozpiskę ;-)

#44
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Będzie napewno. ;-) Wyspana i zadowolona! :-) Taka śliczna dzisiaj pogoda że mysle czy na rowerek by sie nie wybrać a potem i tak na sporcik. :mrgreen:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#45
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Kurcze a u mnie pochmurno i pada :-/

#46
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Anja nie tylko u Ciebie wieje i pada. Jak wyszłam dzisiaj z domku tak koło ósmej to chciało mi łeb urwać
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#47
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Anusiak, nie lubię takiej pogody fujjjjjjjjjjjjjjjjj :yikes: :yikes: :yikes:

#48
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Nit takiej pogody nie lubi
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#49
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Noooo zgadzam sie z Wami..Było mineło..już świeci prześliczne słoneczko i jak tylko dokończe i zjem obiadek to ruszam sie na zewnątrz bo aż szkoda takiej pogody pieknej zmarnować i w domku siedzieć. :tongue:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#50
mamciak

mamciak

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 050 postów
wiecie co, przeczytałam właśnie jak próbujecie oszukać żołądki wieczorem i powiem Wam, że ja pomimo tego że odchudzam się 4 miesiąc nadal czuję mega ssanie i mam wrażenie, że wcale mi się żołądek nie skurczył. Jem nie za duże porcje ale jakoś się nimi nigdy nie najadam tak wiecie, na fest. Jedynie w sytuacjach gdy moje 2 danie czyli jakieś mięsko z surówką popiję kubkiem "sikacza" (wywaru z pietruchy, selera, pora i cebuli) to wtedy czuję się pełna. Ale to też jest uczucie przejściowe.
Wieczorem jest najgorzej i to burczenie, matkooooooooo :yikes:

A wczoraj jak sieknęłam na rowerku 1,5 litra wody to po położeniu się myślałam, że nie usnę od tego rechotu żab z brzucha :whistle: takiej przelewanki to dawno nie słyszałam
Normalnie akusticus rocus :yikes: :grin:

#51
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Mamciak nawet mnie nie strasz że to burczenie w brzuszku będzie mnie ciągle prześladować..Hmm może warto zażywać ananasa w kapsułkach bo po nim podobno w żołądku pęcznieje ta tabletka i człowiek czuje sie sytym..Musze pomyśleć nad tym. :hmmm: No nic ja na tylko wpadłam zobaczyć co u Was i zmykam zaraz na fitness. ;-) Tak że do potem. :wave: :lovers:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#52
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Iskierka ja kiedyś próbowałam ananasa ale to też na krótką metę chyba musimy przyzwyczaić się do tego burczenia ;-)
Dołączona grafika

#53
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Kamka i cio nie pomaga??hmm Ja właśnie wróciłam ze sporciku i troszke zmachałam sie i głodno też sie zrobiło a brzusio narazie spokojny...Ciekawe na jak długo. :-/
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#54
kochanienka

kochanienka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów
a ja zaraz umre z glodu, :-( :-( :-( :-(
mhm... moze herbatke??? :hmmm:
Dołączona grafika

#55
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
O jej..mój brzusio też zaczyna burczeć ale mam ze sobą szklaneczke mleczka,więc trzymam na czarną godzine tak żebym mogła zasnąć potem..Myśle że powinno go to zaspokoić na czas zasypiania. :lol:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#56
kochanienka

kochanienka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów
To prawda...
Wiecie co moje kochane wlasnie tak sie zastanawiam... i mam problem...
przez kolejne dni spedze na forum wiecej czasu, to akurat jes swietne, ale problemem jest ze bede pracowac nocami :-( :-( :-(

jak dam rade kiedy moj ostatni posilek jest o 17:00
nie dam rady :wavecry: :wavecry:
Dołączona grafika

#57
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Hmmm..to faktycznie będzie Ci ciężej ale napewno jest jakieś wyjście z tej sytuacji.
:-) Zawsze jakieś jest!Myśle że wspólnymi siłami z resztą dziewczyn cos sie wymyśli. :-) Tak że głowa do góry!Biedactwo,podziwiam Cie że tak w nocy pracujesz..nie miałam tak nigdy ale napewno nie jest łatwo.. :-/
Czym sie zajmujesz Kochanienka?Jeśli moge wiedzieć...
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#58
kochanienka

kochanienka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów
pracuje w kasynie, ogolnie fajnie, jesli chodzi o atmosfera, ale praca tragiczna :shock: :shock:
siedze w dziale finansowym przy kompie, wyplacam siano, no i do tej pory pilam kawke i objadalam sie slodyczami :oops: :oops: :oops:
waga poszla w gore :oops:
a jeszcze we wrzesniu wazylam 65 kilosow :oops: :oops: :oops:
ale juz zlozylam wypowiedzenie, jezcze 10 dni pracy :lol: :lol: :lol:
i finito, wyjezdzam do Holandii :lol: :lol: 07.05 ale kompa biore ze soba :lol: :lol:
nie potrafilabym zyc bez Was kochane :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#59
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Aha..takie myki..No coś Ty do Holandii jedziesz?!Ja w grudniu z niej wróciłam po 1.5 rocznym pobycie. :-) Też planuje sie wybrac ponownie ale raczej znajomych odwiedzić niż tak jak wczesniej do pracki..Chyba żeby.. :-P O jejjj zabierz mnie ze sobą!!!!
Ja tez chce..ja tez chce! ;-)
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#60
kochanienka

kochanienka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów
serio, ja jade pierwszy raz tam, do Amsterdamu... powiedz jakie masz wspomnienia???
jak ludzie traktuja obcokrajowcow??? jaka pracka??? i czy angielski wytarczy???
ogolnie podobalo Ci sie???
bo ja sie dlugo zastanawialam... nad wyjazdem... ale mam tam chlopaka, i wiem ze zwiazek na odleglosc nie ma szans dlatego jade, nie chce tego zepsuc :lovers:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych