Skocz do zawartości

Zdjęcie

Iskierka zaczyna walke z widzialnym wrogiem. ;-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1702 odpowiedzi w tym temacie

#1701
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Tej siostra gdzie łazisz hę?



...



...



#1702
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Kochane nie bijcie.... :zdenerwowany: :blush: Wiem przydało by mi się porządne lanko!! W ramach pokuty już się zgadzam...Ostatnio jakiś zły czas mam ale pomalutku wszystko wraca do normy..Egzaminy zaliczone!!!Było pod górkę nie powiem ale dałam radę i oficjalnie jestem studentką 2 roku. :mrgreen: Mój ukochany nie przyjechał w końcu, bo troszkę świat zawalił mu się na głowę..nawet się pokłóciliśmy ostro i widać było metę naszego związku ale już się wszystko poukładało. ;-) Zaraz po zakończonej sesji a mianowicie po egzaminie z anatomii pojechałam na kilka dni do Krynicy Morskiej z koleżankami,mają tam mieszkanko po dziadkach więc wypad godny studenta. :) Niestety pogoda nie bardzo osładzała nam czas ale nie zrażałyśmy się..Moi rodzice nawet nie wiedzą że byłam.. :oops: To moja słodka tajemnica,bo oni nie rozumieją że ja też potrzebuję odreagować wszystko i odświeżyć umysł..Wróciłam do domku i dzień w dzień było grabienie tak że chodziłam skonana jak pies... :( Już wszystko porobione i dlatego też moi szanowni rodzice zgodzili się żebym na urlopik pojechała..ufff a nie było łatwo!Moja love kupiła mi bilet i odlatuje sobie we wtorek do Holandii na 3 tygodnie... :mrgreen: Cieszę się ogromnie,w końcu cały rok się nie widzieliśmy a przy okazji poodwiedzam stare kąty i znajomych holenderskich. ;) Jakieś mam złe przeczucia nie wiem czemu i jestem jakaś niespokojna..w sumie nie wiem jaki jest tego powód... Wagowo utkwiłam w miejscu tak że nie jestem ani na plusie ani na minusie...Jutro rano zmykam do Krakowa tak że już nie będzie nawet jak wejść na neta bo lapi zostaje z rodzicami w domku. :-) Kochane życzę Wam wszystkim bardzo milutkich wakacji i pełnych wrażeń...Przepraszam że jestem a tak jakby mnie nie było...Czasem następuje taki okres w życiu że człowieka nic nie obchodzi i potrzebuje samotności...Myślę że każda kiedyś tak miewa..Tęsknię za Wami,żeby nie było żadnych wątpliwości co do tego! :lovers: Może nie ma mnie tutaj ale całym serduszkiem jestem z Wami. :lovers:
Miłego wieczorku i do usłyszenia. :lovers: :lovers: :bawi:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#1703
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Iskierka :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :lovers: też za Toba tęsknimy żabo :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: ale wrócisz bo inaczej byś nie mogła,co nie?????? :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :lovers: mam nadzieje że się poukłada :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych