Skocz do zawartości

Zdjęcie

VINI VIDI .... czyli jak zwalczam kilogramki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1065 odpowiedzi w tym temacie

#41
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
szczypta_cukru, robią tam na miejscu morfologię i jak jest dobra, to można oddać. A jakby coś było nie tak, to na pewno ci powiedzą, że nie możesz. Ale wydaje mi się, że lepiej przed zjeść coś pożywnego, bo po oddaniu krwi są zawroty głowy i osłabienie.



...



...



#42
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
no własnie ja niegdy nie miałam zawrotów nawet jak zaraz po nie zjadłam czekolady ale teraz to sie troche boję bo nie wiem czy to nie wpłynie na moje zdrowie :->

generalnie u mnie raz w roku na uczelni jest akcja "WAMPIRIDA - nie bądź żyłą oddaj krew" i co roku na nią chodze ale moze sobei tym razem odpuscic? czy myslicie ze dieta to nie powod" :tongue:
Dołączona grafika

#43
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
szczypta_cukru, oczywiącie, że idź, ale zapytaj pielęgniarki czy nie będzie przeciwskazań, jeśli jesteś na diecie. Ona będzie wiedziała.
Ja chętnie bym poszła oddać, ale ze względu na leki, które biorę to mi nie wolno.

#44
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
no wiem że niektorym nie można
ale ja wychodzę z założenia ze poki jestem zdrowa (nic oprócz zbyt duzej ilości tłuszczyku mi nie dolega) to będę pomagać :tongue:
w sumie kto wie ... może kiedys mi tez bedzie potrzebna
Dołączona grafika

#45
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Ja też oddawałam zawsze, ale teraz właśnie mi nie wolno. Tym bardziej, że mam grupę Orh+ więc każdemu może ona pomóc.

#46
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
dokładnie i jest chyba bardzo rzadka...
ja mam A rh+ taką samą jak mój tata ale też wychodze z założenia że nigdy nie wiadomo komu się może przydać :tongue: a często widze komunikaty że zbierają dla kogoś krew czy cuś

zastanawiam się jeszcze czy np nie zgłosić sie jako dawca szpiku ale strasznie się tego boję... no i to na bank po dietce (czyli pewnie za milion lat :tongue: )
Dołączona grafika

#47
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

w sumie kto wie ... może kiedys mi tez bedzie potrzebna

Życzę aby nigdy nie była Ci potrzebna,swoją drogą to szkoda że tłuszczyku nie można oddać bo wtedy chętnie zostałabym honorowym dawcą :hmmm:
Dołączona grafika

#48
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Słyszałam w tv, że mozna coś takiego zrobić.
Ale to chyba trzeba specjalistyczne badania zrobić itd..

#49
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
no dokładnie
ja w sumie to nawet słyszałam że to nie jest aż takie niebezpieczne tylko że potwornie boli.. i tego się boję najbardziej (bo to ponoć gdzies w okolicach kręgosłupa)
ciekawe jak ja dzieci bedę rodzic :tongue: ale w związku z tym ze mam 1,80 i szerokie biodra to moja kuzka powiedziała ze pójdzie łatwo hehehe :grin: :fun: :grin: :fun:
Dołączona grafika

#50
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

szkoda że tłuszczyku nie można oddać bo wtedy chętnie zostałabym honorowym dawcą


ja teeeeeeeeż :lol:

#51
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

szkoda że tłuszczyku nie można oddać bo wtedy chętnie zostałabym honorowym dawcą


Ja też się dołączam do honorowych dawców tłuszczyku.

A jeśli chodzi o krew to z chęcią bym oddała. Tyle razy już stałam pod Łódzkim punktem krwiodawstwa ale zawsze mnie coś powstrzymywało. A wiem, że moja krew jest najbardziej poszukiwana i podobno najbardziej wredna 0 RH -
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#52
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
ale żem dzisiaj jestem zła... mój chłopak ma mnie za chodzacego debila :blink: :cry:

popsuł mi się komp... tj karta dźwiękowa bo było jakies przepiecie i wszycho to moja wina :shock: powiedział ze mam go wyłączyć w cholere i wogóle nie dotykać elektronicznych rzeczy :evilmad:

pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

no nic.. dietkowo dzisiaj wyglądało tak:
:arrow: sniadanko jogurcik naturalny plus kawałek razowego z serkiem
:arrow: drugie sniadanie reszta jogurcik naturalnego (taki duzy 300g był) i fafunia
:arrow: obiad kawałek razowego chlebka, kefir i sałatka z porem
:arrow: kolacja (niestety około 19-stej) pomarancza


byłam 1,5 godziny na spacerku żeby odreagować wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
jeszcze mi się piana z ust toczy :evilmad: :crazy: :evilmad:

buziole dziewczynki :lovers:
Dołączona grafika

#53
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów

podobno najbardziej wredna 0 RH -

Anusiaczku eee tam wredna od razu. :tongue: Ja mam 0 Rh+ i zawsze byłam z tego zadowolona że moga praktycznie wszyscy odemnie wziąść gorzej jakbym ja potrzebowała. :-)
Szczypta cukru no powiem Ci że dzisiejszy dietkowy dzień..REWELACJA!!
Super Ci poszło,jestem z Ciebie dumna. :-) A jak tam z chłopakiem?Już wszystko ok czy ostro sie pokłóciliście? :blush:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#54
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
hmmm
w sumie się nie pokłóciliśmy
tylko sie wnerwiłam :tongue:
Dołączona grafika

#55
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
No to dobrze,juz myślałam że jakaś wojna po tym twoim pościku wyżej..Oooo ja właśnie awansowałam na Pogromce fałdek!!Ale superancko :grin: :fun: :tongue:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#56
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
czołgiem moje Kochane ;-) :lovers:
jak wam mija dzionek? u meni słonecznie :-) własnie wróciłam z godzinnego spacerku...

w Gdańsku ślicznie ale zimnoo brrr

zaraz pewnie polece robić brzuszki :dumbells: bo mam dzisiaj jakis dziwny power...
musze się czymś zając zeby mi czas szybciej do lipca zleciał .. kurcze jak Tobie facet wyjedzie na poł roku to trudno jest :yikes:
Dołączona grafika

#57
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
przyszłam tylko szybciutko zrobic rachunek sumienia :tongue:

pól dnia walczyłam z komputerkiem :yikes: i konca nie widac

dzisiejsze menu:
:arrow: śniadanko musli z jogurtem naturalnym
:arrow: drugie sniadanko kawałek razowca i surówka
:arrow: obiad kawałek razowca z surówką
:arrow: kolacyjna jabłuszko, jogobella light i sałatka grecka:)

troche przed chwilką podjadałam :oops: ale ograniczyłam się do jabłuszka i paru mrożonych truskawek

poza tym w ciągu dnia fafunia, woda mineralna i dzisiaj sok wielowarzywny 100%

całuje was mucio mucio :grin:
Dołączona grafika

#58
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
No i było super dietkowo tylko tak dalej ;-)
Dołączona grafika

#59
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
pewnie,że trudno ,nie wiadomo,czym się zająć ,bo takie na odległość ,to nie to samo

dietkowo bardzo ładnie Ci idzie,a takie podjadanie jabłuszek i truskawek-oby tylko takie się przytrafiało ;-) :lol: :lol: :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#60
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
szczypta_cukru, DIETKOWO PIĘKJNIE OBY TAK DALEJ :tongue:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych