Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z odchudzaniem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
niunia25_9

niunia25_9

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Witajcie. Ja też sobie nie radze. Mam 25 lat i 163 cm wzrostu i ważę 80 kilo. Ciężko mi jest przejść na dietę ponieważ jeste łakomczuchem, ale kiedyś mi to nie przeszkadzało i ważyłam 50 kilo. Lecz gdy zaszłam w ciąże to wtedy przytyłam 30 kilo i już tak zostało. Chociaż moje dziecko ma już 16 miesięcy, to ja nadal mam problem ze swoją wagą, a to dlatego że lubie dużo zjeść. Może ktoś z Was zna jakąś dobrą dietę dla łakomczuchów. Pomóżcie. Pozdrawiam :cry: :cry: :cry: :cry:



...



...



#2
betka

betka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
niunia25_9, musisz stopniowo ograniczyc jedzenie poprostu zmniejszyć porcje ja tak robiłam i pomogło fakt było ciężko aż płakać się chiało ale małymi krokami do celu powodzenia :dumbells:
Dołączona grafika

#3
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

musisz stopniowo ograniczyc jedzenie poprostu zmniejszyć porcje

zgadzam sie z tym.Poszperaj na forum moze znajdziesz jakas diete ,ktora ci bedzie pasowala.Powodzenia zycze

#4
niunia25_9

niunia25_9

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Już od dwóch miesięcy się odchudzam i jak narazie spadło mi dopiero 3 kilo. Najszybciej mi spada z nóg zwłaszcza z uda. Najgorzej od pasa w zwyż codziennie robie po 60 lub 80 brzuszków i jakoś niechce mi spaść nawet odrobine. Pozdrawiam :-( :-|

#5
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
niunia25_9, jak ćwiczysz regularnie to nie ma bata waga zacznie spadać

#6
Magdziołek

Magdziołek

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
Cześć Niunia25_9

A powiedz jak wyglada Twoje dzienne menu?
takie przykładowe, napisz więcej o sobie.
Są tu dziewczyny, które mogłby Ci podpowiedzieć jakąś przyzwoitą dietkę, może inne ćwiczenia zamiast brzuszków.

Ja odchudzam sie od 3 tygodni i spadło 3 kg wiem, że na paczątku leci waga później gorzej, ale twardo liczę zjadane kalorie i więcej się ruszam i strasznie dużo piję.
Trzymaj się- będzie dobrze!
Pozdrawiam
Magdziołek
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych