Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

#1
michal

michal

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Witam

To forum typowo kobiece, ale my faceci również mamy swoje problemy z nadwagą. Nie wiem czy uzyskam tutaj poradę ale męczę się od ponad 5 lat z pewnym problemem. O tuż kiedyś byłem dosyć gruby i schudłem około 15 kg ( robiąc brzuszki i skacząc na skakance ). Teraz wszystko jest ok, ale niestety zostało ogromne dupsko. Może to i dziwne, ale teraz wyglądam chyba jeszcze gorzej i niestety nie wiem co zrobić aby schudnąć w pośladkach. Czy są jakieś ćwiczenia na stratę tłuszczu w tej części ciała ? Bardzo mnie denerwuje ta piłka z tyłu, próbowałem już wiele rzeczy. Co więcej zauważyłem że gdy np. spalę 2 kg to widać wszędzie efekty, ale nie widać żadnych na pośladkach ( mierzyłem oczywiście miarką cm ).

z góry dziękuję za pomoc

Michał



...



...



#2
natali94

natali94

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 288 postów
Witaj Michał :)

Przede wszytkim to gratuluje 15 kilogramow xD :clap2:



Mozesz z tego wykonuwac tylko cwiczenia na posladki, ale z wieksza iloscią powtórzeń :) pozdrawiam ;-)

#3
michal

michal

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
dziękuję :)

Jednak mam wątpliwości co do tych ćwiczeń. To są ćwiczenia na stratę wagi czy na umięśnienie pośladków ? Boję się że w moim przypadku ( u Faceta ) zwiększy to jeszcze bardziej objętość pośladków, a mięśnie pod zalegającym tłuszczem już mam :D

#4
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Witaj Michał nie bardzo wiem co ci poradzic ale dieta i ćwiczenia w rozsądnych ilościach powinny pomóc tylko na to trzeba czasu efektów bnie ma od razu .Ja od dwóch miesiecy pedałuję i jestem zadowolona bo ubyło mi pare centymetrów w biodrach i właśnie zasługa to rowerka bo nigdy nie mogłam zrzucic sadełka na tyłku .Spróbuj trzymam kciuki za powodzenie ;-)
Dołączona grafika

#5
natali94

natali94

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 288 postów
No Michal Kama ci dobrze radzi.
No tamte ćwiczenia rzeczywiście mogłyby sprawić żeby ci sie mięśnie rozrosły :hmmm:
A więc tak jak Kama mówi rowerek :mrgreen:

#6
michal

michal

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Kiedyś biegałem przez miesiąc, niestety nie było żadnego efektu, chociaż miałem na sobie nawet specjalny pas neopronowy ( czy jakoś tak on się nazywa ). Gdybym zobaczył przynajmniej 1 cm mniej to by mnie to zmobilizowało. Czy rowerek jest lepszy od biegania ?

#7
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
michal, witaj na forum,

To forum typowo kobiece, ale my faceci również mamy swoje problemy z nadwagą.

i dlatego jest ten dział dla facetów , i myślę że dasz przykład innym panom ,że to forum jest nie tylko dla bab :-D

doradzić ci mogę również rower :-D
życzę powodzenia i zaglądaj do nas i dziel się swoimi zmaganiami,pozdrawiam :->

#8
natali94

natali94

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 288 postów
Wlasnie napisz w dziale dla facetow bo jak tu byl taki jeden to powiedzial ze nie lubi być 1-szy a pomysłodawca działu się zmył :-/

#9
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
witajmichal,miło Cię poznać :wave:
wiesz,kiedyś ,na samym początku mojej przygody z forumkiem dziewczyny tutejsze poradziły mi masażer,taki wiesz,rolki drewniane i jeździsz tym po ciele,to skutecznie ujędrnia i rozbija tkankę tłuszczową ,taki masażer nie jest drogi zaledwie naście zł,a zawsze można spróbować,może mógłby Ci pomóc? pozdrawiam i zapraszam do nas :wave: :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#10
Guest_michal_*

Guest_michal_*
  • Guests
cześć

Nie wiem za bardzo jednak jak taki masażer wygląda, może rzeczywiście by mi pomógł, przynajmniej w tym wypadku mam pewność że nie zwiększę mięśni. Czy mogłabyś znaleźć na allegro tego typu masażer i wkleić link ?

#11
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
spróbuję jutro z rana ,bo dziś nie jestem u siebie na necie,w domu mam z tym chwilowe kłopoty,a jak nie znajdę ,to wkleję Ci focie swojego masażera ,OK?
pozdrawiam
Dołączona grafika Dołączona grafika

#12
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
i ja jestem ciekawa tego masazera :hmmm:

#13
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
znalazłam podobny do mojego

ewentualnie:


to nie jest drogie ,spróbowac można

nie wiem ,czy mieszkasz w dużym mieście ,ale w co większych można znaleźc też gabinety rolletic,to już droższa wersja,ale jest dobre na rozbijanie tkanki tłuszczowej

przyda Ci się to do czegoś? :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#14
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
a ja tam uwazam ze meskie pupy sa seksowne właśnie jak nie sąpłaskie o! :grin:
Dołączona grafika

#15
Guest_michal_*

Guest_michal_*
  • Guests
dziękuję za pomoc. Czy mi się to przyda będę mógł to powiedzieć dopiero po miesiącu stosowania masażera :)

#16
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
więc czekam na doniesienia z placu boju ;-) :lol: a w tzw międzyczasie pisz,jak sobie radzisz :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#17
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
No właśnie ja też ciekawa jestem czy ten masażer faktycznie działa... :hmmm:

#18
Guest_michal_*

Guest_michal_*
  • Guests
jeszcze nie mam tego masażera. Ile minut dziennie powinienem to używać ?

#19
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
ciężko powiedzieć :hmmm: ja się roluję po każdym prysznicu na rozgrzane i schlodzone ciałko,czasem w fotelu,czasem w łózku,nie liczę sobie czasu ,tylko jeżdżę ,myslę ,że lepiej częściej ,a krócej ,bo jednak te kolce swoje robią-poczujesz ,jak zaczniesz się wałkować :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#20
Guest_michal_*

Guest_michal_*
  • Guests
dzisiaj Poczta przyniosła mi masażer ( 2 tygodnie czekałem ). Oczywiście że będę stosował go najczęściej jak to tylko możliwe, ale ile minimum dziennie powinienem go stosować, 20 min ? 60 min ?. Po prostu jednego dnia będę miał mniej czasu, i nie wiem czy np. 15 minutowy masaż nie jest zbyt krótki.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych