Skocz do zawartości

Zdjęcie

Trzeba schudnąć, czas na zmiany


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2219 odpowiedzi w tym temacie

#1
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Tu Asiula lat 27-waże 100 mierze 170 reszta wymiarów to(90,60,90-jak se narysuję HA)
Zaczynam pisać bloga,bo myślę że łatwiej będę mogła moją wagę trzymać w ryzach biczowana w razie nieposłuszeństwa Waszymi postami :lol:
Jestem tu od niedawna ale jakoś tak swojsko u Was,że się już zadomowiłam;może nie jestem zbyt aktywna w pisaniu postów ale to dlatego,że mam zaległości w czytaniu(w końcu jesteście tutaj od roku)więc czytam,czytam i poznaję trochę Was, trochę Wasze sukcesy nieraz się śmieję a nieraz płaczę przeglądając to forum.
Mam nadzieję,że z Wami uda mi się zmienić nawyki w żywieniu i aktywności fizycznej.
Rozpiskę zacznę od jutra,bo nie chcę wypinać dupska po kopniaki już pierwszego dnia :oops: to do następnego pościka Pa.
Dołączona grafika



...



...



#2
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
mam w sumie podobny dystans i podobną wage do pokonania :-D

tym bardziej trzymam za Ciebie kciukasy i mam nadzieję ze szybko spotkamy sie na mecie :tongue:

forum mobilizuje i wciąga.. także pewnie się od nas nie uwolnisz :fun: :fun:
Dołączona grafika

#3
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Korzystając z okazji,że Kochane Forumowiczki jeszcze śpią bądż uprawiają poranny jogging zapodam swoją rozpiskę na dziś
:arrow: jogurt naturalny 200g z płatkami Fitnes
:arrow: sałata lodowa,pomidor,ogórek,jajko
:arrow: owoce: jabło,grejpfrut
:arrow: herbata czerwona,woda
Dziś chyba bez ćwiczeń,ale maluję ogrodzenie wokół domu to i tak się namacham :-D ,tak wogóle to mam zamiar zacząć 6Wejdera(Jeśli któraś to ćwiczyła,proszę o relację czy są efekty chyba ,że na forum była o tym mowa to proszę mi wskazać kierunek bo jeszcze się tutaj gubię)Miłego dzionka dla Was wszystkich,owocnego w zbijaniu kilogramków :-D
Dołączona grafika

#4
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Witaj Asiula! Cieszę się, że założyłaś swojego blogaska. Będę u Ciebie częśtym gościem.
Dietkowo pięknie i mam nadzieję, że wpadek iększych nie będzie.
Asiula malowanie płotu to też ćwiczenia, namachasz się łapkami naschylasz a kalorie się palą.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#5
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Ja też trzymam za Ciebie kciuki :thumbsup: Miłego malowanka :wave:
Dołączona grafika

#6
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Asiula, fajnie,że masz swojego bloga będzie Ci łatwiej samą siebie kontrolować.No i nam kopniaczki dawać jak będzie trzeba ;-) No i mocno zaciskam kciukasy za Twoją dietkę wierzę z całego serducha,że Ci się uda :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#7
agniesia74

agniesia74

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 68 postów
No cześć Asiula.Ja też niedawno dołączyłam i już stwierdzam że to pomaga niczym AA.
Na początku podeszłam do tego forum bardzo sceptycznie ale uwierz mi pierwszy raz po wielu,wielu,wielu próbach widzę światełko :idea: w tunelu,za które dziękuję wszystkim tu zebranym

BUZIACZKI DZIEWCZYNKI :grin:
Dołączona grafika

#8
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Ja już nie mogę żyć bez forum. Tu sie zawsze wraca ;-)

#9
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
6 Weidera daje efekty... moja znajoma ćwiczyła i slicznie jej się brzusio wyrobił :tongue:

zresztą ja kiedys próbowałam i naprawde czuć w mięśniach

życze powodzenia i trzymam kciukasy :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika

#10
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
szczypta_cukru, mówisz :?:
Naprawdę widać efekty?? Ja nigdy nie miałam przekonania, że od trzepania samych brzuszków ten tłuszcz spadnie..

#11
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
no własnie ta 6 weidera to nie sa typowe brzuszki.. zwieksza sie tam ilośc serii z dnia na dzien i naprawde mięśniom daje wycisk ;-)

spróbujcie kiedys bo wydaje sie łatwe i bezwysiłkowe.. a tak naprawde to potem miesnie brzucha boląąą że hoho :-D
Dołączona grafika

#12
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Dzięki Dziewczyny,jesteście boskie :!:
Ja pół godziny temu skończyłam prace "polowe" i nogi wróciły mi tam skąd wychodzą :yikes: ale ogrodzenie pomalowane,kwiatuszki poplewione a i mężuś i córcia w międzyczasie dostali obiadek i kolacyjke więc robotki było.
Aha wpadek raczej nie miałam tylko zamiast jabłka zjadłam ciemną bułkę z serkiem(ale zrobiłam sobie zamiennik co?) :lol: Teraz pora pozaglądać do Waszych temacików a rozpiskę na jutro podam jak pójdziecie spać a teraz biorę się za czytanie :lovers:
Dołączona grafika

#13
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Zaliczyłam zaległe posty,popodglądałam co u Was słychać a,że w miarę ok. to wracam do siebie i rozpiska na jutrzejszy dzień przedstawia się tak:
:arrow: jogurt naturalny 200g z płatkami Fitnes
:arrow: po raz pierwszy zrobię i wypiję sikacz
:arrow: może jakaś ciemna bułka z warzywami
:arrow: owoc
do picia czerwona herbata i woda :wave:
Dołączona grafika

#14
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Asiula no patrz jak dietkowanie superancko Ci idzie! :-) Tak właśnie 3maj kochana i sukcesiki sie posypią. :-) Za brak wpadek należą Ci sie :clap2: :clap:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#15
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
No rozpiseczka piękna. Za brak wpadek należą Ci się wielkkie brawa. :clap2: :clap2:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#16
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
tak tak dalej pójdzie to tylko czekac na sukces :!: :tongue:

juz niedługo bedziesz sie nam mogła pochwalic pierwszymi kilogramkami won :grin:

:clap2: :clap2:
Dołączona grafika

#17
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
witaj asiula, i ja sie cieszę ,że załozyłas swój temacik, będę ci kibicowała :thumbsup:

#18
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Asiula gdzie nam sie podziałaś???bo aż ciekawa jestem jak Ci dzisiaj dzionek mija.
:-)
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#19
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Jetem,jestem.
Dziś pół dnia na zakupach bo imprezka się szykuje(mąż ma urodzinki)wróciłam z zakupów to robiłam obiad rodzince;teraz jeszcze zaległe sprzątanko mnie czeka.Strasznie nie lubię robić zakupów w sobotę bo pół dnia przeleci że hej,a tu jeszcze Wasze blogaski na mnie czekają a żem ciekawa co tam u Was słychać to już pędzę do czytania.Do siebie wrócę na końcu a może nawet dopiero po sprzątaniu to dam rozpiskę na jutro :wave:
Dołączona grafika

#20
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Cześć Kochaniutkie,rozpiski wczoraj nie robiłam bo już nie miałam sił.Dziś chyba też jej nie zrobie a to dlatego,że przygotowuję imprezkę i pewno skubne coś w trakcie próbowania więc chyba ta rozpiska nie ma sensu.
Wagowo jest u mnie 2kg w dół,ale nie chcę tego ptaka na suwaku przesunąć bo on młody jest i jeszcze się spłoszy i może wróci na początek.Poczekam aż się oswoi :mrgreen: Jak 1-go maja waga będzie ta sama lub jeszcze mniejsza to go kopnę do przodu.
Życzę Wam miłej niedzieli :lovers:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych