Skocz do zawartości

Zdjęcie

na mnie tez nadszedł już czas.....


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
41 odpowiedzi w tym temacie

#1
Bonny_M

Bonny_M

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Witam wszystkich!
Mam 23 lata, dwie małe córki i 22 kilo nadwagi. Chcę się tych kilogramów pozbyć jak najszybciej. Od jutra (tak tak wcale nie od poniedziałku tylko od wtorku - poniedziałki zawsze nie wypalają:)) zmieniam swój jadłospis i zacznę wojnę o czas wolny na aktywność fizyczną bardzo aktywną:) W sumie mam już plan, wiem czego nie jeść a co jeść w większych ilościach. Obawiam się jedynie tego, że nie znajdę czasu na ćwiczenia na siłowni lub wyjście na basen. Mam na głowie dwójkę maluszków (2,5 i 1rok), wielki dom i 5-osobową rodzinę (nie licząc dzieci) oraz ofkors studia i prace mgr.
Musze zacząć teraz bo nie mogę juz z sobą wytrzymać. Ostatnio rozpłakałam się nad zdjęciami sprzed 4 lat gdy ważyłam 65 kilo (i tak miałam jazdy ze jestem za gruba). Gdy poznałam obecnego męża "osiadłam" - kiedyś byłam bardziej aktywna (rower, spacery, basen), poza tym beznadziejna kuchnia w jego rodzinie (napchać się na maxa). Potem 1 ciąża - przytyłam chyba 500 kilo. Gdy tylko przestałam karmić zaczęłam brać jakieś diabelskie prochy i schudłam 10 kilo w miesiąc. Potem zamówiłam drugie opakowanie ale juz nie mogłam go zużyć bo zaszłam w druga ciążę - i nadrobiło się prawie wszystko. Teraz skończyłam karmić młodszą córkę i czas na mnie. Nie chcę brać tego świństwa co poprzednio bo ludzie od tego umierają. Nie chcę się truć. Chcę to zrobić po ludzku. I potrzebuję wsparcie. Właśnie po to tu jestem. Po wsparcie. Wiem, że jest ogromnie ważne ( w końcu ta psychologia na coś sie przydała:))Od męża go nie dostanę. Od rodziny też. Więc kochane chudzielce lub prawie chudzielce - plis dopingujcie mnie!
... no dobra i jest jeszcze jeden problem.. uwielbiam gotować i robić rożne experymenty w kuchni... jestem smakoszem i sianem nie dam rady się zapchać.... Postanawiam uroczyście szukać smaku na diecie:)
Koniec eseju - odezwę się za parę dni - zdam relację jak mi idzie:)
Pozdrówka . Bonny_M

Załączone pliki





...



...



#2
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Bonny_M witam Cię bardzo serdecznie na naszym forumku

Nie chcę brać tego świństwa co poprzednio bo ludzie od tego umierają. Nie chcę się truć. Chcę to zrobić po ludzku

Bardzo dobrze, że nie chcesz brać tych tabletek, które bardzo niszczą zdrowie. Bez tabletek teź się da schudnąć, potrwa to trochę dłużej ale będzie zdrowiej.

I potrzebuję wsparcie. Właśnie po to tu jestem. Po wsparcie. Wiem, że jest ogromnie ważne ( w końcu ta psychologia na coś sie przydała:))Od męża go nie dostanę. Od rodziny też. Więc kochane chudzielce lub prawie chudzielce - plis dopingujcie mnie!

Masz rację, że wsparcie w odchudzaniu jest bardzo ważne i możesz być pewna, że u Nas je otrzymasz. Będziemy Cię dopingować ile będzie potrzeba.

Obawiam się jedynie tego, że nie znajdę czasu na ćwiczenia na siłowni lub wyjście na basen. Mam na głowie dwójkę maluszków (2,5 i 1rok), wielki dom i 5-osobową rodzinę (nie licząc dzieci) oraz ofkors studia i prace mgr.

Fakt masz sporoi rzeczy na głowie, ale pmiętaj, że np spacery z dziećmi, chodzenie po schodach, sprzątanie w domku to też jest rodzaj aktywności fizycznasej a co za tym idzie tracisz kalorie.
Trzymam za Ciebie, kciuczki aby udało Ci się osiągnąć swój wymarzony cel
A może zrobisz sobie jakis suwaczek, wtedy będziemy mogli podglądać na bieżąco jak idzie walka ze zbędnym sadłem. Po każdym utraconym kilogramie sypią się gratulacje z każdej strony a to motywuje jeszcze bardzij.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Bonny_M, witaj wśród nas na motywację zawsze możesz liczyć-pisz jak najczęściej do nas :wave:

#4
Bonny_M

Bonny_M

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
A jak sobie zamontować traki suwak ? Pomocna sprawa zwłaszcza jak jest sie wzrokowcem jak ja:)

#5
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
a zajrzyj do temaciku Zanim zaczniesz korzystać z Forum - przeczytaj!!! i tam znajdziesz wszelakie instrukcje.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#6
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Bonny_M, na początku forum w dziale zanim zaczniesz korzystać z forum masz instrukcję jak sobie taki suwaczek zrobić :tongue:

#7
Bonny_M

Bonny_M

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Dzięki:) Jak zwykle ominęłam instrukcję obsługi.
Jest jeszcze jedne problem organizacyjny. Odkryłam, ze muszę zrzucić mniej niż 20 kg (w weekend wyczyściła mnie grypa żołądkowa i mam 3 kg w plecy:D) więc w złym miejscu się zainstalowałam ze swoimi "wypocinami" Sorry:)
Dołączona grafika

#8
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Bonny_M, śliczny suwaczek :clap2: :clap2: :clap2:

#9
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
witaj Bony M na forumku! :wave: najważniejsze już jest :power i chęci,a resztę dostaniesz od nas :lol: ,bo tu sie siebie nawzajem ciągnie za uszy i hojnie kopniaczki serwuje w razie jedzeniowych wpadek :lol:
napisz,jaki jest Twój plan jedzonkowy,jak masz zamiar zawalczyć o figurkę :dumbells:
powodzenia i pisz jak najczęściej ,bo zawsze razem dużo raźniej :thumbsup: :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#10
Bonny_M

Bonny_M

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Plan jedzeniowy mam taki, ze liczę kalorie i staram się nie przekraczać złotego 1000. Wczoraj mi się to udało i przyznam ze sprawia mi to frajdę. Nie wiem tylko jak policzyć kalorie w kawie z mlekiem 0,5% i z dwiema płaskimi łyżeczkami cukru;)
O figurę mam zamiar walczyć uprawiając przeróżne sporty. Co drugi dzień basen (o ile się uda) - wczoraj wykupiłam karnet, dziś po szkole idę pływać :D Uwielbiam pływać i jestem e tym dobra więc będzie OK. Będę również uprawiać tzw. trekking - chodzenie z kijkami. biegać nie cierpię a przy tym pracuje 90% mięśni ciała no i poza tym mam kompana do chodzenia więc tez będzie OK. Najlepsze jest to, ze w domu mam siłownię ale nie przepadam za nią, jakaś nudna jest - ale jeśli nie wypalą mi kijki czy basen zawsze mam alternatywę. No i najważniejsze - moje dzieci - za nimi zawsze trzeba się nalatać, nasprzątać i w ogóle jest przy nich dużo pracy. Poza tym muszę zadbać o duży dom, posprzątać , poprać, ugotować( :chef: ). Jeśli motywacja nie osłabnie powinnam dopiąć swego:D Pozdrówka!
Dołączona grafika

#11
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Bonny_M, noooooooooo pieknie jestem pod wrażeniem i trzymam kciuki za wytrwałość :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#12
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Boony_M Witaj na forum :-D Plan diety całkiem fajny :-D Trzymam kciuki za Ciebie :-D
Dołączona grafika

#13
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Plan dietki bardzo fajny i będe trzymać kciuki, żeby Ci się udało osiągnąć swoją wymarzoną wagę. :thumbsup:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#14
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
Bonny_M dopniesz swego :!: jestem tego pewna :tongue:

póki co bedziemy wszystkie za Ciebie trzymac kciuki i mocno dopingowac ;-)
Dołączona grafika

#15
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Bonny M jestem z Tobą,nawet podwójnie bo też gubię kilogramki po ciąży.Wierzę że nam się uda :thumbsup:
Dołączona grafika

#16
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Bonny_M, witaj na forumku :-D widzę że założenia masz piękne i na pewno uda ci się schudnąć , a jak będziesz zaglądała na forum to gwarantuję ci,że odchudzanie stanie się przyjemniejsze, trzymam kciuki i pisz jak ci idzie :thumbsup:

#17
anika

anika

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 133 postów
witaj na forumku..trzymam kciukasy :thumbsup: założenia masz świetne,a co do eksperymentów kulinarnych to naprawdę dania dietetyczne też mogą świetnie smakować,na forumku znajdziesz sporo fajnych porzepisów
Dołączona grafika

#18
bulibet

bulibet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
BOONY M Trzymam za ciebie kciukasy i uda sie,ja takze dolaczylam do grona bo mam ten sam problem.Ja takrze nie mam wsparcia u rodziny,ani u mojego faceta,choc w jego mniemaniu to bardzo mnie podtrzymuje na duchu.Jednak tak nie jest i jestem sama,a :lovers: moze ra :lovers: czej bylam bo teraz mam was. :lovers:
Dołączona grafika

#19
Bonny_M

Bonny_M

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Będzie dobrze laska! Trzeba się tylko porządnie wkurzyć! Ja jestem wściekła i trzymam się świetnie od początku. Nie przekraczam 1000kcal ale nie bardzo znajduję czas na ćwiczenie:( Mam za dużo na głowie. Ale mam już 1kg w plecy:) Zaznaczę na suwaku jak będzie przynajmniej 3 ;P Pozdrówka!
Dołączona grafika

#20
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Bulibet ,pewnie,że u nas zawsze najdziesz wsparcie i motywację ,pisz ,jak Ci idzie ,rób swoje ,bo cokolwiek robisz ,robisz to dla siebie ,i nie ma co się oglądać na innych
trzymam za Ciebie mocno :thumbsup:

ps-dopiseczek:
zasada 6 netykiety forumka brzmi ,że nie nadużywamy formatowania tekstu,warto się zapoznać z regulaminem i netykietką ,aby wiedzieć co i jak -zapraszam :mrgreen:
Dołączona grafika Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych