Skocz do zawartości

Zdjęcie

na mnie tez nadszedł już czas.....


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
41 odpowiedzi w tym temacie

#21
bulibet

bulibet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
[b]BOONY M...Jak ci idzie?Ja wlasnie swietuje maje 4kg ktore porzegnalam i chocby niewiem co sie dzialo to juz na zawsze sie ich pozbylam.A propo ja tez lubie eksperymentowac w kuchni,ostatnio zrobilam sobie roladki z cyckow korczaka nadziewane roznymi ziolami i czocnkiem,z paroma oliwkami,ktoruch nie znosze,ale do smaczku odrobina nie zaszkodzi.To wszystko dusilam na patelni,oczywiscie bez oleju-PYYYYYCHOTA
Dołączona grafika



...



...



#22
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

zrobilam sobie roladki z cyckow korczaka nadziewane roznymi ziolami i czocnkiem,z paroma oliwkami,ktoruch nie znosze,ale do smaczku odrobina nie zaszkodzi.To wszystko dusilam na patelni,oczywiscie bez oleju-PYYYYYCHOTA

jejciu ale bym coś takiego zjadła mniam mniam

#23
bulibet

bulibet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
jejciu ale bym coś takiego zjadła mniam mniam[/quote]


Nic trudneko i malo kalorycznego(przyprawiam piersi 30min wczesniej-przyprawami jakie lubie,oprucz soli,bo na kopenhaskiej nie mozna uzywa tej przyprawy,ale inne jak najbardziej-biore wykalaczki,zawijam piersiatka i przebijam je na wylot,a puzniej to na patelnie,wlewam troszke wody i danie gotowa w ciagu 10min).W miedzy czasie robie sobie warzywka na parze i to cala robota,a i pychota.
Dołączona grafika

#24
Bonny_M

Bonny_M

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
no brawo! Uwielbiam kurczacze cycki ze wszystkim więc jutro pobiegnę na zakupy i zrobię sobie to samo. dziś piąteczek - pora na rybę:) Mogę wam polecić rybę po młynarsku. zamieszczę ją w przepisach w innym dziale. Mało kalorii ale mnóstwo smaku:) Wiem wiem.. ryba BLE!!! Ja też tak myślałam dopóki nie dostałam książki o pysznościach z ryb a ten przepis przypadł mi do gustu najbardziej. Polecam mintaja lub pangę albo tez mirunę
Idzie mi powoli ale systematycznie. Czeka mnie wyzwanie w ten weekend bo robimy grilla dla znajomych... ufff będzie ciężko. I jeszcze jedno: bulibet : podziwaim cię za ta kopenhaską:) Pozdro laski!
Dołączona grafika

#25
bulibet

bulibet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
[quote="Bonny_M" Dobrze sie sklada bo ja takze mam dzisiaj rybke na obiadek,wiec moze podalabys ten przepis,z checi bym go wyprobowala.
Dołączona grafika

#26
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
I ja mam rybkę-chyba większość z nas w piątek się rybami zachwyca :clap2: :clap2: :clap2:

#27
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

Czeka mnie wyzwanie w ten weekend bo robimy grilla dla znajomych... ufff będzie ciężko

Bonny_M napewno dasz radę a grill będzie udany,czego z całego serca Ci życzę :thumbsup: :lovers:
Dołączona grafika

#28
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Bonny_M, na griliku będzie na pewno ok i dasz radę ze wszystkim.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#29
bulibet

bulibet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
BOONY M Napewno griil bedzie udany,a zabawa wysmienita do bialego rana.BUZIAKI POZDRAWIAM
Dołączona grafika

#30
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Bonny_M, i co tam u Ciebie?

#31
Bonny_M

Bonny_M

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Grill był udany jednak nic nie zjadłam poza sałatką bo nie miałam czasu. Deszcz zmusił nas do przenoszenia stołów po dach, potem przybyło kilka osób i nie było miejsca pod daszkiem i przenieśliśmy sie do domu. Ale najlepsze jest to ze jak już wszyscy zasiedli do jedzenia tych pyszności przestało padać.:) I wszystko z powrotem na dwór... czizyssss Z jednej strony dobrze bo nie napchałam się niczym z drugiej ominęła mnie dzienna porcja mięcha. Ale nieważne. Przetrwałam:)
W weekend cały spędziłam w naszej pięknej stolicy na szkoleniach. Ofkors nie przewidziałam, że troszkę ciężko będzie mi sie trzymać diety i rzeczywiście padłam przy obiedzie - skusiłam się na pełny czyli białko+węglowodany+neutralne zielsko. Moja wina, moja wina.... mam szereg usprawiedliwień ale i tak wiem ze nie powinnam była tego jeść.
Motywacja mi słabnie bardzo. Kilogramy stoją w miejscu. Częściej pozwalam sobie na odstępstwa. Tak nie może być!!!!!! Zasuńcie mi kopa motywacyjnego. proszę coś co poruszy mnie do głębi,żebym znów sie wściekła na siebie i zawzięła:)
Dziś idę na basen. Ostatnio koleżanka pocieszyła mnie nowo otwartym fitness clubem i mamy zamiar iść na aerobik. Padnę po 10 minutach ale spoko - nabiorę wprawy. Nie wiem za bardzo w co sie ubrać.... Na pewno nie w spodenki i top na ramiączka... hihihihi Wyglądałabym jak zasznurowany baleron:)
Musze kończyć bo obowiązki wzywają. Pozdrówka laski!!!!
Dołączona grafika

#32
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Bonny_M, ja tam Cie koopać nie bede bo samej mi sie należy za to że już chyba 4 raz zaczynam dietę , ale życze wytrwałosci
naleza sie ukłony ze na grillu sie nie objadłaś :clap2: :clap2:

#33
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Bonny_M, ty mi się kobieto nie poddawaj tylkośmigaj na ten aerobic-dasz radę na pewno :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#34
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Bonny_M dasz radę na pewno pokonać zbędne tłuszczydełko dlatego śmigaj na aerobic i poćwicz porządnie.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#35
Bonny_M

Bonny_M

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Sorry,że nie odzywałam się tak długo - sesja się zaczęła, internet piardnął i dużo spraw miałam ostatnio na głowie. Zaczynam od nowa. Będzie ok:) 3majcie kciukasy :D
Dołączona grafika

#36
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#37
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
masz moje wszystkie :thumbsup:
Dołączona grafika

#38
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Bonny_M, no to trzymamy :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: jak poszła sesja?

#39
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Bonny_M, :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
i pisz jak ci idzie :-D

#40
Bonny_M

Bonny_M

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
No cóż sesja jak na razie do przodu, dwie zerówki zaliczone, jeszcze 4 konkretne egzaminy przede mną. W weekend byłam nad morzem, chodziłam na spacery, biegałam za dziećmi po plaży i jadłam dużo rybek i owoców (nie morza:). 1 kg w dół! Jest OK:) Czasu na ćwiczenia ofkors nie mam ale stres działa na mnie odchudzająco:) Za kilka dni wyprowadzam się do teściów gdzie nie ma netu (jak na razie) więc jak zniknę na troszkę to nie dlatego ze zarzuciłam odchudzanie:) Odezwę się jeszcze. Pozdro chudzielce!
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych