Skocz do zawartości

Zdjęcie

potrzebuję pomocy w utracie 8kg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

#1
betka

betka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
Pomóżcie mi pozbyć sie 8kg, sama juz nie wiem co robić od stycznia udało mi się schudnąć juz 5 kg ale od dwuch tygodni mimo ograniczenia jedzenia nie schudałm ani 1 kg zaczełam stosować diete garściową ale chodze cały czas głodna i zła i na dodatek wieczorem mam ataki głodu nie moge sobie z tym poradzić. Mimo ograniczenia jedzenia wydaje mi się ze mój żołądek sie nie skurczył nakłądam sobie wszystko na mały talezyk i odchodze cholernie głodna od stołu nie wiem sama jak sobie z tym poradzić.
Kiedyś byłam szczupła ważyłam 55 kg max 60kg nigdy nie ograniczłam jedzenia zawsze lubiałam pojejśc wogóle był dla mnie kosmos jak można tyć do czasu jak zaczełam się leczyc hormonami przytyłam tak masakrycznie w krutkim czasie (20kg)że ludzie mnie nie poznawali z laski stałąm sie grubasem i wałkiem na brzuchu. W tej chwili waze 75kg mażeniem jest ważyć 67kg ale będę szczęśliwa jak osiągnę 70kg
kto mi pomoże pozbyc się ogromnego apetytu :-(



...



...



#2
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
betka, witam, spróbuj wyeliminować węglowodany z diety choć na jakiś czas - czyli cukier, ryż, makaron, pieczywo. Będzie początkowo trudno, ale dasz radę. Węglowodany podwyższają poziom cukru i stąd ciągłe odczuwanie głodu. Przy tym jak masz problem z hormonami. Jest teraz tak dużo warzyw że myslę, że nie będzie tak strasznie trudno. I nabiał i chude mięsko. Duzo ryb pod każdą postacią. Spróbuj.

#3
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
betka, nadzwyczajna Ci wszystko ślicznie opisała trzymaj się narazie tego a na pewno efekty zaczną się pojawiać :tongue:

#4
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

stycznia udało mi się schudnąć juz 5 kg ale od dwuch tygodni mimo ograniczenia jedzenia nie schudałm ani 1 kg

teraz napewno jest okres gdzie organizm przyzwyczaił się do zmiany żywienia i dlatego waga stoi,to jest norma w każdej diecie.Musisz uzbroić się w cierpliwość bo waga napewno pójdzie w dół tylko się nie zniechęcaj :lovers:
Dołączona grafika

#5
betka

betka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
witam od paru dni nie mogę sie zalogowac i nie mogłam odpisać

#6
betka

betka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
dziękuje za zainteresowanie moim postem
jest mi ciężko z powodu głodu jaki odczuwam nie wiem jak sobie z tym radzić :oops:
Dołączona grafika

#7
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
może dieta garściowa nie jest dla Ciebie odpowiednia? może warto pomyśleć o takiej ,na której mogłabys sobie rozsądniej planowac dietę ,abyś nie była bez przerwy głodna :hmmm:
ta garściowa mnie sie jakoś niespecjalnie podoba :hmmm: a nap.warzywka,owocki ,gumy do żucia ,surowe ogórki,marchewki,wszystko co można bez wielkiej krzywdy podgryzać
próbowałaś?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#8
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
betka, no ja też bym się na siłe nie głodziła tylko probowałabym jakoś zaspokajać głód

#9
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
podpisuje sie pod shaską.. zawsze mozesz sie napchac pomidorami, ogóraskiem.. brokułay.. fasolka.. mnostwo tego...
Dołączona grafika

#10
betka

betka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
dziś na wadze zobaczyłam 1 kg mniej jest już coraz bliżej celu a mi robi się lżej
Dołączona grafika

#11
betka

betka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
teraz napewno będzie ciężko ale widać efekty i bardziej się nakręcam że jeszcze tylko troche i bedzie dobrze
dzis szłam w obcisłej bluzce i przeglądałam się w szybach sklepu i już nie chiało mi się płakać
Dołączona grafika

#12
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
betka, taka sprawa organizacyjna-proszę Cię jako modernizator nie pisz posta pod postem bo to niezgodne z regulaminem forum.W każdym poście u góry z prawej strony masz taką funkcję ''edytuj'' i jak coś Ci się przypomni to możesz zawsze dopisać.
No i wielkie gratulacje ze spadku wagi :clap2: :clap2: :clap2:

#13
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
nio betka gratulję utraty kilogramka.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#14
betka

betka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
Anja dla mnie prawdziwym cudem jest zalogowanie i napisanie jakiegoś postu dlatego że mnie w dalszym ciągu wyżuca, po kilkanaśie razy prubuje wysłać jakis post i przyznam że mnie to męczy już jak admin cos nie poradzi to będę was podczytywać tylko jako gość
Dołączona grafika

#15
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
betka, kochana a napisz meila do Adminka i on na pewno pomoże w Twojej sprawie:)

#16
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
betka-pisałam do Admina w twojej sprawie,skontaktuj się na nr gg 4137902 ,pisał,że pomoże
Dołączona grafika Dołączona grafika

#17
betka

betka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
witam ponownie wyglada na to że moje problemy techniczne znikneły dzięki aminowi

dziś świętuję utratę kolejnego kilograma :strong: :strong: :strong: :clap:
jestem przeszczęśliwa ubyło mi ich już osiem :whistle:

nadal jest mi cięzko zmusic się do jakiegos sportu ale lekki postep poczyniłam w tygodniu
Dołączona grafika

#18
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
betka, świetny wynik dietkowy
Gratulacje!!!! :clap2: :clap2: :clap: :clap:

#19
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
wow jeszcze 4 kg i bedziesz na mecie :grin:

:clap2: :clap: :clap2: :clap: :clap2: :clap:
Dołączona grafika

#20
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
bardzo się cieszę Betka :clap2:
Dołączona grafika Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych