Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hej ;)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
42 odpowiedzi w tym temacie

#1
Soullea

Soullea

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 19 postów
No więc, ważę 41 kg, 156 cm wzrostu. Mam 13 lat i chciałabym schudnąć do wakacji...Strasznie lubię słodycze i trudno mi się opanować, dlatego piszę tutaj, aby nabrać motywacji ;D. Od jutra zaczynam...Wcześniej też próbowałam, ale ciągle byłam głodna, źle się czułam, bolała mnie głowa i nie miałam w ogóle siły, postanowiłam przestać ;/. Od tygodnia jem słodycze i strasznie się obżeram ;/. Chciałabym schudnąć, ale bez przyrostu mięśni...Bo one powodują, że wygląda się jeszcze grubiej o__O. Także, pomóżcie mi i doradźcie - co mam robić, aby schudnąć?
Pozdrawiam i dziękuję z góry :*:*.



...



...



#2
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Masz dopiero 13 lat i jeszcze sie rozwijasz. Absolutnie nie powinnaś sie odchudzać
A jeśli chcesz zdrowo sie odżywiać, to zrezygnuj ze słodyczy, fast foodów i więcej się ruszaj. Ale diety - absolutnie nie! Naprawdę.
Nic dziwnego, że źle sie czułaś i bolała cię głowa.

#3
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

Od tygodnia jem słodycze i strasznie się obżeram ;/.

:yikes:

pomóżcie mi i doradźcie - co mam robić, aby schudnąć?

:hmmm:
Soullea,zacznij od odstawienia słodyczy lepiej zjedz jakiś owoc na forum znajdziesz tabelki kaloryczności i wybierz owoce najmniej kaloryczne.

...Wcześniej też próbowałam, ale ciągle byłam głodna, źle się czułam, bolała mnie głowa i nie miałam w ogóle siły, postanowiłam przestać ;/

nie dziwię się w Twoim wieku odchudzanie powinno odbywać się pod kontrolą lekarza lub dietetyka,w żadnym wypadku nie powinnaś się głodzić dla tak młodej osoby może to mieć fatalne skutki.Jedz około 5 posiłków dziennie odstaw słodycze ,chippsy,chamburgery,frytki i inne wysokokaloryczne smakołyki a zastąp je warzywami,owocami,nabiałem,chudym mięsem.

Chciałabym schudnąć, ale bez przyrostu mięśni

żeby mieć ogromny przyrost mięśni to trzeba siódme poty wyciskać na siłowni i faszerować się różnymi specyfikami,a Ty jak odstawisz słodycze,będziesz zdrowo się odżywiała i dodasz do tego odpowiednią dawkę ruchu to żaden nadmierny przyrost mięśni Ci nie grozi.Wolałabym jednak byś jeszcze zasięgnęła porady specjalisty bo ja piszę tylko to co według mnie jest ok.a to nie znaczy że muszę mieć rację.Pozdrawiam :-)
Dołączona grafika

#4
Soullea

Soullea

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 19 postów
Aha...To od jutra zaczynam z tymi słodyczami. A jeszcze takie małe pytanie : czy dzięki hula-hop można jakoś zniwelować tłuszcz na brzuchu?
Postaram się częściej jeździć na rowerze i rolkach - bardzo to lubię robić ;). A za diety to faktycznie nie biorę się, jak sobie zniszczę organizm to źle będzie ;/. Zresztą, chyba lepiej będzie, jeśli zaczekam z dietami jeszcze kilka lat, bo jeszcze wszystko może się zmienić...prawda?
Dzięki :*.

#5
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Soullea, no jak najbardziej może sie zmienić. Dorastasz i dojrzewasz, nabierasz kobiecych kształtów. Wszystko przed tobą.
Postaw na sport i zdowe jedzonko, a będzie dobrze.
No i huula hop to świetna sprawa.. :thumbsup:

#6
sandra3035

sandra3035

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
może zacznij pic zieloną herbatę a jak nie lubisz to owocową lub jakaś oczyszczającą i rób jakieś ćwiczenia!!ja widzialam ze są herbatki chyba Vitax ? coś na odchudzanie, oczyszczające własnie itd. może spróbuj??bedzie dobrze :mrgreen:

#7
Soullea

Soullea

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 19 postów
Dzięki, dziewczyny :*.
Sandra, zaczynam pić zieloną herbatę o smaku jakiejś opuncji ;p. Jest pyszna i ślicznie pachnie, to będzie mi się ją przyjemnie piło. Dzisiaj byłam na rowerach z koleżankami, także...jest dobrze. Dobija mnie tylko to, że mama piecze ciasto na jutro...Ale cóż, mówi się trudno. Co będę pchała w siebie takie niezdrowe, tuczące jedzenie. Za nic :D. Kręciłam też hula - hopem, też bardzo przyjemnie się to robi. Bo najgorzej jest robić ćwiczenia z przymusu - znam to i wiem, że jest strasznie.

#8
Soullea

Soullea

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 19 postów

Dzięki, dziewczyny :*.
Sandra, zaczynam pić zieloną herbatę o smaku jakiejś opuncji ;p. Jest pyszna i ślicznie pachnie, to będzie mi się ją przyjemnie piło. Dzisiaj byłam na rowerach z koleżankami, także...jest dobrze. Dobija mnie tylko to, że mama piecze ciasto na jutro...Ale cóż, mówi się trudno. Co będę pchała w siebie takie niezdrowe, tuczące jedzenie. Za nic :D. Kręciłam też hula - hopem, też bardzo przyjemnie się to robi. Bo najgorzej jest robić ćwiczenia z przymusu - znam to i wiem, że jest strasznie.


Wróciłam właśnie z rolek ; DD. Nie ma co, nie dam się temu tłuszczykowi. Ale wczoraj byłam biegać i stwierdzam, że nie cierpię tego robić [ biegać ] o___O.

#9
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

Wróciłam właśnie z rolek ; DD. Nie ma co, nie dam się temu tłuszczykowi.

tak trzymaj a będzie dobrze.Kibicuję Ci i trzymam kciuki :thumbsup: :clap2:
Dołączona grafika

#10
Soullea

Soullea

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 19 postów
Dzięki, Asiula :*:*.

#11
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Soullea, i co tam dzisiaj u Ciebie kochaniutka jak dietka?

#12
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Soullea jak tam dzisiaj u ciebie z dietkowaniem??????
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#13
Soullea

Soullea

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 19 postów
Dobrze, dobrze ;). Tylko dzisiaj deszczyk był i chyba nici z rolek...Ach. Może się jeszcze poprawi, ale wątpię. Niech jutro będzie ładna pogoda, bo umówiłam się z koleżankami na rowery :). I oczywiście codziennie kręcę około 20 min hula - hop i robię trochę brzuszków.
A na śniadanie zjadłam płatki z mlekiem 1,5 % i pół bułki, w szkole bułkę z dżemem ( miałam 7 godzin o_O ), na obiadek trochę zupy grzybowej ( trochę, bo były dwa dania ;p ) i rybę z ziemniakami.
To chyba nie za dużo, prawda? A słodycze, czipsy itp. poszły na dłuuugi urlop :mrgreen: .

#14
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

To chyba nie za dużo, prawda? A słodycze, czipsy itp. poszły na dłuuugi urlop .

oj pięknie a jedzonka nie za dużo w sam raz ;-)

#15
Soullea

Soullea

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 19 postów
Jeee, wyschło trochę na dworze i popędziłam na rolki znów :D. Dałam sobie porządny wycisk, nie ma co. Ale było całkiem przyjemnie i się dotleniłam przez 1,5 h ;).

#16
fiolka_1982

fiolka_1982

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
no widze ze dobrze sobie radzisz!!tak trzymaj..duzo ruchu i wszystko bedzie dobrze , zobaczysz!ja sama duzo jezdze na rowerze,ale lubie tez niestety samochodem.. :-P
pozdrowki

#17
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

Jeee, wyschło trochę na dworze i popędziłam na rolki znów :D. Dałam sobie porządny wycisk, nie ma co. Ale było całkiem przyjemnie i się dotleniłam przez 1,5 h ;).

no pięknie oby tak dalej :clap2: :clap2: :clap2:

#18
Soullea

Soullea

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 19 postów
Cześć dziewczyny ; *! Ten tydzień spędziłam bardzo aktywnie i chciałabym tak do wakacji, ale boję się, że zabraknie mi motywacji ;/. Jak na razie ją mam, ale gdy nasunie się coś słodkiego, to marudzę i chodzę zła, bo nie mogę przecież tego zjeść. Dzisiaj na śniadanie zjadłam miseczkę kaszy manny i małe pół kromki białego chleba, na obiad kaszę z mlekiem i kromkę drożdżówki z dżemem, na podwieczorek jabłko, a na kolację bułkę kajzerkę z makiem i jogurt truskawkowy 150g. Co o tym sądzicie? ; ]]

#19
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Souella,a gdzie warzywa :?:
Dołączona grafika

#20
Soullea

Soullea

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 19 postów
No, właśnie! Rodzice nie kupili, na jutro muszę się jakoś zaopatrzyć.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych