Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam wsparcia!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

#1
Niuśka

Niuśka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Walka z kilogramami jest dla mnie niezwykle trudna. Potrzebuję wsparcia. W domu raczej nie mogę liczyć na pomoc, dlatego szukam jej u Was. Zawsze byłam sama ze swoim problemem. Może w grupie osób mających podobne przeżycia uda mi się wreszcie schudnąć. Obecnie ważę 94 kg przy wzroście 166 cm. Moim marzeniem jest ważyć 60 kg! Gdzieś w głębi duszy wierzę, że jestem w stanie ziścić to marzenie. Potrzebuję tylko od czasu do czasu paru słów wsparcia. Pomożecie? :cry:
Dołączona grafika



...



...



#2
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Niuśka, no jasne,że jesteś w stanie to zrobić.Witaj na naszym forum-tak po mojemu to lepiej trafić nie mogłaś...Co jak co ale na wsparcie możesz liczyć.Będę Ci kibicowała i jestem pewna,że ciężką pracą osiągnież swój cel...Trzymam za Ciebie kciuki :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#3
Niuśka

Niuśka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Anja, DZIĘKUJĘ! :-D Wiedziałam, że mogę na Was liczyć! Obiecuję, że będę informować o moich postępach w walce ze zbędnymi kilogramami. Zaczynam od zaraz! Muszę jeszcze nauczyć się zasad działania suwaczka... bo trochę się w tym pogubiłam. :oops: Jeszcze raz dziękuję :-D
Dołączona grafika

#4
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Niuśka, instrukcję suwaczka masz w pierwszym dziale na forum: Zanim zaczniesz korzystać z forum-tam znajdziesz wszystko,co jest Ci potrzebne :tongue:
No i do dzieła :mrgreen: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#5
Niuśka

Niuśka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Mam, udało się! Anja, dzięki raz jeszcze! :-D
Dołączona grafika

#6
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Niuśka, no jaki piękny :clap2: :clap2: :clap2: gratuluje i teraz biegiem do przodu :clap2: :clap2: :clap2:

#7
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Niuśka witaj na forum i dobrze że że nas trafiłaś. Dziewczynki forumkowe dają tyle motywacji i gonią do dietkowania, że nie ma to tamto i musi się udać.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#8
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Niuśka, ja równeiż witam serdecznie :wave:

#9
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
witaj Niuśka :wave:
będę Ci kibicowała i śledziła postępy ,trzymam kciuki :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#10
Niuśka

Niuśka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Witajcie Dziewczyny! :-D Bardzo Wam dziękuję za tak miłe przyjęcie i za to, że trzymacie za mnie kciuki. Shashua, jestem pełna podziwu dla Ciebie! 49 zgubionych kilogramów! Gratuluje! Jak Ty to zrobiłaś ?! Mam nadzieję, że za jakiś czas ja też będę mogła pochwalić się jakimiś utraconymi kilogramami.
Dołączona grafika

#11
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
hej Niuśka-długo by pisać-a wystarczy poczytać ,bo pełno tu moich wypocin :-P ,ale jedno to pewnik ! nie było by tego bez wsparcia i sił ,jakie mi dają dziewczyny z naszego forumka :lovers:
widzę ,że też potrzebujesz wsparcia -na nas mozesz liczyć ,i zobaczysz,jak z nami Ci się ten suwaczek będzie szybko przesuwał ,gdzie trzeba :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#12
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Niuśka, witam na forumku :wave: fajnie że do nas dołączyłaś :-D

#13
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Niuśka witaj,podzielam zdanie Dziewczyn,napewno sobie poradzisz,trzymam kciuki :thumbsup:
Dołączona grafika

#14
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Niuśka, no i co tam dzisiaj u Ciebie?

#15
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Niuśka witaj na forum :-D :lol: będę trzymała kciuki za Twoją dietkę :thumbsup: , pisz jak Ci idzie :mrgreen: z nami będzie Ci razniej :-D
Dołączona grafika

#16
Niuśka

Niuśka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Cześć Dziewczyny! Dziś od rana byłam cały czas poza domem, więc nie miałam jeszcze nic w ustach. Zanim coś zjem postanowiłam zajrzeć na forum. To sprawiło, że moje Bardzo Późne Śniadanie będzie... lekkie, bo wiem, że mnie wspieracie i nie mogę zawieść Was ani siebie! Wytrwam!!!
Dołączona grafika

#17
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Niuśka, no i pięknie z takim nastawieniem na pewno dasz radę :clap2: :clap2: :clap2:

#18
Niuśka

Niuśka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Jak tak dłużej posiedzę przed komputerem to moje Bardzo Późne Śniadanie będzie już obiadem. Idę więc coś zjeść... lekkiego oczywiście! :-D
Dołączona grafika

#19
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Niuśka, smacznego lekkiego śniadanka Ci życzę :tongue:

#20
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

Dziś od rana byłam cały czas poza domem, więc nie miałam jeszcze nic w ustach.

Niuśka,Ty to pisałaś prawie o w pół do pierwszej i muszę Cię zganić.W diecie najważniejsze jest śniadanie,pierwszy posiłek powinno się spożyć do dwóch godzin po przebudzeniu,żeby pożywił się "mózg"inaczej będzie się on domagał pożywienia i jak tylko coś weżmiesz do ust zjesz o wiele więcej niż gdybyś wcześniej zjadła śniadanie.Mózg jest głównym ośrodkiem naszego organizmu i to on wysyła sygnały do reszty naszych narządów.Wiem,że rano zazwyczaj nie czuje się głodu lub też nie ma czasu na przygotowanie śniadania ale wystarczy jogurt z płatkami by było ok.wierz mi ja popełniałam ten sam błąd a teraz widzę jakie to ważne i jestem pewna,że Ty też zauważysz różnicę.Pozdrawiam
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych