Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pierwszy etap totalnej zmiany w życiu - dieta ciała i mózgu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3599 odpowiedzi w tym temacie

#21
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Ale taki zamęt to sama radość :clap: Na punkcie Zuzki mam fioła i to jest moja futrzana córeczka :love: A pracy jakiej szukam nie wiem bo leczę deprechę i ciężko mi w ogóle myśleć na razie. Skończyłam zarządzanie i marketing(modne było), potem politologię, wcześniej szkołę muzyczną. Pracowałam w kredytach,, handlu, kadrach, biurze nieruchomości i nie pamiętam gdzie jeszcze :ceyes: Najważniejsza jest dla mnie atmosfera i życzliwi ludzie . Nie jestem typem karierowiczki która dla kasy i stanowiska zrobi wszystko. Marzy mi się branża artystyczna ale ważniejsze z kim a nie gdzie. Chciałabym tę pracę lubić i posiedzieć w jednym miejscu dłużej. Potrzebuję stabilizacji żeby sobie wszystko uporządkować. Ufff...ale sama tego chciałaś :whistle: :wave:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!



...



...



#22
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
pewnie,że chciałam ,możesz tak dalej ,bo sama o nas możesz poczytac ,a co o sobie opowiesz,to sie lepiej poznamy, :mrgreen: ,a o to chodzi,ciekawa tez jestem(ale wiedz,ze nie ciągnę za jezyczek,możesz pisac ,ale nie musisz ) co jest z Twoim synkiem ,tym trzynastym,pozostałych dwunastu sobie darujemy na razie ;-) :lol: :lol:
pytam ,bo sama mam pannicę 16,5 r ,więc pewne sprawy znam z autopsji niejako :tongue:

ale wszechstronne masz doświadczenie zawodowe :clap2: ,nie powinnaś mieć klopotów ze znalezieniem pracy, a jeszcze i wiek poborowy,więc wszystko przed tobą ,i się ułoży :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#23
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Ja taka otwarta jestem więc pytaj do woli, to miłe że ktoś się interesuje. Moje dziecko to długa, 13-letnia historia :blink: Ale w wielkim skrócie - śliczny chłopczyk rozbestwiony przez dziadków, szczególnie moją matkę która nie powinna mieć dzieci bo nie potrafi ich wychować niestety. Ma strasznie silną osobowość i jest skrajny. Raz kocha a zaraz nienawidzi. Potrafi kląć jak szewc albo pisać czułe listy i robić mi śniadania do łóżka. Wiem, że to normalne w tym wieku ale ja go sama wychowuję i brak mu silnej ręki, konsekwencji i zdecydowania. W szkole ma problemy. Jest strasznie inteligentny ale leniwy a to zabójcza mieszanka. Poza tym ma geny dziadka, jest świetnym aktorem. Potrafi omamić moich rodziców tak skutecznie, że zamiast dostać bure oni go tulą i do mnie mają pretensje że krzyczę na takie cudowne dziecko i to jest największy problem - zawsze ma alternatywę, co powoduje chaos . Chciałabym się usamodzielnić na tyle, żeby kontakt z moją matką był ograniczony do minimum, np obiadek niedzielny co 3 tyg. :-/
Tak czy owak muszę schudnąć bo to odmieni moje samopoczucie i doda pewności siebie :geek:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#24
ania24_ia

ania24_ia

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
To prawda, niełatwo zyc w dzisiejszym swiecie,gdzie jeden ocenia drugiego po wierzchu.Dlatego musimy sie meczyc z tymi dietkami :strong:
Dołączona grafika

#25
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
gufinka, oj to łatwo nie masz ale świetna kobietka z Ciebie więc na pewno dasz rade i z dietą i ze znalezieniem pracki i z usamodzielnieniem się :lovers:

#26
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Dzięki dziewczyny naprawdę, bo im więcej Was czytam tym bardziej wydaje mi się, że jestem uprzywilejowana przez te moje znienawidzone kg - gdyby nie one nie znalazłabym się tutaj :mrgreen:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#27
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
gufinka, świetnie ze do nas dołaczyąłś z nami na pewno bedzie ci łatwiej :clap:

#28
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Już jest łatwiej, właśnie skończyłam jakieś ćwiczonka czego serdecznie nienawidzę bo jestem kanapowiec :whistle: ale od przedwczoraj zmieniłam nastawienie. Nie ma takich słów jak nie lubię nienawidzę NIE CHCE MI SIĘ - out 8-) Wpierniczam owsiankę i jadę po wagę, znalazłam na allegro firmę która sprzedaję na Bielanach :thumbsup:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#29
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Gufinka mam nadzieje że wszystko zacznie Ci sie układać i będziesz Nam tu tryskała humorkiem,za syna i poprawienie z nim relacji 3mam mocno :thumbsup:
Wydajesz sie być sympatyczną osóbką tak że mysle że do każdego wyznaczonego sobie celu dojdziesz. :-) Masz nasze wsparcie!Jak Ci dzionek mija???? ;-)
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#30
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Ach dzisiaj rewelacja ale nie wiem czy tak by było gdyby nie Wy, bo to jest ogromna zmiana gdy moje poczynania śledzą inne osoby, życzliwie nastawione mimo, że na razie :-D choć coraz już mniej :mrgreen: obce. Czuję się jakbym Was znała pół życia i w ogóle czemu tak późno tu trafiłam :evilmad: :evilmad: :evilmad: ale jestem :thumbsup: i dzisiaj rano pobudka, ćwiczonka z wodą mineralną blee a teraz forumik i owsianka (późno śniadanie więc konkretne, żeby mnie licho nie dorwało wieczorem jakieś) potem lecę po wagę jak wcześniej bazgroliłam. O obiadku nie myślę :yikes: :yikes: :yikes: CZY TO ABY JA NA PEWNO??? Ale tak sobie wyobrażam rybki jakieś albo pulpeciki z mielonego indyka z jarzynką jakąś czy cuś...Iskierka Ty z Podhala jesteś? Ale Ci zazdroszczę :roll: ja na tych równinach się męczę z niskim ciśnieniem :grin: :wave:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#31
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Gufinka strasznie sie ciesze że Twój pościk taki radosny,aż milutko. :-) Widze że dzień super zaczełaś od ćwiczonek,to mi sie podoba. :clap2: :clap:

Czuję się jakbym Was znała pół życia i w ogóle czemu tak późno tu trafiłam


Dokładnie tak samo sobie pomyślałam gdy dopiero przyszłam tutaj a było to całkowitym przypadkiem. :mrgreen:
Iskierka jest góraleczką z Zakopanego. :mrgreen:
Gufinka to przyjeżdżaj w góry. ;-) :mrgreen: :-D
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#32
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Jezu, bałam się że właśnie stamtąd!!! Moja przygoda z górami zaczęła się tak przypadkiem jak z forumikiem. Byłam podczas studiów z facetem z Wisły i z nim 1-raz pojechałam w góry, bo zawsze nad morze. On mało co wypadku nie spowodował na widok mojej rozdziawionej gęby :yikes: :yikes: :yikes: Potem moja koleżanka pracowała w firmie która m.in. organizowała imprezy rajdowe dla pracowników i zabrała mnie na Mistrzostwa w lotach w tym roku do Zakopanego. Bałam się tam jechać i faktycznie umarł w butach a raczej na Gubałówce gdzie nawet chmury się całkiem rozeszły na moje błagania o ujrzenie szczytów wszelkich! Góry są boskie i wzbudzają respekt jak mało co :-> Ach...........
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#33
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów

Jezu, bałam się że właśnie stamtąd!!!

Jej jak to zabrzmiało strasznie. :mrgreen:
No widzisz to praktycznie Zakopane jest Ci dobrze znane. :-) Ale fajnie!Jaki ten świat jest mały..noo!!!Dobrze że te loty były z Gubałówki a nie z Kasprowego Wierchu. :mrgreen: :yikes:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#34
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
no ja czekam na pierwsze nowinkuiz pola bitwy... :tongue:

mam nadzieję ze waga juz poleciała... a jak nie to lada moment spadnie i wtedy bediemy sie cieszyc z pierwszych sukcesów :!: :blink: :grin:
Dołączona grafika

#35
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
gufinka, miło mi się czyta twoje pościki :lol:
trzymam kciuki z adietkę :thumbsup:

#36
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Iskierka ja właśnie marzę o Kasprowym :cry: szczególnie jak we Wrocku dowali 30st. :yikes: Tym bardzeij, że spaliśmy w Kościelisku a tam widok taki piękny :lovers:
Szczypcia ja już zaraz śmigam po tą wagę i może się okazać, że mam więcej na liczniku, zobaczymy, tzn... więcej nie po tych ostatnich dniach tylko zaczęłam od wyższej wagi, cóż jakoś dojdę do ładu ważne, że jestem grzeczna co mi się rzadko zdarza :oops: O jedzeniu nawet nie myślę (oh o ilu rzeczach można w zamian!!!Nie wiedziałam nawet :-? )
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#37
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
gufinka, leć po wage bo to wazne zeby wiedzieć ile sie traci i jakie satysfakcjonujące :grin:

#38
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Dzięki Becia :mrgreen: a tak z innej beczki co znaczy to pomogła 6x np.? Bo nie znalazłam nigdzie? To znaczy, że w chwili załamania mogę Cię tu ściągnąć z łancuchem na lodówkę i batogiem co by mnie do ćwiczeń zapędzić? :blink:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#39
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
sabina lecę tylko żebym nie spadła bo na leżąco w szpitalu to ciężko się ruszać :grin: pa pa na razie!!!!
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#40
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
gufinka, no i co masz już tą wagę????????????????




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych