Skocz do zawartości

Zdjęcie

Stepper


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#21
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Dzieki Gufinko juz sobie doczytalam.Ta gazelka to nawet fajna.mysle ze ja sobie sprezentuje.Tylko musze okazje znalezc :tongue:



...



...



#22
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Ja gdy poszukiwałam sprzętu to czytałam na każdym możliwym forum (ale tylko na tym się zaklinowałam na amen :crazy: ) i zdania oczywiście były podzielone. Fajnie jakbyś mogła sprawdzić coś innego. Ale jeśli gazelka Ci pasuje to kupuj i powodzonka :grin:

Matko jaki mam brzuch Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :evilmad: :evilmad: :evilmad:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#23
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
6 weidera to taki zestaw aerobicznych cwiczen na miesnie brzucha.. straszne cholerstwo chociaz wygląda niewinnie...

teraz mam 15 kg mniej wiec mi nieco latwiej to robic.. zobaczymy czy chocviaz do 7 dnia dojde.. bo do tej pory 3 dzien i wiecej se ne dało :grin:
Dołączona grafika

#24
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Dzieki szczypciu juz znalazlam.Ja mam na poczatku zapal do wszystkiego-zobaczymy ile ja wytrzymam.Dam znac dokad doszlam

#25
Loriette

Loriette

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 68 postów

6 weidera to taki zestaw aerobicznych cwiczen na miesnie brzucha.. straszne cholerstwo chociaz wygląda niewinnie...

teraz mam 15 kg mniej wiec mi nieco latwiej to robic.. zobaczymy czy chocviaz do 7 dnia dojde.. bo do tej pory 3 dzien i wiecej se ne dało :grin:

6 jest okropna. Masakryczna.! ;DD Doszłam najdalej do 19 dnia. {;/} no i niestety dalej już nie pociągnęłam. Dlatego polecam Ci 8 minut abs. {z łatwoscią znajdziesz je na youtube}. O wiele lżejsze, a jednak po pierwszym treningu wyczuwasz wszystkie mięśnie brzucha!
Dołączona grafika
loriette.photoblog

#26
olalala1980

olalala1980

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Czesc, jestem tu Nowa, od niedawna zaczełam cwiczyc na stepperze, i musze powiedziec ze popstępy czuje chociaz cwicze intensywnie po ok 3 minuty kilka razy dziennie( od 2 do 4 razy) od 4 dni! Ten kto pisze ze cwiczy 30 minut to ma chyba nogi ze stali haha bo ju zpo 1 minucie czuje sie jak miesnie parcują:) Ja osobiscie polecam ten sprzęt, pozdrawiam :mrgreen:

#27
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
moj sukces bylo 10 minut na stepperku ale z dwoma krotkimi przerwami.Wiecej nie dalam rady

#28
wiccia

wiccia

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Stepperek! - to ja coś na ten temat wiem ;)

Jak ktoś naprawde ma zamiar z niego korzystać - to polecam porządny -firmowy!! Ja "zajechałam" 2 sztuki - jeden wytrzymał pół roku - drogi- miesiąc!!!..przy regularnych ćwiczeniach: 5 dni w tygodniu po 15-20 min.

Teraz mam nr 3 (2 miesiące) RBK - twist stepper z "gumkami" i narazie jestem zadowolona..

Mieszkam w Irlandii - gdzie pogoda czesto nie pozwala na spacerek - więc stepperek jest wyjściem awaryjnym - zeby choć trochę się poruszać!
Ale jeśli warunki sprzyjaja - polecam codzienny , polgodzinny- intensywny spacer-marsz...z muzyka na uszch!- dla mnie to relaks i oczywiście polepszenie kondycji i samopoczucia!...a stepperek jako WYJŚCIE AWARYJNE! -jak najbardziej!

:)

#29
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
Mam stepper w domu, ale go nie uzywam. Trudno jest mi utrzymac na nim rownowage, i pedaly nie bardzo chca sie wciskac, musze niemal podskakiwac i stad problemy z rownowaga.
Sprobowalam kilka razy i darowalam sobie, lezy na strychu :blush:

#30
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
kurcze może i ja zakupię sobie steperek :hmmm:

#31
Olenka

Olenka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Kiedyś oglądałam na reklamach i w necie steperki i myślałam, że jak bym taki miała to byłoby mi łatwiej schudnąć i z całą pewnością dobrze by mi się na nim ćwiczyło. A od kiedy go kupiłam, poćwiczyłam parę razy i wstawiłam w kąt. Tam też spędza całe tygodnie - nieruszany.
Rzeczywiście, aby poćwiczyć na nim 30 minut trzeba chyba być zawodowym alpinistą albo w maksymalnie świetnej formie. Wyczytałam również w którymś magazynie, że organizm dopiero po 20 albo własnie 30 minutach wysiłku fizycznego zaczyna czerpać zapasy z tego co nam się poodkładało. Więc generalnie należałoby przed wejściem na stepper zrobić sobie małą rozgrzewkę.
Jak dla mnie ćwiczenia na steperze szybko się znudziły :-/

#32
Myrthi

Myrthi

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 309 postów
Ja mam ten stepperek od niedawna ale jestem zadowolona :) O dziwo za 1 razem wytrzymalam 1 h chociaz nie forsowałam się. Tętno odchudzające łatwo uzyskać :D
Teraz stepuję z rana na rozkręcenie metabolizmu tak okolo 30-35 min i chociaz wiem, ze powinno sie robic dzien przerwy to jakos tak nie moge sie powstrzymac ;/
Kiedyś:- 76kg
08.2008- 68
Aktualnie:
Dołączona grafika157 cm wzrostu

#33
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
to tak jak ja -codziennie i nie robie przerw bo sprawia mi to przyjemnośc tylko ciekawe co na to nasze stawy niezadługo... :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#34
Myrthi

Myrthi

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 309 postów
Moje stawy zyja od stepowania na macie , wiec taki stepperem chyba im nadto nie zaszkodzi :) Z reszta wydaje mi sie ze zwyczajne bieganie jest bardziej obciążające.
Kiedyś:- 76kg
08.2008- 68
Aktualnie:
Dołączona grafika157 cm wzrostu

#35
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Hej kochane zastanawiam się nad kupnem stepperka ale sama nie wiem co wybrać może pomożecie mi się na coś zdecydować

#36
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
a moze cos takiego?


ten tez jest ciekawy

#37
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Osobiście też zamierzam zakupić sobie stepperek i oglądałam różne. Najbardziej podoba mi się ten pierwszy zaproponowany przez Agę :grin:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#38
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Tylko ,że nam się aukcje pokończyły :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Mi podoba się ten drugi co Aga wkleiła
Dołączona grafika

#39
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Ten drugi fajny bo rownowage na nim tez utrzymac trzeba.
wymyslaja teraz takie rzeczy ze oczy z orbit wychodza :grin:

#40
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

Ten drugi fajny bo rownowage na nim tez utrzymac trzeba.

Taaaaaa a jak ktoś nie utrzyma to modeling twarzyczki jak ta lala :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych