Skocz do zawartości

Zdjęcie

Od wielorybka do kijanki ;) czyli zmagania Puchatki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

#1
puchatka

puchatka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Witajcie.
nieuchronne wakacje spowodowały, że po raz kolejny i mam nadzieje że ostatni zaczęłąm swoje zmagania z wagą.
Mam 32 lata, 164 cm wzrostu i jeszcze 2 tygodnie temu ważyłam 92 kg. dzisiaj ważę 86kg i oby tak dalej. Jestem w tej chwili na diecie która jest połaczeniem grapefruitowej i 1000kcal. Po jej zakończeniu mam zamiar nadal trzymać się jej założeń i mam nadzieję, że będzie dobrze.

Pozdrawiam:)
Dołączona grafika



...



...



#2
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
:wave: Witam równolatkę!!! A jakbyś napisała mniej więcej gdzie pomieszkujesz to fajnie by było :thumbsup: A dobrze być musi bo tu innych przypadków nie zarejestrowano :blink:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#3
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

A dobrze być musi bo tu innych przypadków nie zarejestrowano :blink:

:lol: :lol: :lol: oj Gufcia :lovers:

hej puchatka-wizę ,że ten łobuziak pierwszy u Ciebie na salonach-więc witam i ja ,pisz,będę wpadac i ciągać za uszy ,i kopać w tyłek za wpadki,i chwalić za postępy :mrgreen:

powodzenia :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#4
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
puchatka, i ja tez będę ci kibicowała i trzym,ała kciuki :thumbsup:

#5
puchatka

puchatka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Hej dziewczyny
Gufinka, pomieszkuję bardzo daleko od Ciebie bo w Czersku 25km od Warszawy :)

Ja dzisiaj na wadze zobaczyłam kolejne 600 g mniej i nawet taki spadek wagi dodaje mi skrzydeł. A w dodatku wczoraj w pracy 3 niezależne osoby powiedziały mi że widać, że schudłam więc strasznie się ucieszyłam :)

Widziałam, że piszecie tutaj co jecie więc i ja napiszę co mam dzisiaj w planach:
1. śniadanko: pomidorek, herbatka
2. obiadek: gotowane brokuły, gotowane mięsko z indyka
3. kolacja: jakieś owocki albo sałatka

Wiem, że będziecie na mnie krzyczeć, że 3 posiłki to za mało, ale ja na większą ilość posiłków nie mam czasu. W pracy jem śniadanie i obiad a w domu ciężko znaleźć czas nawet na kolację bo jestem zabieganą mama 4 latka i rocznej kruszynki, kóra teraz biega i trzeba ją cały czas kontrolować, bo włazi najchętniej tam gdzie nie wolno :)

Pozdrawiam :)
Dołączona grafika

#6
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
puchatka, witam na naszym forumku cieszę się,że do nas dołączyłąś i będę Ci mocno kibicować :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#7
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Puchatka rozpiska ładna ale jakbys jakiś jogurcik dodała to myśle że nic by sie nie stało. ;-)
To tylko propozycja bo w końcu wiesz co robisz,inaczej tych 6 kilosków bys nie przegoniła. :mrgreen: :clap2:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#8
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów

pomieszkuję bardzo daleko od Ciebie bo w Czersku 25km od Warszawy


:cry:

Wiem, że będziecie na mnie krzyczeć, że 3 posiłki to za mało, ale ja na większą ilość posiłków nie mam czasu.


Ze mnie zołza więc będę bo uważam, że szkoda potem tracić to o co się walczyło zajadle. A jak za mało zjesz to potem jo jo. Więc do tego pomidorka z herbatą :yikes: :yikes: :yikes: to chociaż oliwy nalać albo kawałek sera czy coś, nawet jogurt chociaż. Bo u Ciebie zero tłuszczu! A trzeba żeby spalać efektywnie i na długo :grin: :grin: :grin:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#9
puchatka

puchatka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Gufinka - dzięki za radę. Ja jeszcze przez 1,5 tygodnia trzymam sie diety, którą zaczęłam 2,5 tygodnia temu. W rozpisce, którą dostałam jest napisane, co mogę zjeść każdego dnia i tego się trzymam. Dzisiaj powinnam zjeść tylko gotowane warzywa i gotowane mięso więc ten surowy pomidorek to i tak odstępstwo od planu. Na jutro w planie są same owoce jednego gatunku i nic więcej. Jak już zaczęłam tą dietę to ją doprowadzę do końca (w sumie tylko 1,5 tygodnia mi zostało) a potem będę jeść tak samo mało ale wprowadzę chudy twarożek i oliwę z oliwek, jogurty.
Na moje nieszczęście jak tylko skończy się ta dieta to wyjeżdżam na urlop i 2 tygodnie będę musiała kombinować dietetycznie z tego, co mi dadzą w hotelu - już się boję jak to będzie :(
Dołączona grafika

#10
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
puchatka, dasz radę w tym hotelu bo twarda kobita z Ciebie :clap2: :clap2: :clap2:

#11
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów

2 tygodnie będę musiała kombinować dietetycznie z tego, co mi dadzą w hotelu - już się boję jak to będzie


No właśnie. Widzę że masz bardzo restrykcyjną dietę i teraz musisz uważać żeby nie stracić efektów albo gorzej :hmmm: Ale możesz zawsze zapytać, może powiesz że jesteś wegetarianką(żeby nie dostać panierki albo co) albo musisz jeść dietetycznie? Może to nie będzie problem? W końcu różne rzeczy się zdarzają :grin:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#12
puchatka

puchatka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Witajcie w nowym pięknym dniu - na wadze kolejne 500g mniej :)

Według mojej diety dzisiaj mam jeść same owoce więc jestem wyposażona w grapefruity na cały dzień:)

Na szczęście w hotelu na śniadanie będzie bar więc coś sobie wybiorę dietetycznego, gorzej będzie z obiadokolacją, kóra jest z karty ale mam nadzieję, że coś dla siebie znajdę, najwyżej będę jeść minimalne ilości tego co dadzą.

Jestem dzisiaj optymistycznie nastawiona do życia. Spędziłam wczoraj na steperze godzinę i myślałam, że dzisiaj nie będę mogła chodzić ale jest dobrze i czuję się lżejsza (co było widać na wadze dzisiaj rano :lol: )
Dołączona grafika

#13
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

Witajcie w nowym pięknym dniu - na wadze kolejne 500g mniej :)

nooooooooo wielkie mega gratulacje i Tobie również życzę miłego dzioneczka :wave:

#14
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
puchatka, gratulacje :clap2: :thumbsup:

#15
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Puchatka na pewno wygrzebiesz w karcie coś dla siebie..zawsze jakieś mięsko z kurczaka możesz wziąść z surówkami a ziemniaków nikt nie każe Ci jeść. :-)
Widzę że waga ładnie Ci spada tylko pozazdrościć i pogratulować. :clap2:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#16
puchatka

puchatka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Dzięki za gratulacje - dodają mi skrzydeł :-D
Dołączona grafika

#17
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
puchatka, zasłużyłaś na nie

#18
puchatka

puchatka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Witam.
Wczoraj sie nie odzywałam, bo miałam sądny dzień w pracy i nie mogłam się oderwać ani na minutkę.
Według diety miałam wczoraj drugi dzień owocowy, który wypełniłam sobie czereśniami :) mniam :)
Moje starania porzynoszą efekty w postaci kolejnego kilograma mniej na wadze :clap: i wystrojenia się do pracy w spodnie, które od dłuższego czasu leżały w szafie, bo się w nie nie mieściłam.

Na dzisiaj według diety w planie:
śniadanie: pomidor, ogórek, tuńczyk w sosie własnym, tost
II sniadanie: grapefiut
obiad: gotowana pierś z kuraka, pomidor, ogórek
kolacja: pomidor, ogórek, tuńczyk w sosie własnym

Podrawiam i życzę miłego dnia :)
Dołączona grafika

#19
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

Moje starania porzynoszą efekty w postaci kolejnego kilograma mniej na wadze

No nopuchatko moje wielie gratulacje. Kolejny kilogramek przegoniony :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

Na dzisiaj według diety w planie:
śniadanie: pomidor, ogórek, tuńczyk w sosie własnym, tost
II sniadanie: grapefiut
obiad: gotowana pierś z kuraka, pomidor, ogórek
kolacja: pomidor, ogórek, tuńczyk w sosie własnym

Strasznie podoba mi się Twoja rozpiska, a szczególnie grapefiut :grin: :lol: :fun:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#20
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

Strasznie podoba mi się Twoja rozpiska, a szczególnie grapefiut :grin: :lol:

:clap2: :clap2: :clap2: :clap2: dobre :!: mnie też się taki podoba :!: :lol: :lol: :lol: :fun: ale masz oko Anusiak :lol: :lol:
i gratuluje Puchatka -kilogramika przegonionego :clap2: :win: i tego grapefiutka -oj dobra rzecz :lol:
Dołączona grafika Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych