Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lipton Green Tea


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
Gruby_007

Gruby_007

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Cześć mam do was pytanie , może wiecie czy Lipton green tea to, to samo co normalna zielona herbata...?
  • Lycletlyhem lubi to



...



...



#2
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Na pewno nie to samo. Zobacz na butelce skład i wtedy się przekonasz czy ma cukier lub inne substancje słodzące, konserwanty itd.
Zielona herbata parzona samodzielnie jest zdrowsza, zdecydowanie. Jeśli lubisz tego typu napoje na pewno zdrowiej napić się właśnie tej zielonej ( jest też nowa biała ) niż zwykłej liptonki.
  • Lycletlyhem lubi to

#3
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Ciekawe jak sie ma do tego Nestea???jest ona strasznie kaloryczna?Można ją pić dietując się?Taka myśl mnie teraz naszła a nie mam jak sprawdzić... :mrgreen:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#4
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów

Ciekawe jak sie ma do tego Nestea???

Z tego co wiem jest i zielona nestea..

Też jestem ciekawa. Trzeba postać przy półce z napojami i poczytać :hmmm:

#5
Gruby_007

Gruby_007

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Na puszce pisze...
BEZ KONSERWANTÓW!!
Ciesz się korzyściami przeciwutleniaczy płynącymi z Lipton Ice Tea (285ml napoju zawiera wskazaną dzienną porcję), niezbędnego elementu Twojej urozmaiconej, zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia.

Energia: 70kcal
Białko : 0,1 g
Cukry 17,1 g
Tłuszcz : 0g
Błonnik : 0g
Sód : 0.029g

Jak myślicie jeśli jestem na diecie to mogę to pic??

#6
moniapp

moniapp

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
ale konserwanty to tylko jedna z grup substancji dodatkowych dodawanych do zywnosci. Lipton Ice Tea napewno ma słodziki a to juz jest niekorzystne, ponadto jesli pisza o dziennej dawce przeciwutleniaczy to niezły kant i zwykły chwyt reklamowy bo przeciwutleniacze nie maja dziennej dawki. Ponadto ten napoj nie ma nic wspolnego z zielona herbata poprostu daja mu aromat zielonej herbaty a przeciwutleniacze moze i wprowadzaja ale sztuczne.

#7
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Nestea ma mało kcal...ale chyba jest słodzikowana... :hmmm:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#8
Joachim Kolar

Joachim Kolar

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 237 postów
  • LocationRzeszów

ma więcej słodzików więc lepiej kupic herbate w torebce i parzyć


Podjadasz w nocy? Ładka na brzuchu nie daje Ci spokoju? Sprawdź jak może pomóc Ci afrykańskie mango!Natura daje Ci siłę do walki z kilogramami. Metabolizm szybko przyśpieszy i rezultaty będą widoczne lada dzień!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych