Skocz do zawartości

Zdjęcie

Iwonka i jej marzenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3096 odpowiedzi w tym temacie

#3061
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Świetnie, że tak dobrze Ci się układa... oby tak już zostało:) :lovers:



...



...



#3062
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]

Wami tak regularnie to moja waga jest rewelacyjna, waże 63 kg i wygladam świetnie

:clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

Wszyscy moi znajomi nie poznaja mnie, usmiecham się, wyszłam "do ludzi"
Ten czas naprawde mi służy.
A najważniejsze, że zaczełam siebie i swoje ciało lubić.

:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
no kochana nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę
tak trzymaj
pozdrawiam i miłego dnia zyczę

#3063
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Wpadam z uściskami:) :lovers:

#3064
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
iwonka69, powiem krótko, tak trzymaj :lovers: :lovers: :lovers: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika

#3065
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
:lovers:

#3066
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
Witajcie,
dawno, jakoś mi nie po drodze było zajrzeć do Was, ale jestem, często wspominam, i mam nadziję, że o mnie też nie zapomnieliście.
W zasadzie to u mnie wszystko ok, lato, wakacje tak szybko mineły, nastał jesienny czas.
Nie wiem jak to u Was, ale własnie w ten wakacyjny czas tak sobie pofolgowałam, że musze sie przyznać, że moja waga poszła troszkę w góre.
Napiszcie, prosze jak to jest u Was?
Jak tak dalej pojdzie, to znowu bede musiała sie wziąść ostro za siebie.
Dzisiaj przychodze tu do Was, nadstawiam swój tyłek i prosze wlejcie mi mocno, i dajcie reprymendę.

cieplutko pozdrawiam
Iw
Dołączona grafika

#3067
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Iwonka chyba tak źle nie jest widziałam zdjęcia wyglądasz rewelacyjnie.Ale fajnie ,że wracasz :lovers:
Dołączona grafika

#3068
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

Dzisiaj przychodze tu do Was, nadstawiam swój tyłek i prosze wlejcie mi mocno, i dajcie reprymendę.

jakoś nie sądzę że trzeba lać, ale jak ma być to będzie zgodnie z życzeniem ... :po dupsku: ale też i :lovers: :mrgreen:
Dołączona grafika

#3069
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
witajcie,
powiem krótko, waże juz 70 kg, a miałam naliczniku w maju tego roku 63 kg. Masakra i nie radze sobie, wszyscy mówią że nie jest źle, że fajnie wygladam ale ja tam w lustrze widze siebie grubą i brzydką. Tak trudno mi sie wziąść za siebie. Ale staram sie.
Dla wtajemniczonych powiem, że dzisiaj juz tak na dobre pakuję sie i wyprowadzam z mojego domku, to dla mnie smutny dzień, ale patrze z nadzieją w przyszłość. już tak uparcie nie stoję żeby tu mieszkać, pogodziłam sie i wierzę, że to dobra decyzja.
buziaczki dla wszystkich

P.S. Troszkę te nasze forum mało aktywne sie zrobiło, wiem wiem jak to jest jak na nic czasu nie starcza, ale bede zagladac. :->
Dołączona grafika

#3070
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
Sobotnio witam i pozdrawiam wszystkich,

Moja waga troszke ruszyła, na liczniki dzisiaj rano było 89,8 kg, więc moze cos z tego bedzie. Zrobiłam jeszcze coś ważnego w moim życiu. Zapisałam sie do szkoły językowej, więc od wtorku zaczynam angielski. To dla mnie bardzo wazne i zawsze marzyłam by dobrze władać językiemtym. To jest nastepne podejscie, bo wczesniej juz brałam lekcje angielskiego, jednakże w pewnym momencie musiałam przerwać. Miałam zrobiony test i zaczynam od trzeciego poziomu. Mam nadziję że ta dwuletnia przerwa nie zaćmiła mojego umysłu i coś tam jeszcze pamietam.
Mam nadzieję, że to mój wielki comeback.
Buziaczki dla wszystkich
Dołączona grafika

#3071
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
iwonka69, Ocho Iwonka zaczyna normalnie rządzić :grin:
Kompletna zmiana fizyczna i mentalna, nowe języki :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: czyżby jakieś zarysowane plany na przyszłość? :mrgreen: Tak czy owak Iwonko, wszystkiego naj w e wszystkich zamierzeniach. Pozdrawiam i ściskam. :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:

P.S. przepraszam że nie odzywam się ostatnio, ale taki jakiś zapęd.... :lovers:
Dołączona grafika

#3072
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Jak tam Iwonko? Samopoczucie dobre?
Wiele zmian za Tobą.... na pewno będzie wiele plusów z tego powodu:) :lovers:

#3073
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
No proszę Iwonka wyedukowana nie ma czasu na forum :mrgreen: . No cóż odpuścimy Ci nieco, ale mam nadzieję że pochwalisz się zza jakiś czas , co i jak u Ciebie :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#3074
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
iwonka69, ej no pięknie wracaj na forum i pisz jak doetka idzie :krzyczy: :krzyczy: :krzyczy: :krzyczy: :krzyczy: :krzyczy:

#3075
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
oj dzieki, Shaska, nareszcie jestem znowu w swoich progach, alez mi sie miło zrobiło i przyjemnie. Wróciłam, może nie aż tak aktywnie jak kiedyś, ale potrzebuje Was, tego miejsca i naszych wspólnych pogaduch.

Jak juz co niektórym powiedziałam, musze tu wrócić, bo sama nie dam rady.
Było juz tak dobrze, moja waga osiagneła 63 kg, kurde, naprawde fajnie sie czułam i wygladałam, teraz znowu jest powyżej 70. To dużo, zbyt dużo i nie czuje sie z tym dobrze.
Aktualnie waże 73 kg (rano) i juz mam jakis 1 kg mniej. Chciałabym spaść z wagą do 65 kg, tak mi wystarczy, i tego potrzebuję.
Nie będę aż tak drastycznie sie odchudzac jak kiedyś, ale powoli i z głową. Do wiosny daleko, więc dam radę.
Czy ktoś jest jeszce chętny wsiąść do tego pociągu, który nas poprowadzi do prawidłowej wagi i ładnego wyglądu?

wszystkich pozdrawiam cieplutko i życze wytrwałości. Sobie zresztą też.
Dołączona grafika

#3076
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
hej Iwka weszłam dopiero przed chwilką i patrzę-działa-albo Anja albo admin zadziałał bo ja chciałam dopiero teraz-ale mi wczoraj niespodzianke zrobiłaś :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#3077
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

ale mi wczoraj niespodzianke zrobiłaś

hehe, no widzisz, czasem mi wychodzi, ale powiem inaczej to potrzeba była.
cieszę sie, że tak szybko zareagowałyście, i nie ważne kto. Ważne że znowu jestem z Wami.
buziaki
Dołączona grafika

#3078
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Iwonka ja chcę do Twojego pociągu wsiadać jaaaa. Muszę być być piękna i szczupła bo w kieckę weselną wbić się muszę. Maj daleko jeszcze ale wiem, ze jak sobie pozwolę na więcej to bedzie klęska.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3079
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

Maj daleko

Maj powiadasz? Cholera, Anuska, damy rade,, no więc wsiadaj, drzwi zamykaj i jedziemy..........

upss, u mnie dobrze, choc pokus wiele.
Dzisiaj na liczniku rano było 72,9.

Troszke z obiadem dzisiaj przeadziłam (była dokładka), ale kasza jeczmienna, którą uwielbiam sosik z karkóweczki i troszke mięska i surówka z pekinki.
Te pokusy to 2 śliwki w czekoladzie i piwko imbirowe.
ciekawe ile jutro bedę ważyć

buziolkam i zapraszam do wspólnej podrózy, dla każdego miejsca sie znajdzie w moim pociągu hihihih.

Anusiak, czy ja o czymś kurde nie wiem? Może na uszko? ;)
Dołączona grafika

#3080
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Iwonka ja też wsiadam od tygodnia niby mniej jem ale czy długo wytrzymam.
Widzę ,ze mamy podobny cel wagowy :mrgreen:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych