Skocz do zawartości

Zdjęcie

Iwonka i jej marzenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3096 odpowiedzi w tym temacie

#41
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
Dołączona grafika
Dołączona grafika


O, wyszło, dziewczynki , czy wszyscy widza moje ogórki w wazonie.

Jutro bedą akurat, oj co ja mówie ,juz dzisiaj
Dołączona grafika



...



...



#42
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

A ogórki małosolne uwielbiam-narobiłaś mi kobitko apetytu


smacznego :)


oj, :shock: teraz to juz naprawde spadam, bo zaspie do pracki.
Dołączona grafika

#43
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

ktoś tu o mnie coś pisze to gdzie mam kopać i kogo??? Anusiak sam się zreflektował to go oszczędzę


gufinka te kopanie odłóz na pozniej, obiecuje ze bede jadla te przeklete sniadania jutro powiem ile mi sie spadlo, jejku, a czy wogole spadlo, no zobaczymy

sorki za te posty jeden pod drugim, ale przy cytatach nie wiem jak zrobic, żeby było ich kilka w jednym poscie :-/


Była juz chwila prawdy i tak:
dzisiaj moja waga pokazała mi rano 77,8, więc chyba nieźle, ale suwaczek swój dopiero przesune w poniedziałek rano, bo weekend i boję sie zapeszać.

Gufinka-to co oszczedziś dziś mój tyłeczek :oops:


Dzisiaj juz zjadłam:
śniadanie: 1/2 bułeczki żytniej z ziarnami i serkiem pleśniowym Valbon, kawa bez cukru
II śniadanie: własnie zabieram sie za zjedzenie drugiej połóweczki bułeczki żytniej i serek wiejski (z pudełeczka), cherbatka czerwona.

Obiad jest dla mnie narazie wilką niewiadomą, bo jade po pracy do rodziców zgarną moich gości do siebie i tam napewno na jakis obiadzik sie załapię.

a na kolację: postaram się zjeść tylko sałatkę grecką i malutka kokilke z lasagne. Alkoholu tez obiecuje nie wlewac w siebie. AMEN. No może troszeczkę serniczka co upiekłam wczoraj i kawusie ze smietanka light. Ciekawe ile to będzie kalorii.
Dołączona grafika

#44
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów

GUFINKO czy dobrze pamietalam?


:grin: świetnie pamiętasz :thumbsup:

Ogóreczki śliczne a kochana moja Iwonko - kalorie nie są najważniejsze tylko jakość jedzenia! Bo dlaczego nie zjemy pączka zamiast sałatki warzywnej jeśli mają podobną liczbę kalorii??? Pewne rzeczy się odkładają łatwiej inne trudniej jeszcze innych w ogóle nie spalisz bez witamin itd...No i co dla mnie najważniejsze przy odpowiednim skomponowaniu diety po prostu nie chce się jeść słodyczy. Ale dopóki chudniesz jest ok. I serniczka wieczorem bym sobie odmówiła na bank, lepiej rano, ew. do południa i z owocami :grin:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#45
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów
Iwonko-pomysł na te ogórasy świetny.Zdjęcie super!!!

No może troszeczkę serniczka

No i widzisz moja droga ja mam tak samo,też mi jest trudno odmówic sobie takich pyszności.

#46
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Ogorasy wygladaja mega super w tym wazonie.Ja wczoraj tez moje zrobilam,w takim garnku kamionkowym.Moze jutro beda juz dobre? :blink:

#47
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
Dziewczyny, nie było mnie trochę, bo zupelnie nie miałam kiedy odpalić kompa, ale dzisiaj się już melduję.

Do poniedzialku, wieczór mój dom przeszedł oblężenie, ale goście pojechali, i jakaś tak cisza nastała. Jak tylko goście pojechali mnie też trzeba było się szybciutko zapakowac i na dworzec na pociag lecieć.

Byłam w Warszawie w ambasadzie amerykańskiej. Nie pisałam Wam nic wczesniej bo nie chciałam zapeszyć, ale dzisiaj juz mogę i strasznie się ciesze, bo otrzymałam wizę do Stanów aż na 10 lat.

A teraz najważniejsze: największy powód dla kórego tutaj sie znalazłam.

6 września wyjezdzam na wakacje do ciepłych krajów, więc będzie plaza, ocean, pływanie, opalanie itp.
Pomyslałam sobie że przecież z moją figura jak się pokaże to wszystkie ryby uciekną, więc dlatego jestem tutaj z Wami kochane i tak bardzo mi zależy, żeby schudnąc.

Dzisiaj nie mam dobrych wiadomości, bo moja waga stoi, stres, nerwy zrobiły swoje w Warszawie, więc byl i pączek na dworcu i inne wstrętne żarcie :oops:
Ale teraz juz się nigdzie nie wybieram, więc mam nadzieję, że zacznę spadać. Zostało mi czasu bardzo niewiele (do 6 września), powiedzcie mi ile realnie można w tak krótkim czasie schudnąć?
pozdrawiam
iwonka
Dołączona grafika

#48
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

otrzymałam wizę do Stanów aż na 10 lat

kochana no to gratuluję :clap2:
No i wakacje też super sprawa,życzę ci abyś się dobrze bawiła.Moim skromnym zdaniem to tak 4 kg może uda Ci się zrzucić.Za dużo też nie można.Ja to pewnie nie dałabym rady 2 kg-bo brakuje mi silnej woli.Ale życzę powodzenia. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#49
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

bo brakuje mi silnej woli.Ale życzę powodzenia.

ech, widzisz anetaz ja tez mam z tym nieodzwony problem. Jak nie mam, nie widzę, to nie jem, a tak to po prostu nie umiem sobie tego odmówić.
Łatwiej mi było rzucić palenie papierosów, a z tym jedzeniem nie umiem sobie poradzić.

Jadłospis na dziś:

sniadanie: kawa bez cukru, 1/2 bułki z twarożkiem i szczypiorkiem
II śniadanie szklanka koktailu z jeżyn i maslanki (sama robiłam)
obiad: kasza gryczana, gulasz z dzika, surówka z białej kapusty, marchewki i koperku.
podwieczorek: kawa rozpuszczalna z mlekiem
kolacja szklanka koktajlu z jeżyn, cherbata zielona
Dołączona grafika

#50
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów
Iwonko-ale dzisiejsza rozpiska super. :thumbsup:

#51
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

(do 6 września), powiedzcie mi ile realnie można w tak krótkim czasie schudnąć?
pozdrawiam


wszystko zależy od diety i przedewszystkim od organizmu, bo każdy chudnie inaczej , a zdrowe odchydzanie to podobno od 0,5-1kg, tygodniowo

trzym,am kciuki, na pewno do wrzesnia schudniesz ładnie :thumbsup:

#52
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
iwonka69, twoje menu jest ładne-nie wiemczy zjadłąbym gulasz z dzika...

#53
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

iwonka69, twoje menu jest ładne-nie wiemczy zjadłąbym gulasz z dzika...


Jak byś nie wiedziała to napewno byś zjadła, bo pycha. Mięso z dzika przywiózł mi brat, którego kolega jest mysliwym. Ja też na początku jakoś tak dziwnie sie zapatrywałam na tego dzika, ale cóż myślę sobie, trzeba spróbować. Mięsko juz dostałam pokrojone w kosteczke i w soli peklowanej. U mnie jeszcze sie peklowało ze trzy dni i zrobiłam gulasz. Był super, ale sprawa sie rypła bo moje dzieci usłyszały, że to dzik i tak samo zareagowały jak Ty. Jadły same ziemniaki z surówka. A dzik naprawde mi sie udał. Zastanawiam sie jak kaloryczne jest miesko z dzika, może ktoś wie?

A dzisiaj zjadłam

sniadanie kawa bez cukru, sałatka z 1 pomidora, 3 ogórków małosolnych i 1/3 kostki fety light.
II sniadanie kawa bez cukru
obiad ziemniaczki sztuka mieska, kalafior i jarzynka z buraczków

więcej dzisiaj juz nic nie jadłam (chce sie przegłodzić troche po tej wczorajszej Warszawie.
Zaraz wypiję meliske i spadam w kimonko.

Jutro moje dzieci jadą na obóz taneczny na Mazury, więc mam nadzieję, że będe mogła się troche ograniczyć z jedzeniem, ale to dopiero od poniedziałku, bo przecież jeszcze będę miała na weekend gości z Lublina.
Co mam zrobić na sobotni obiad, żeby było tak uroczyście i mało dietetycznie?
Dołączona grafika

#54
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów
Witam Iwonka!

Jutro moje dzieci jadą na obóz taneczny na Mazury

No to teraz będziesz miała wolną chatę :!: :lovers: :!:
W jakim wieku są dzieciaki?

#55
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
iwonka69, pewnie masz rację z tym dzikiem ale ja bardziej z charakteru przypominam Twoje dzieci ;-)

#56
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
Dziś tak króciutko, bo zaraz pędzę z dziećmi na dworzec (2 tygodnie totalny luzik), a potem do moich rodziców po gości, którzy teraz u mnie troche pobędą (do niedzieli). Moja kuzyneczka z Lublina przyjechała z dwójka synków, więc w domciu wesoło będzie.

Wiecie że dzisiaj jest moja pierwsza rocznica jak się wprowadziłam do mojego nowego domu?
Czy dzisiaj dostanę dyspensę od Was i jak kieliszeczek Martini sobie wypiję z kuzyneczką to dupasków nie będzie? Żeby było mniej kalorycznie to z wodą i limonka :-D

Dzisiaj zjadłam i to na dzis koniec będzie

sniadanie: kawa bez cukru, sałatka z pomidorów, ogórków z łyżką śmietany 12%
obiad: kasza gryczana, surówka i ten nieszcżesny gulasz z dzika, którego moje dzieci nie tkną, a którego cały gar ugotowałam.
podwieczorek: kawa rozpuszczalna z mlekiem, deser lodowy z 2 gałek lodów i 1 banana z kleksem bitej śmietany (córcia mi taki zrobiła) :-/

Acha, anetaz3 pytasz o wiek moich dzieci, starsza córka skończyła 14 lat w maju a młodsza 8 w grudniu ubiegłego roku :-D . Córcie mam super, to chyba moje największe szczęście.

No i miało być krótko, ech spadam pod prysznic, i lecę na na ten dworzec.
Dołączona grafika

#57
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
iwonka69 - dzien dobry :-)
Mieso z dzika, jak to dziczyzna, ma niewiele kalorii i przede wszystkim cholesterolu. 100 gr miesa z dzika to ok. 109 kal ( a dokladniej 108 i cos, juz nie pamietam ze szczegolami ).
Zgadzam sie, dobrze przyrzadzone jest pyszne, chociaz ogolnie za miesem nie przepadam.

Gratulacje z okazji pierwszej rocznicy przeprowadzki do nowego domu :-) .

#58
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów
Iwonko gdzie jesteś :?: :!:

#59
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

Iwonko gdzie jesteś :?: :!:


oj jestem ,dziewczynki, jestem, nareszcie chwila oddechu, bo:
w piątek wsadziłam córcie do pociągu na Mazury, gdzie są na obozie tanecznym,
dzisiaj również moi ostatni goście, właśnie są juz w pociagu w drodze do domciu do Lublina.
A ja, ja łapię oddech, bo ostatnio wiele sie u mnie działo i mam nadzieję, że nareszcie będę miała więcej czasu dla siebie.

A teraz spowiedź. Ten weekend był fatalny, po prostu kopaski mi się należą podwójne, nie dość, że nie schudłam, to gorzej waga o 0,5 kg się zwiększyła [scroll][/scroll][scroll][/scroll]. Pewnie mnie teraz wyrzucicie z klubu

Jest mi głupio i wogóle wszystko jest do d.... . Jeszcze na dodatek z moim slubnym nie nadajemy na tych falach i ten stres zaczynam zajadać [scroll][/scroll][scroll]. Tak bardzo chce schudnąć, a motywacjia moja gdzieś uciekła.

może jak przejdę na coś drastyczniejszego, np. tę diete kopenhaską, dzieci nie ma, mąż teraz niech sam sobie gotuje, (mamy ciche dni), a ja bedę walczyc sama z sobą, poradzcie co mam robić?

Mieso z dzika, jak to dziczyzna, ma niewiele kalorii i przede wszystkim cholesterolu. 100 gr miesa z dzika to ok. 109 kal ( a dokladniej 108 i cos, juz nie pamietam ze szczegolami ).




ponto, dzięki za info, może i inni też polubią te małe kalorie :-D
Dołączona grafika

#60
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
iwonka69, jak dasz radę na kopenhadzkiej to będę trzymała kciuki-a co to za problemy z mężusiem...wiesz może jakoś się dogadacie w koncu wolną chatę teraz macie :mrgreen: no i możecie ten czas przyjemniej spędzić niż na kłótniach prawda :whistle: ;-) :mrgreen:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych