Skocz do zawartości

Zdjęcie

Iwonka i jej marzenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3096 odpowiedzi w tym temacie

#61
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
Witajcie, no i postanowiłam jednak spróbować tę kopenhadzka dietke. Dzisiaj jest pierwszy dzień i jak narazie nie jest źle (troche mnie głowa boli). Nie umiem powiedzieć czy wytrzymam te 13 dni, ale napewno bede próbowała, chociaz juz moja rodzina psy na mnie wiesza, że mi odbiło, że głupia jestem itp. Ja jednak robie swoje. Męża tylko poprosiłam o wyrozumiałość i radzenie sobie jakos samemu, bo ja gotować nie będę. O dziwo nie było jakiejś złości z jego strony, więc narazie nie jest źle. Powiedział, że mam sie nie martwić o niego, on sobie poradzi.Zresztą ciche dni jeszcze trwają, w domu cicho jak makiem zasiał a my w monitorach, ja na laptopie wieczorki spedzam, on przed telewizorem.

Dzisiaj więc zjadłam

śniadanie:kawa (niestety ale beż cukru)
lunch:2 jajka na twardo, brokułki, pomidor
obiad: sałata z oliwą i cytryną, befsztyk (z fileta drobiowego)

To na dzisiaj koniec.
Wszystkich prosze o wsparcie i trzymajcie za mnie kciuki.

Byłam dzisiaj na zakupach i kupiłam sobie sprzęt do nurkowania, czyli płetwy, maskę i rurkę, na ten mój wyjazd we wrześniu. Jezu ja nigdy nie nurkowałam, jak mnie rekin z jakimś wielorybem pomyli to krucho ze mną będzie :-D :-D :-D , no ale myslę, że po tej kopenhaskiej będe może nie szprotką, ale makrelką :lol:
Dołączona grafika



...



...



#62
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów

Wszystkich prosze o wsparcie i trzymajcie za mnie kciuki.


Trzymaj się, będę trzymała kciuki, żeby ci się udało.. :thumbsup:
Zobaczysz jaka będziesz szczęśliwa za te 13 dni :thumbsup: I dumna z siebie :thumbsup:

#63
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#64
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

Byłam dzisiaj na zakupach i kupiłam sobie sprzęt do nurkowania, czyli płetwy, maskę i rurkę, na ten mój wyjazd we wrześniu. Jezu ja nigdy nie nurkowałam, jak mnie rekin z jakimś wielorybem pomyli to krucho ze mną będzie :-D :-D :-D

uwielbiam nurkowanie z rurka.Juz 3 razy bylismy w Egipcie i z rurka po rafach plywam.zajefajnie pod woda tyle sie dzieje.Musze dodac ze nie umiem dobrze plywac,wiec mam na sobie pianke jak nurkowie.Haha.Wygladam jak wieloryb.
Trzymam kciuki za wytrwalosc,dasz rade.

#65
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
iwonka69, podziwiam,że zdecydowałas się na tą dietę, ja nie mam do niej przekonania, ale trzymam kciuki oby ci się udało :thumbsup: tylko obiecaj,że jak zaczniesz się zle na niej czuć, osłabienie itd, to od razu ja przerwiesz żeby nie odbiła sie na twoim zdrowiu

#66
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

podziwiam,że zdecydowałas się na tą dietę


beciu, to jest akt desperacji,z mojej strony, więc tylko dlatego wybrałam tę dietę. Wczoraj do późna w nocy siedziałam w necie i czytałam na temat tej diety, na innych forach również. Tak jak pewnie wiecie zdania sa podzielone, są i zwolennicy tej diety i przeciwnicy. No cóż, całą noc myslałam i zdecydowałam, że spróbuję bo czasu mam coraz mniej. Będę Wam o wszystkim pisać i obiecuję że jeżeli tylko coś będzie nie tak to przerwę.

Narazie daje radę, szklanka wody stoi w pogotowiu, ale chyba wolałabym napić się cherbaty zielonej, czy można przy tej diecie pic nieograniczone ilości cherbaty?
Dołączona grafika

#67
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

Narazie daje radę, szklanka wody stoi w pogotowiu, ale chyba wolałabym napić się cherbaty zielonej, czy można przy tej diecie pic nieograniczone ilości cherbaty?


z tego co ja słyszałam to powinno się trzymac typowo tego co piszą, nawt nie opowinno się zuć gumy, nie wiem :hmmm:

Będę Wam o wszystkim pisać i obiecuję że jeżeli tylko coś będzie nie tak to przerwę.


pisz, pisz , trzymam kciuki :thumbsup:

#68
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
mnie się wydaje,że nie -woda :hmmm: ale dobrze,że w razie czego zarzucisz :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#69
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów
Iwonka -jestem pod wrażeniem,i trzymam kciuki.Trochę czytałam o tej diecie ale stwierdziłam,że to nie dla mnie-za duży łasuch jestem!

#70
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
iWONUŚ MOCNO TRZYMAM KCIUKI ZA cIEBIE :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#71
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

Iwonka -jestem pod wrażeniem,i trzymam kciuki.Trochę czytałam o tej diecie ale stwierdziłam,że to nie dla mnie-za duży łasuch jestem!


Uwierzcie, że to tez było dla mnie trudne, ale prawie cała noc w necie (temat kopenhaska) i decyzja zapadła.
Napewno bym sie nie zdecydowała, gdyby nie wyjazd moich córek bo wtedy nie dałabym rady, a tak to chyba najodpowiedniejszy dla mnie moment, więc korzystam z całych sił.

Spowiedź:

Dzisiaj jest 2 dzień mojej kopanhaskiej i rano w domciu wypiłam kawkę (berz cukru bo nie lubie), za jakąś godzinę mam już uszykowany plaster szynki i jogurt (jestem w pracy, wiec zamieniłam obiad z lunchem), jak wrócę do domu to na teflonie zgriluje sobie filecik z kurczaka (befsztyczek drobiowy) i sałate z olejem i cytryną, a na deser jabłko (duże).

Narazie jestem tylko po kawce i jest całkiem nieźle, co prawda kiszki marsza mi grają, ale głowa nie boli, więc oki.

Mój ślubny mnie wczoraj wieczorkiem zaskoczył bo zaproponował mi dzisiaj współne wyjście na basen :shock: :shock: :shock: . Szczena mnie opadła z wrażenia, że hoho, bo to nie w jego stylu, ale cóż ucieszyłam sie bardzo i tak pomyślałam, że chyba miał dość cichych dni i tym sposobem mnie zjednał. zobaczymy, mam nadzieję, że dam radę łapkami machać i nie utonę, może też wypróbuje moje nowe płetwy?

U nas w Lidlu są ładne brokułki w atrakcyjnej cenie po 1,59. Zaopatrzyłam się w 5 paczek (do zamrożenia), więc na dietke cała mi wystarczy. To tylko tak Wam podpowiadam, bo wiadomo pieniądze na ulicy nie leżą i trzeba niestety oszczędzać. Róbcie szturm na LIDLA po brokułki, bo są pyszne, zdrowe i mało kaloryczne.

Wieczorkiem się odezwę
Dołączona grafika

#72
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
iwonka69, no wiedziałam,że ciche dni minom a poza tym nie kłóćcie się jak macie chatę wolną ;-) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#73
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów
Iwonka-no widzisz jakiego masz kochanego mężą :lovers:

#74
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

masz kochanego mężą


i co przechwaliłyście kobitki, bo na basen nie dotarłam wogóle. Najpierw byłam w ogródku i zajęta pieszczeniem moich roslinek nie mogłam z niego wyjść, jak juz w końcu wylazłam i miejismy iść na ten basen to mój mężuś dostał telefon od firmy z którą ściśle współpracuje i musiał w te pedy jechać :-x :-x :-x
Chyba nie ma co sie zbyt wczesnie chwalic, ale to nic dzionek minął pracowicie, a teraz jestem juz po jabłuszku (zostawiłam sobie na kryzys po basenie jak mnie zassie)

Moje menu w 2 dniu kopenhaskiej nie odbiegło od normy, czyli jak narazie sie pilnuje bardzo. Czuje sie świetnie i w ogórdku mogłam popracować, więc jest oki, oby tak dalej. Jutro rozpoczynma 3 dzień i według rozpiski mam do zjedzenia:

śniadanie kawa (ja pije bez cukru)
lunch gotowany szpinak 1 pomidor i 1 swiezy owoc
obiad 2 jajka na twardo, 1 plaster szynki sałata z olejem i cytryną

Ja napewno zamienie lunch z obiadem bo i szpinaku jeszcze nie mam i lepiej w pracy jajka wsunąć.

Czy ten szpinak to można sobie zrobić tak normalnie na masełku z dużą ilością czosnku?, czy ma byc taki bezpłciowy?
Dołączona grafika

#75
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

Czy ten szpinak to można sobie zrobić tak normalnie na masełku z dużą ilością czosnku?

marzycielka :lol: :lol: :lol: wsuwaj bezpłciowy ,jaj nie sól ,tam masz chyba wszystko bez dodatków i gdzie tu miejsce na masełko? :tongue:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#76
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

i co przechwaliłyście kobitki, bo na basen nie dotarłam wogóle

kochaniutka ale się przynajmniej z mężem pogodziłaś-a basen to mały pikuś :wave:

#77
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

marzycielka wsuwaj bezpłciowy ,jaj nie sól

:yikes: jak ja zjem taki bezpłciowy? Szpinak uwielbiam ale z czosnkiem :cry:

shashua, okrutna jesteś, mogłas choć dać mi nockę do marzeń a ty tak od razu z grubej rury ;-)

Ale mam tez i dobra wiadomość bo własnie przed chwila się ważyłam i szok.... ważę teraz (wieczorem) 77,2. przez 2 dni 1,8 kg, chyba zwariuje ze szczęścia :clap: :clap: :clap: , ale jutro rano jeszcze raz sie zważę (będzie chyba mniej) i dopiero suwaczek przesunę :lol:
Dołączona grafika

#78
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

shashua, okrutna jesteś,

guza okrutna :lol: na masełku by tak nie zleciało -pomarz sobie w nocy np o kluchach Gufci po Kopenhaskiej ,a szpinak wcinaj bez masełka ,bo co do czosnku to się nie będę upierać :mrgreen: ,niech tam ,odpuszczę ;-) :lol: :lol:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#79
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
Po prostu nie wierzę, no nie wierzę, staje dzisiaj z rańca po siusianiu (oj było tego trochę)na wadze i ..... :shock: :shock: :shock: waga wskazuje mi 76,3 kg, kurde czy ja snię, czy to naprawde jest możliwe? Z tego szczęścia, juz rano wywaliłam za małe ciuchy do prania i dawaj mierzyć. No jeszcze narazie wszytko pęka, ale juz widzę, że cosik z tego będzie, hurra . Najważniejsze że dobrze sie czuje, jaeść specjalnie mi się nie chce, więc sie nie katuję, wypiłam teraz kawkę i zjadłam zamiast grzanki (tak jest w przepisie) 1 kromke ciemnego żytniego. Myślę, że taka zamiana wielkiego spustoszenia mi nie zrobi.

Dziewczyny, możliwe, żeby w tak szybkim tempie mi zleciało? Może ta wczorajsza praca w ogrodzie tak mi dobrze zrobiła?

Aż się boję suwaczka przesunąć :-D , a teraz lece do pracki.
Dołączona grafika

#80
Kid_SiSter

Kid_SiSter

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 postów
iwonka69 moje gratulacje!!! :clap2: :clap: Dietkowanie daje efekty :-D
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych