Skocz do zawartości

Zdjęcie

-= tibby też się odchudza! =-


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
311 odpowiedzi w tym temacie

#1
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.

Mam na imię Marta, mam 21 lat, 171cm wzrostu i zbędne kilogramy w sobie.

79 kg!!!!!

Tyle widzę na wadze.
Nie jestem otyłą osobą. To mogę wam powiedzieć już teraz. Wyglądam "normalnie" jak mówią ludzie. Tak się jednak nie czuję. Mam słabość do słodyczy i wszystkich złych posiłków.

Chcę zacząć dietkować i zrzucać zbędne kilogramy tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Mam nadzieję, że mnie ze swoim problemem nie zostawicie. Sporo was tu i wszyscy mamy ten sam problem - chcemy mieć siebie mniej. Wiem, że uda nam się to, ale musimy tego chcieć. Ja chcę, a Wy?

Pomagajmy sobie w tych ciężkich chwilach, a będzie super.
Liczę na Was, nie zawiedźcie mnie!

pozdrawiam
~tibby



...



...



#2
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
tibby, na wsparcie zawsze możesz liczyć-witam na forumku :wave: :wave: :wave:

#3
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
Dziękuję bardzo.

Wieczorkiem podzielę się swoim dzisiejszym jadłospisem i może ocenicie jak mi idzie. Póki co nie zjadłam nic słodkiego. Swoją zachciankę na jedzenie zastąpiłam jabłkiem i 1/2kg winogron.

pozdrawiam i dzięki Anja :blush:

#4
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
tibby witam na forumku.Bedziemy cie wspierac ,nie masz czego sie obawiac.W grupie zawsze latwiej i weselej :grin:

#5
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
tibby, witaj :wave:
a ile ty masz wzrostu,przegapiłam czy nie napisałas :hmmm:

#6
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
Agnieszka71 witam w moim wątku na forum i dziękuję za miłe słowa. Z pewnością pomogą każde.
becia rzeczywiście zapomniałam napisać wzrostu. Mam 171cm.


A oto mój dzisiejszy jadłospis:

ŚNIADANIE:
:arrow: dwie :oops: :oops: :oops: bułki (pełnoziarniste z mieszanką zbóż na górnej połówce pieczywka) z serkiem białym i odrobiną ketchupu - tak, wiem, muszę się ograniczyć do jednej. Ale nie mogłam się powstrzymać. Były takie świeże :mrgreen: Pirwsza rzecz na liście do poprawy.
:arrow: herbatka (zwykła) + łyżeczka cukru

LUNCH:
:arrow: 1/2kg winogron

OBIAD:
właściwie to nic nie jadłam na obiad. Było tak gorąco, że nie chciało mi się nic przygotować.

KOLACJA:
:arrow: miseczka płatków kukurydzianych i mały jogurcik Jogobella-Malina.

PRZEKĄSKI:
:arrow: winogronka między obiadem a kolacją - w mniejszej ilości - tylko kilka główek tych zielonych pyszności

Niestety nie ćwiczyłam nic. Nie potrafię zmusić.
Ale aby sobie jakoś dodać otuchy pojechałam z rana na zakupy i się trochę obłowiłam w nowe ciuszki. Mam nadzieję, że jak zacznę tracić kg to nie będą na mnie wisieć jak szmatki, bo szkoda by było :-?


Co sądzicie o moim jedzonku? Coś źle dobrałam? Powiedzcie, bo nie chcę popełniać błędów już więcej.

Ogólnie dzień pierwszy zaczął się dobrze.
Moja mama kupiła chipsy tak przeze mnie ukochane, a ja powiedziałam NIE i nie zjadłam nic. Mogę koło nich przejść obojętnie. To powód do dumy, prawda?

Tymczasem oddaję się lenistwu i idę spać. Do usłyszenia jutro. Mam nadzieję, że dzień będzie równie udany jak dzisiejszy pod względem opamiętania się z jedzeniem.
Jutro moje imieniny (marty), więc mogę zjeść trochę lodów? Tylko jutro. I nie wiele. Algida śmietankowa ma tylko 84kcal. To mogę sobie wybaczyć jakoś. Moje święto - ja ustalam reguły na dzień.
Buziaki :wave:

#7
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
witaj Tibby :wave:
i serdeczne życzenia imieninkowe-bo pewnie nie uda mi się wpaść jutro-niech Ci ślicznie tych 9 kilosków spada :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#8
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
shashua, dziękuję bardzo za życzenia. milutko mi się zrobiło.

dietkowanie idzie super. nie wiedziałam, że tyle wytrzymam. od wczoraj ZERO słodkiego! :win:

jadłospis dzisiejszego dnia oczywiście znów opiszę wieczorem.


zapomniałam dodać we wczorajszym poście, że wypiłam 1,5l wody czystej niegazowanej. stwierdziłam, że kocham wodę :lol: :lol: :lol:
pozdrawiam i wszystkim MARTOM duzo szcześcia w życiu i szybkiego spadku wagi :tongue:

#9
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Tibby wszystkiego najlepszego w dniu imienin. :lovers:

#10
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
Serdecznie dziękuję wszystkim za życzenia :love: :love: :love: Miło mi się zrobiło po ich przeczytaniu.

Oto mój jadłospis na dzień dzisiejszy:

ŚNIADANIE:
:arrow: znów dwie bułki pełnoziarniste z serkiem poznańskim i ketchupem :oops: :oops:
:arrow: herbata słodzona łyżeczką cukru

LUNCH:
:arrow: mały jogurt Jogobella-Wiśnia zmieszany z odrobiną płatków kukurydzianych
:arrow: trzy kromeczki chlebka a'la Wasa graham z chudą wędliną

OBIAD:
:arrow: jedna sucha deseczka chlebka graham
:arrow: woda

KOLACJA:
:arrow: miseczka płatków kukurydzianych z mleczkiem 1,5%
:arrow: dwie deseczki grahama z wędliną i żółtym serem.

NAPOJE W CIĄGU DNIA:
:arrow: 1,5L wody mineralnej niegazowanej
:arrow: jedna szklanka Ice Tea (tej w kartoniku z Biedronki) :mrgreen:

IMIENINOWA ROZPUSTA:
:arrow: mrożona mocha z bitą śmietaną (niestety) - ale nie wypiłam do końca, więc kilka kalorii sobie pominęłam :lol: :lol: :lol:
:arrow: mała porcja lodów kręconych amerykańskich o smaku czekoladowo-śmietankowym

SPORT DNIA:
:arrow: spacerek pół godzinny z moim pieskiem i przechadzka po sklepach z mamą i narzeczonym


Pozwoliłam sobie na taką rozpustę, bo dziś moje święto, więc jakoś je uczciłam. Jutro jednak znów do pracy. Nie chcę żeby się moje postanowienie zaprzepaściło. O nie!

Jak wasze dietki? Idą do przodu? Kilogramy ubywają?

Wysłaliście Lotka? Ja tak i trzymam kciuki, żeby coś z tego wyszło. Nie chcę wiele, ale choć te skromne 5 mln by mi się przydało. Planujemy z moim narzeczonym wybudować dom, a do tego te pieniążki by się świetnie nadawały :lol: :lol:
Powodzenia na losowaniu!

Do jutra ludziska! Niech spadają wam kilogramy! :grin:

#11
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
tibby wszystkiego najlepszego w dniu Twjego święta. Dzisiaj świętujesz więc nie będę się tych lodów czepiać ale od jutra reżim, reżin
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#12
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
tibby, ja spóźnione ale szczere życzenia wszystkiego naj naj lepszego :lovers:

#13
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
Anja, Anusiak, bardzo dziękuję za życzenia.

Dziś idzie mi dobrze, choć nie powiem, że miałam momenty zawahania. Nie dałam się.
Byłam dziś na pierwszym wykładzie z prawka jazdy, bom się zapisała :) Nie było, źle. Omawianie znaków drogowych itp. rzeczy. Oczywiście miałam ze sobą wodę, bo bez niej się nigdzie nie ruszam!

Dojechały też moje tabletki wspomagające odchudzanie, które już raz mi pomogły i mam nadzieję, teraz znów tak będzie. Zastanawiacie się pewnie dlaczego skoro poogły znów się odchudzam, bo zaniedbałam się. Myślałam, że już nie utyje i będę miała wszystko pod kontrolą - nawet słodycze. Niestety tak nie było. Dałam się popuścić zachciankom. Teraz wiem, że tak nie będzie. Postaram się kontrolować.
Nie wróciłam do poprzedniej wagi (miałam ponad 80kg), ale przez słodycze jestem już blisko :(

Postaram się lepiej tym razem.
Oto mój jadłospis dzienny:

ŚNIADANIE:
:arrow: pół opakowania serka waniliowego homogenizowanego
:arrow: miseczka płatków kukurydzianych z mlekiem 1,5%

LUNCH:
:arrow: mały hogurs Jogobella-Wiśnia zmieszany z płatkami kukurydzianymi
:arrow: dwie deseczki z chudą szynką i wędliną oraz jedna deseczka z białym homogenizowanym poznańskim serkiem z ketchupem

OBIAD:
:arrow: jabłko i duuużo wody

KOLACJA:
:arrow: misecza płatków kukurydzianych
:arrow: trzy deseczki z szynką i ketchupem

NAPOJE:
:arrow: półtora litra wody czystej niegazowanej
:arrow: kilka szklanek ice tea

SPORT:
:arrow: mam taki elektryczny pobudzacz mięśni, więc tego pół godzinki na brzuszek i na każdą z nóg.


Poza tym dzień udany, choć gorący. A jak wy sobie radzicie z upałem? Ciężko? Ja najchętniej bym siedziała we wannie lub basenie. Niestety nie mam basenu.

Powodzenia w dietkowaniu. Jutro się zważę u mojego narzeczonego, do którego się wybieram (bo sama w domu nie mam wagi) i się przekonam czy mi wyszło coś z tych trzech dni.

Mam pytanie do tych, którzy mają te fajne liczniki w opisie. Skąd je bierzecie? Ja na tej stronie podanej nie ogę ich znaleźć :( POMOŻCIE :!: :!:

buziaki i do jutra :lovers: dziękuję za pamięć i to, że odwiedzacie mnie od czasu do czasu.

#14
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

A jak wy sobie radzicie z upałem? Ciężko? Ja najchętniej bym siedziała we wannie lub basenie. Niestety nie mam basenu.

Tibby ja wcalę nie radzę sobie z upałem i zdycham poprostu.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#15
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
Anusiak, widzę więc, że nie jestem sama ze swoim problemem. Jak mam wsiąść do autobusu czy tramwaju to już czuję, że jestem chora :crazy: Zdecydowanie wolę zimę :lol:

#16
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Ja tam lubię ciepło ale bez przesady. Najlepiej dla mnie jakby było ok 24 - 26 stoipni i ani stopieńka więcej.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#17
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
Anusiak, a powiedz mi skąd wzięłaś ten licznik wagi na dole w swoim opisie? bo ja wchodzę na tą stronę i nie mogę tego tam znaleźć :cry:

#18
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Zajrzyj do tematu Zanim zaczniesz korzystać z Forum - przeczytaj!!! i tam znajdziesz pełną instrukcję jak się robi suwaczek.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#19
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
Dziękuję wielkie za pomoc Anusiak. Gdyby nie ty, pewnie bym siedziała i szukała tego wszędzie.
Taka ze mnie gapa :P :tongue:

#20
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Nie ma zaco. Jeśli tylko potrafię pomóc to zawsze chętnie to czynię.
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych