Skocz do zawartości

Chcę rozpocząć tą dietę od poniedziałku!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#21
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Wydaje mi sie, ze w tej diecie nie mozna stosowac zamiennikow. Ona jest jakos niby 'specjalnie' opracowana. Tak kiedys czytalam.

Pozdrawiam 8-)



...



...



#22
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
zgadam sie z jasmine , mozna troche pozmieniac przy zielonym ale tez w ograniczonych ramach - a juz napewno nie mozna zastapic miesa - "niemięsem" . Musisz poszukac jakiejs innej diety dla siebie.

Ja przeszłąm kopenhaska i schudłam na niej tylko 3 kg (zawiodłam sie) razem ze mna przeszedł ja moj facet i on schudł 8 kg ( juz to odzyskał z nawiazka ). Po kopenhaskiej napewno trzeba bardzo ostroznie działac .

pozdrawiam
Dołączona grafika
[/url]

#23
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Anja tu jest właśnie ta dieta o której pisałaś , jeśli cię interesuje to poczytaj bo dziewczyny ją stosowały , przy okazji dzięki za PW :-D

#24
martaa

martaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 postów
hejka

czy jest ktoś kto sie nią obecnie odchudza?????
Dołączona grafika

#25
Komplexy

Komplexy

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 9 postów
widze ze ostatni post byl dawno.. ale postanowilam odswiezyc temat :mrgreen:
planuje przejsc na ta diete od poniedzialku.
od dzis powoli zaczynam sie ograniczac zeby nie narazic zoladka na szok :mrgreen:
zaczyna ktos ze mna od poniedzialku? :hmmm:

#26
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
komplexy zastanów sie poroszę nad tą dietą , według mnie ona nie jest zbyt dobra dla zdrowia ale to oczywiście twoja decyzja :lol:
może wypowiedzą się na ten temat dziewczyny które juz stosowały tą dietę :lol:

#27
Komplexy

Komplexy

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 9 postów
No ja Cie rozumiem becia, ale przczytalam o tej diecie juz na serio wiele wypowiedzi, przeszlam wiele forum i jest zarowno duzo "za" jak i "przeciw". Juz przemyslalam nad tym. Chcialam zaczac ja stosowac w tamtym roku ale stwierdzilam ze jeszce nie nadszedl czas na TĄ diete. Musze sie sama przekonac. To bedzie ostra walka z sama soba ale trzeba sprobowac bo jestem dobrej mysli. Bardzo chce schudnac tym bardziej ze mam szczuple kolezanki z ktorymi prawie codzien sie widze... i ich widok troche mnie boli :-|

#28
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
jak najbardziej cię komplexy rozumiem i to jest twoja decyzja którą ja szanuję i jeśli się podejmiesz tej diety to na pewno bedę trzymała kciuki :thumbsup: , pytałas o nasze zdanie więc ja sie wypowiedziałam na ten temat :lol: a ty zrobisz jak uwazasz , będę ci kibicowała :clap2:
:-D zycze powodzenia i zadowalajacych efektów

#29
Komplexy

Komplexy

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 9 postów
Bede wam opisywac jak mi idzie, to wtedy moze bedzie mi latwiej przez to przebrnac :mrgreen: :mrgreen:

#30
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
Komplexy, jakąkolwiek podejmniesz decyzje co do tej diety mozesz liczyć na wsparcie.

#31
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Komplexy to twoja decyzja z ta dietka-ja bede Ci kibicowała i trzymała za ciebie kciuki :thumbsup: pisznam na bierząco jak Ci idzie to bedzie Ci łatwiej przez nią przejść :mrgreen: jestem z Tobą :clap: :clap: :clap:

#32
majawn

majawn

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
Mam pytanie jakie macie doswiadczenia z ta dieta???
Ja ją stosowałam dwukrotnie, po raz pierwszy około 8 lat temu schudłam wtedy 7 kg i około roku nie przytyłam potem zaczełam sie obzerac i jakies 5 kg wróciło... :(
nastepnie 1,5 roku temu znowu rozpoczełam diete i tez schudłam 7 kg i znowu po roku kilogramy powracaja ze wzgledu ze nie kontroluje tego co jem.
Ja ze swojej strony polecam ta diete jest skuteczna tylko jesli ktos ma tendencje do tycia tak ja, to trzeba niestety nie powracac do poprzedniego trybu do konca życia!
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych