Skocz do zawartości

Zdjęcie

Droga do celu... Czyli do 54 kg!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1620 odpowiedzi w tym temacie

#1
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Hejka!!

Długo się zastanawiałam czy założyć bloga.. Ale pomyślałam że to najlepsze rozwiązanie na mój kłopot z nadwagą...

Więc od początku mam 16 lat i przy wzroście 170cm waże ok 64 kg (to już 2 kg mniej niż wcześniej ;-) ) a moja waga docelowa to 54kg!

więc tak dziś zjadłam:
ŚNIADANIE - 1 kanapka z wędliną i pomidorkiem (zamiast cheba wzięłam kromkę pieczywa waza)
OBIAD - Zupa Jabczanka :tongue:
KOLACJA - kilka kromek pieczywa chrupkiego bez żadnych dodatków (gdzieś tak przed 17)
A i między czasie kilka śliwek i 1 jbłko!!
I kilka szklanek wodys makowej jabłkowej
To tyle narazia papa lece biegać!!!!!!
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...



...



...



#2
Kid_SiSter

Kid_SiSter

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 postów
Zamiast smakowej, polecam normalną niegazowaną- nie ma kcal, no i przede wszytskim lepiej zabija pragnienie! :-)
No i witamy wśród blogujących! ;-)
Dołączona grafika

#3
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
witaj na swoim blogu.

bez żadnych dodatków

a gdzie dodatki?

I kilka szklanek wodys makowej jabłkowej

na twoim miejscu bym jej nie pila ma duzo cukru i dodatkow smakowych.
Wedlug mnie to za malo jedzenia.
Milego biegania.

#4
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
mila92,Witam Cię na Twoim blogasku.

kilka kromek pieczywa chrupkiego bez żadnych dodatków (gdzieś tak przed 17)

Wydaje mi się, że sam chlebek chrupki na klację to troch e za mało. Postaraj się do tego doożyć chudą wędlinkę, ogórka, pomidora może serek jakiś.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#5
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Co nie Anusiak,mnie tez sie wydaje ze jakies dodatki by sie przydaly.Za malo tego

#6
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Suche deski to zdecydowanie za mało. Co z tego, że się zje pięć czy sześć desek jak za pół godziny będzie ssało. Lepiej zjeść trzy deski z dodatkamii dłużej nie być głodnym.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#7
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

zje pięć czy sześć desek


hm, ja też dzisiaj kupiłam sobie juz kolekcje desek, po mojej kopenhaskiej, mam nadzieje że się przydadzą

mila92 witaj wśród nas i powodzonka życzy Ci Iwonka. ;-)
Dołączona grafika

#8
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów
Mila92-witam serdecznie.Dziewczyny mają rację-stanowczo za mało zjadłaś.Życzę Ci powodzenia w odchudzaniu!!!

#9
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Hejka!!
Dzisiaj zjadłam stanowczo za dużo... :oops:
Śniadanie - 1 kromka pieczywa chrupkiego z pasztetem i pomidorkiem
Obiad - talerzyk biogosu
Kolacja - talerzyk biogosu i 2 kromki pieczywa chrupkiego

Kilka szklanek wody!


DZiękuje za wspaniałe powitanie :-D
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#10
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
mila92 ja bym raczej powiedziała że zjadlas za malo...
a zamiast tych desek to juz lepiej zjeść pomidorka i jajko na twardo bez popijania przez jakis czas... zapycha na amen :grin: a i kalorii malutko :thumbsup:

#11
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
mila92 nie dostarczasz organizmowi zadnych witamin. :yikes: Postaraj sie miedzy posilkami zjesc jakies owoce i warzywa, moze byc jogurt.potrzebujesz ich na diecie.To co jesz jest stanowczo za malo.W taki sposob zrzucone kilogramy wroca szybko jak zaczniesz normalnie jesc.

DZiękuje za wspaniałe powitanie :-D

jak nie zaczniesz lepiej jesc to to powitanie nie bedzie juz takie wspaniale :evil: .JEDZ WIECEJ.

#12
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
tzn jem owoce tylko nie napisałam ... :oops: wczoraj zjadła 2 jałbka i kilka śliwek ;-)
a dzisiaj :
Śniadanie - cherbata bo nie byłam głodna :-)
Obiad - talerzyk kaszy gryczanej z sosem i sorówką
Kolacja - przewiduje 2 kromki pieczywka i pomidorek
a narazia zjadłam 1 jbłko ;-)

przez te upały nie chce mi się jeść więc nie zamierzam się zmuszać wole wipić kilka szklanek wody!! ;-)
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#13
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
oj mila92 a co to ma być ze sniadanka sie nie je?!
oj nie ladnie, nie ladnie....
to juz lepiej kolacje darowac ;-)

#14
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
buziaki444, tylko że ja dzisiaj za póżnio wstałam i nie chciało mi sie jeść a poza tym wolałam już poczekać 2 godzinki na obiad :-D
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#15
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
mila92 ja slyszalam ze trzeba cos zjesc w ciagu 2 godz od obudzenia bo inaczej metabolizmzwalnia...
i nie przejmuj sie kilogramkami tylko pakuj sie i jedz odwiedzic siostre!!! lepsze to niz siedziec w domku i sie uzalac...
a pobiegacie po sklepach to kalorie sie spala, a zamiast kupic ciuszka to lepiej jakis dodatek albo ladne kolczyki, a jak juz zgubisz wage to wtedy zafundujesz sobie jakas szalowa bluzke ze wszyscy padna :-D

a w dziale "diety" umiescilam temacik "wstep do diety" to poczytaj i moze wyprobujesz... ja schudłam na tym 3 kilo w tydzien... co prawda to krotkotrwaly efekt ale w ciagu tygodnia troche Ci ubedzie a pozniej tylko dietka 1000kcal i to nie przytyjesz po jej zakonczeniu...
no i przy jej stosowaniu bedziesz troche oslabiona, wiec nie cwicz za duzo ale tak z 30min dziennie albo wybierz sie na dluzszy spacer i bedzie ok :mrgreen:

ufff ale sie rozpisalam... ;-)

#16
Kid_SiSter

Kid_SiSter

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 postów
Myślę, że powinnaś dodać więcej warzyw i owoców i PRZEDE WSZYSTKIM śniadanie! po całej nocy organizm jest spragniony jedzenia, nawet jeśli Ty uważasz, że nie jesteś głodna. Śniadanie to "paliwo" na cały dzień dla ciała, ale także dla umysłu(!) - naprawdę; mózg, zby dobrze pracować potrzebuje rano dawki witamin w postaci posiłku. Dlatego unikaj dni bez śniadań :-)
Dołączona grafika

#17
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Hejka!!
Właśnie stanełam na wage a tu już 63.5kg wiem że to tylko o 0.5 kg mniej ale najważniejsze jest to ze normalnie zmieściłam się swobodnie w spodnie o 2 rozmiary mniejsze niż dotąd nisiłam nie wiem jakim cudem!!! :grin: a do tego mój brzuch ma już 4 cm mniej :-D
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#18
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Witaj mila gratuluję zgubionego 0,5kiloska,a co to za cudowne uczucie wejść w mniejsze spodnie :wave:
Dołączona grafika

#19
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
hejka!!
uuu długo mnie tu nie było.. :cry: Ale mam zamiar to nadrobić ;-) musze was poinformować że waże tyle samo czyli 64kg a to prez to że zaczełam normalnie jeśc od czasu do czasu jadłam nawet pizze :-( z czego nie jestem dumna.. Nie ćwiczyłam bo nie miałam czasu a o 12 w nocy już nie miaam siły więc nici z biegania... ale teraz wracam na łano odchudzających :-P zaraz lece biegać chociaż 30 min papa trzymajcie się :lol:

P.S. Ostatni siostra miezyła mnie i okazało sie że przez wakacje urosłam 3 cm teraz mam 173 cm wzrostu
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#20
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
No to ci jeszcze raz pogratuluje 3cm to duzo :clap2: :clap2: :clap2:

ale teraz wracam na łano odchudzających :-P zaraz lece biegać chociaż 30 min papa trzymajcie się :lol:

witamy z powrotem i trzymam kciuki :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych