Skocz do zawartości

Zdjęcie

pół żartem, pół serio


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
728 odpowiedzi w tym temacie

#721
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
To i ja pierwszy raz u Ciebie jestem i dziekuje za odwiedzenie moich salonow :lovers: :lovers: :lovers:



...



...



#722
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
To i ja pierwszy raz u Ciebie jestem i dziekuje za odwiedzenie moich salonow :lovers: :lovers: :lovers:

#723
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
pozdrawiam poniedziałkowo - zastanawiam się dlaczego piszesz "pół zartem pół serio" ??? :mrgreen: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#724
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
witam wszystkich,melduje ze jestem i juz nadstawiam dupsko za ta ponowna nieobecnoc, macie i lejcie (_I_)
ale jestem tak zalatana ze nie mam doslownie na nic czasu, rozpoczely mi sie zajecia na uczelni i do tego ciagne naraz dwie prace i wieczorem jedyne o czym mysle to isc spac :oczy:
i nawet nie wiem kiedy teraz uda mi sie wejsc na foruma :myśli1: :placz:

JAZOO, bo ja to zycia nie biore tak serio... uwazam ze nie mam sie co zamartwiac i wszystkim przejmowac bo i tak to szystko kiedys minie i lepiej skupic sie na rzeczach pozytywnych, a z rzeczy ulotnych i w ogolnym rozrachunku nieistotnych moge sie tylko smiac... :grin:

#725
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

bo ja to zycia nie biore tak serio...

:clap2: :clap2: :clap2: :clap2: i tak trzymaj , to mi się podoba , a co do ... no wiesz... (_I_) nie trzeba, :mrgreen:
Dobrze w sumie jak choć pokażesz sie raz po raz i już ... byle było miło :jupi: :jupi: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: do miłego....
Dołączona grafika

#726
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
buziaki444, dobrze że wogólw wpadłaś -wyluzuj choć troche bo nie poradzisz-w niedzielkę zajrzyj odpocznij -mnie zawsze mówią-wdech-wydech.... ;-) :-> :-> :-> powodzenia :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#727
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
buziaki444, ło matko, ale dawno Cię nie odwiedzałam!! Sorki, taki czas i u mnie, choć miało być inaczej :) Wszytskiego pozytywnego dla Ciebie :thumbsup: :thumbsup: :wave: :wave:

#728
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
buziaki444, daaaawno nie widziałem Cię , ale liczę ze rychło zmieni się to i będziesz znowu z nami. Pozdrawiam i miłego dzionka.... :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#729
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Buziaki444 nadaj swoje sos a my Ci pomożemy. Jesli nie mozesz teraz , trudno , ale skrobnij coś , to towarzystwo będzie spokojne , bo mówie Ci nerowe to wszystko z przejęcia o Ciebie ... :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych