Skocz do zawartości

Zdjęcie

29kg.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
93 odpowiedzi w tym temacie

#41
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
czesc sylwia
wydaje mi sie ze powinnas najpierw poradzic sie lekarza skoro to wina hormonów
zycze powodzenia :wave:



...



...



#42
sylwia17

sylwia17

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
Właśnie. A może znacie jakiegoś dobrego specjalistę ja mieszkam na wsi i nasi lekarze wątpię aby się znali na dietach prędzej na bólach kości u staruszek :grin: :whistle: .Ogólnie u nas jest kiepska przychodnia. Dajcie znać jakby wam coś przyszło do głowy :clap:

#43
sylwia17

sylwia17

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
A jeszcze pytanko wy jak to czynicie że chudniecie ćwiczonka czy jakieś suplementy diety(włącznie z dietami)|?????? :?: :?: :?: :?: :?: :?:

#44
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
na poczatku troche jezdziłam na rowerku teraz sie opusciłam :blush: i jeszcze same imprezy ale czas z powrotem sie wziasc za siebie stosuje diete 1000 kal :grin:

#45
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Witaj Sylwia , miałam podobną sytuację jak ty , tez po lekach przytyłam ze 20 kg. i niestety samo nie zeszło musiałam podjąć decyzje konkretną tzn, wziełam się za dietę , tak jak sabcia 1000 kal. i rowerek , ale może najpierw rzeczywiście byś musiała skonsultować się z jakimś specjalistą , dietetykiem , a w jakiej okolicy mieszkasz? przecież chyba w jakimś pobliskim mieście są specjaliści?

#46
sylwia17

sylwia17

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
Mieszkam koło otwocka i podejrzewam że w otwocku na pewno znajdę dietetyka (przecież powstało pełno prywatnych przychodni). :clap2: Mam nadzieję że coś mi pomoże. Ja troszkę ćwiczyłam chodziłam na aerobik przez prawie rok i nic tylko powoli zaczeły wyrabiać mi się mięśnie a ja ich nie chcę. Mam w domu taką ławeczkę do robienia brzuszków(bo właśnie z tego chcę spaść najwięcej) ale jak porobię troszkę więcej w ciągu dnia to zaraz boli mnie głowa od kręgosłupa(dziwne ale prawdziwe) :strong: :dumbells: dlatego też pytałam was o wspomagacze :oops:

#47
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Dla mnie brzuch to też najwiękzy problem. Pupa mi schudła już trochę,ale brzuch wciąż nie chce. Zaczęłam robić tećwiczenia A6W i jestem pełna nadziei

#48
sylwia17

sylwia17

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
A wytłumacz jakie to są ćwiczenia A6W BO JESTEM ZIELONA? :?: :?: :?: :blush:

#49
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
sylwia17 sa to cwiczenia na boski brzuszek. Wszelkie informacje znajdziesz TUTAJ

#50
sylwia17

sylwia17

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
dzięki mam nadzieje że te ćwiczenia mi coś pomogą :oops: W sumie łakomczuchem nie jestem ale ćwiczyć to też za bardzo mi się nie chce ale cóż chcesz być piękną -cierp. Obecnie zaczełam kurację oczyszczającą z aloesem (podobniez grubi mają być szczupli)zobaczymy :blush: :mrgreen: :roll:

#51
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Na pewno pomoga. To sa najlepsze cwiczenia na brzuszek jakie kiedykolwiek mogly powstac :lol:

Sa bardzo ciezkie, ale efekty sa tego warte.. Moze kiedys i mi sie uda je zrobic i miec piekny brzuszek? 8-)

#52
sylwia17

sylwia17

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
mam nadzieję że coś pomogą . A co do ciężkości to mi jest obojętne bo mam taki jeden mały obciążnik (11kg) którego codziennie po dwadzieścia razy podnoszę, noszę ,i przytulam, gotuję z nim- (to moja córka) z nią mam tyle ćwiczeń że ho-ho :tongue: ;-)

#53
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Sylwia a co to za kuracja oczyszczająca z tym aloesem?
piszesz o swoim małym obciązniku , wiem coś na ten temat ja już nie muszę swojego nosić ale pamiętam jeszcze przed dietką ile to musiałam resztek zjadać :icecream: po nim co by się nie zmarnowało a teraz- efekty tego są :yikes:
pozdrawiam i cieszę się żę zaglądasz do nas na forum :->

#54
sylwia17

sylwia17

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
Słuchaj o tej miksturze oczyszczającej dowiedziałam się od znajomej .W aptece kupiłam sok z aloesu (jest ich wiele na odchudzanie również ale jak ten ma mi i w tym pomóc a przy okazji oczyścić organizm z toksyn(hormony)to po co ) a więc przez pierwsze trzy miesiące 1 łzyka z soku z aloesu+1łyża oliwy z oliwek+1łyżka soku z cytryny rano ok. 30min. przed posiłkiem, po 3 m. wszystko to samo tylko olej zmieniasz na oliwe z kukurydzy i znów przez trzy mieś. potem zmieniasz na oliwę z pestek winogron i tak z tą oliwą do skutku. :tongue: A z tego co mi panie w sklepie zielarskim powiedziała to można pić sam sok 5 razy dziennie przed posiłkiem ok. 1 h.. Popijemy zobaczymy.Acha sok po otwarciu jest ważny 1 m i tam jets napisane żeby go rozcieńczyć sokiem ale ja nie rozcieńczyłam bo przecież dodaję łyżkę soku :mrgreen:

#55
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Dzięki sylwia za info, a swoją drogą to znasz osoby na które zadziałał? I jeszcze jedno pytanko jaką dietę stosujesz? czy jesteś tylko na tej oczyszczajacej z aloesem?
dzięki i pozdrawiam :->

#56
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Moja przyjaciółka piła długo ten aloes, ale w sumie to tylko cera jej się poprawiła, bo z tym schudnięciem to marnie było. Tylko kasę wydała. Ja wiem jedno: jak nie jem to chudnę, a jak jem to nie i dopuki dziewczyny nie zdacie sobie z tego sprawy, nie będziecie normalnie funkcjonować.
Wspomagacze to tylko strata pieniędzy.

#57
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

Moja przyjaciółka piła długo ten aloes, ale w sumie to tylko cera jej się poprawiła, bo z tym schudnięciem to marnie było. Tylko kasę wydała. Ja wiem jedno: jak nie jem to chudnę, a jak jem to nie i dopuki dziewczyny nie zdacie sobie z tego sprawy, nie będziecie normalnie funkcjonować.
Wspomagacze to tylko strata pieniędzy.


Prawda! 100% racji!

#58
sylwia17

sylwia17

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
Słuchaj nie znam nikogo takiego bo ten eliksir doszedł do nas może ze dwa tygodnie temu. Piję przecież nic mi nie będzię a może ubędzie :tongue: Diety jako takiej też nie stosuję po prostu staram się nie jeść po 19 (kładę się o 22-23) a zresztą jaka dieta pomoże na nadwagę po hormonach? Tak jak pisałam łakomczuchem nie jestem słodycze sporadycznie w bardzo niewielkiej ilości. Ruchu też mam dużo jeżdzę z dzieckiem na rowery biegam za dzieckiem , no i oprócz tego troszkę brzuszków na ab kingu. :strong: Zresztą nigdy w życiu nie stosowałam żadnych diet cud tylko MŻ (mało żreć)ale tak jak już pisałam hormony zrobiły bardzo dużo miejsca sobie u mnie w ciele i teraz nie chcą go opuścić :-P

#59
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Sylwia zdaję sobie sprawę z efektów hormonów , i podobnie jak ty zawsze swój wygląd zwalałam na nie i że nic nie idzie zrobić a jednak po dłuższej walce udało mi się zgubić kilka kilogramów , wiem że to jest bardzo trudne i potrzeba dużo czasu ale zawsze choć trochę można się ich pozbyć ,wytrwałości ci życzę :->

#60
sylwia17

sylwia17

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
Ja i tak schudłam 2 nr. w ubraniach i jak na razie ani nie tyję ani nie chudnę mimo ćwiczeń i pewnych ograniczeń. Ja hormony brałam cale 7 lat i niestety zrobiły swoje z rozmiaru 36 na rozmiar 44(obecnie) .Chodzi mi głównie o brzuszek Robię brzuszki i ćwiczę nawet rok na aeroniku noc nie pomogło




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych