Skocz do zawartości

Zdjęcie

29kg.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
93 odpowiedzi w tym temacie

#81
doda

doda

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
bo ja niestety zaczełam ale brak mi motywacji oprócz życia :roll:



...



...



#82
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
to zagladaj do nas jak sie wciagniesz to odchudzanie duzo łatwiej ci przyjdzie ;-)

#83
goszka

goszka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
i ja dołączę do odchudzających się :)
od 10dni walczę z wagą i dzisiaj ważąć się zauważyłam o 4 kreski w dół :mrgreen:
Dołączona grafika

#84
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

bo ja niestety zaczełam ale brak mi motywacji oprócz życia


Zapraszamy do nas, dolacz, zacznij pisac, bedziemy wspierac i w miare mozliwosci pomozemy diete utrzymywac :mrgreen:

Mi juz dziewczyny wiele razy pomogly sie nie zlamac.. No i schudlam 19 kg! :icecream:

#85
sylwia17

sylwia17

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
Moja córka ma 21 m i na rowerze jest super a co spacerów to niuńka nie chce zbytnio sie słuchać i chodzić za rączkę a tak to wiem że nie wybiegnie prosto pod samochód bo mam ja z tyłu przypiętą :thumbsup: [list][/list]

#86
sylwia17

sylwia17

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów

sylwia a ile ma lat córka , bo ja mam 5 latka , i z nim nie bardzo w trasę mogę się wybrać , oczywiście robimy sobie wycieczki ale sama to pośmigałabym ze 2 godzinki i lepszym tempem a znim to raczej spacerek rowerowy wychodzi niż jazda ,
na pocieszenie pogoda sprzyja do prac w ogródku a tu też troche kal, spalę , oczywiście wieczorkami bo w ten upał to bym chyba się ugotowała :yikes:
nie cierpie upałów :evil:



#87
heroin_ride

heroin_ride

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 9 postów
u mnie jak widać w podpisie. 30kg w dół chciałabym żeby było, tylko że ze mną jest problem bo nie przepadam za surowymi warzywkami :blush: strasznie mi na początku głupio było bo ja taki wieloryb a tu pewno się odchudzają maksymalnie po 5-10kg ..

mam wrażenie że będę do Was częściej zaglądać i mam nadzieje że się uda

pozdrawiam :*

#88
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
5-10 kg-no coś ty,odchudza się kto tego chce i kto musi,a ilość kg do zrzucenia jest tylko kwestią czasu i wysilku
napisz więcej o sobie,stosujesz jakąś dietę,coś ćwiczysz, ,ile masz lat,wzrostu itp.
wspólne odchudzanie na forum np.mi bardzo pomogło-dlatego zapraszamy ,pisz jak najwięcej ,i trzymam kciuki :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#89
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
shashua zgubila 42! kg a nie 5-10, ja do zrzucenia mialam 29kg a nie 5-10, teraz za soba mam 22 - naprawde znajdziesz tutaj sojusznikow :-)

Teraz faktycznie mamy do zrzucenia mniej, ale zaczynalysmy tak jak Ty - z wielkim bagazem kilogramow do oddania w dobre rece :-)

Chciec to moc!

#90
heroin_ride

heroin_ride

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 9 postów
shashua ja dopiero zaczynam, te 2kg zgubiłam przez przypadek - gorąco jest, nie chce się aż tak bardzo jeść, troche więcej się ruszam, bo tu nad jeziorko, tu połazić gdzieś..

lat mam 20, wzrost ok 1.71

teraz muszę tylko jakoś racjonalnie się do tego zabrać. nie mam pojęcia jaką dietę mogłabym stosować, jak się ruszać itp.

#91
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
na pewno potrzebujesz zabrać się do tego racjonalnie,bo odchudzanie musi potrwać ,ja też nie za bardzo lubię surowe warzywka ,ale zawsze można je zastąpić czym innym ,np.gotowanym kalafiorkiem ,brokułami,mrożonkami w ostateczności...
wszystkie produkty kaloryczne można w ten sposób zastąpić czymś zdrowszym i wcale nie gorszym -polecam sałatki ,owoce, chudy nabiał ,mięsko i wędliny z kurczaka lub indyka
nie musisz przecież całkowicie rezygnować ze wszystkiego co lubisz ,zaglądaj do nas i pisz jak Ci idzie
życzę powodzenia i wytrwałości :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#92
justa24

justa24

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Witam ! jestem tu nowa przylaczam sie do Was bo bardzo chce schudnąć jakieś 25 kg ! PROSZE POMOZCIE MI !

#93
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
witaj justa24 :wave:
napisz,ile ważysz,mierzysz,i czy się już kiedys odchudzałaś,a jeżeli tak ,to w jaki sposób
czy sa jakieś przeciwwskazania,czegoś nie możesz?
bardzo chętnie pomożemy ci,ale troszke wiadomości o tobie i twoim problemie się przyda
pozdrawiam
Dołączona grafika Dołączona grafika

#94
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
justa24, witam milusio:) Shas ma rację napisz nam troszkę więcej o sobie to nam będzie łatwiej Ci coś podpowiedzieć ;-) Stosowałaś już jakieś diety :?:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych