Skocz do zawartości

Zdjęcie

schudne bo mam na to ochotę ;)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
429 odpowiedzi w tym temacie

#1
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
A więc postanowiłam założyć własnego bloga, myślę , że tak będzie mi łatwiej ;) Liczę na Wasze wsparcie i trzymam kciuki za Was;)) :mrgreen:
Zbyt późno wstałam i nie wiem jak będzie z tymi 5 posiłkami;d;d
Mój jadłospis na dzień dzisiejszy wygląda tak:
śniadanie: płatki nestle cornflakes (ok 50 g) + szklanka mleka (ok 260 kcal)
obiad: ryż biały z warzywami i mięsem w sosie + jabłko (400 kcal)
na kolację planuję serek wiejski light i pieczywo chrupkie i w międzyczasie pewnie jeszcze jakieś jabłko ,postaram się nie przekroczyć 1000 kcal :lol:
+ woda i herbata;)
Co myślicie o takim jadłospisie?
Mam gdzieś rozpiski kilku diet mniej więcej od 1000 do 1200 kcal składających się z 5 niedużych posiłków jeśli chcecie to mogłabym później napisać;)
Po południu robiłamróżne ćwiczenia i brzuszki na takiej kołysce specjalnej.
Dołączona grafika
Angela;)



...



...



#2
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
lunaa91, fajnie,że masz własnego blogaska i jak dla mnie to super jadłospis :clap2: :clap2: :clap2:

#3
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
na kolację zjadłam serek wiejski light , 2 plasterki szynki konserwowej, pól pomidora, małego ogórka i pieczywo chrupkie (razem ok 250 kcal).Może jeszcze za jakąś godzinkę pozwolę sobie na jabłko . Jeśli nie zjem już niczego więcej to będzie razem ok 1000 kcal czyli tak jak powinno być ;)
Dołączona grafika
Angela;)

#4
isztar3

isztar3

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 331 postów
lunaa91, witaj na swoim blogu :wave: I powodzenia :thumbsup:
Let's do it!

Dołączona grafika

#5
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
lunaa91, witaj na swoim blogui życzę powodzenia w dietkowaniu
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#6
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
Dziękuję, na pewno mi sie przyda;))
.. tak mi głupio pierwszy dzień piszę bloga i już wpadka za mną :oops: :( liczę na porządny opiernicz , żeby to sie już nie powtórzyło. :lol: A więc tak spotkałam się ze starą znajomą i ona koniecznie chciała zajść do mc donalda na loda z polewą czekoladowa i ja tez dałam się namówić ;(. Jutro idę do koleżanki na grilla i mam nadzieję, że nie zjem niczego czego nie powinnam;d;d nie mogę zaliczyć kolejnej porażki :mrgreen:
------------------------------------------

dzisiaj idzie mi w miarę dobrze;) :lol:
na śniadanie zjadłam płatki z mlekiem ( ok 260 kcal)
na obiad ryż , warzywa z mięsem w jakimś sosie (ok 350kcal)
a do tego kilka śliwek , 3 winogrona no i wyszło mi razem ok 700 kcal , jeszcze na 300-400 mogę sobie pozwolić ;)) obym tlyko sie nie skusiła na nic u koleżanki na grillu :-?
Dołączona grafika
Angela;)

#7
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
wiem , że nie można pisac jednego posta po drugim ale nie było odpowiedzi do mojego tematu a musiałam zdac relacje z dzisiejszego dnia bo tak mi bedzie łatwiej : a więc dziś zjadłam:
śniadanie: płatki na mleku z tartym jabłkiem( ok 360 kcal) dużo tego było;d a t dlatego, że wstałam dopeiro po 13 i byłam bardzo głodna
później zjadłam jabłko(50 kcal)
a na obiad: zupę ogórkową(ok 300 ml) (120 kcal)
ok godziny 16:30 zjadłam ok 70 gram płatków nestle fitness z kawałkami owoców na sucho tak jakoś wyszło;d (ok 200 kcal)
razem naliczyłam ok 740 kcal;)
Dołączona grafika
Angela;)

#8
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Hej Lunaa!

Wpadką z lodzikami sie nie przejmuj, takie diabełki lubia skusic. Ale dzis chyba troszke za malutko zjadlas co? 740 kcal..dorzuc chociaz jeszcze jakis jogurtek albo owoc, pozdrawiam i wytrwalosci zycze :-D
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#9
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
dziękuję;)wiem 740 kcal to by byo stanowczo za mało, ale zapomniałam później dopisać, że zjadłam na kolację jeszcze serek wiejski light z pomidorem i ogórkiem ok 150 kcal, i tych płatków nestle fitness trochę więcej i wyszło razem właśnie ok 1000 kcal także jestem z siebie zadowolona;)
pozdrawiam;)
Dołączona grafika
Angela;)

#10
libelle

libelle

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 112 postów
Ja bym tylko zamieniła te płatki słodkie (fitness czy kukurydziane) na prawdziwe pełnoziarniste musli, nawet z suszonymi owocami czy orzechami, zapewniam że duże lepiej wychodzą na zdrowie :tongue: a moim skromnym zdaniem są pyszniejsze ;-)

A tak poza tym to podziwiam za wytrwałość i trzymam kciuki :thumbsup:
Dołączona grafika
.
.
.
Siedzę i zastanawiam się...co robi pozostałe 6 cudów świata :)
.
.
.

#11
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
libelle a jakiej firmy płatki byś mi poleciła;)? dziękuje, ja również trzymam kciuki;)
Dołączona grafika
Angela;)

#12
libelle

libelle

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 112 postów
Jeśli masz gdzieś w swojej miejscowości Lidla to fantastycznie, bo można w nim kupić całą gamę różnego rodzaju musli, całkiem smacznych i bardzo tanich. Firma bodajże Goody, w takich kartonikach, ja uwielbiam te tropikalne. Cena za 350 gram to około 2,40. Ostatnio nawet była jakaś promocja i wszyściuchne płatki były 30% taniej, kupiłam sobie cały kilogram (w takim foliowym opakowaniu) musli z owocami i ziarnami za 4,40 ! To mnóstwo pysznych, zdrowych płatków :tongue: Cena regularna to około 5,50 :fun: Naprawdę polecam, bo nie ma tam niepotrzebnego cukru i chemii a za to mnóstwo witamin i minerałów, zdrowego tłuszczu ( z orzechów czy słonecznika). Polecam w zestawieniu z serkiem homo naturalnym, 3 łyżki musli, łyżka otrąb, słodzik lub miód, a do tego kakao lub cynamon- fantastyczne śniadanie :thumbsup:
Dołączona grafika
.
.
.
Siedzę i zastanawiam się...co robi pozostałe 6 cudów świata :)
.
.
.

#13
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
mam gdzies na pewno ten sklep tutaj;) dziękuję za radę na pewno skorzystam, jeszcze dziś dojadłam te płatki nestle fitness ale jutro pójdę po musli albo nawet jeszcze i dziś;d;d
jak narazie zjadłam:
śniadanie: ok 50 gram tuńczyka(40 kcal), pieczywo wasa-kromka(30 kcal), parówka z serem(140kcal)szynka 2 plastry(ok 50 kcal), papryka(20 kcal) razem ok 300 kcal
obiad: zupa ogórkowa (120 kcal)a wcześniej jabłko(50 kcal), potem byłam niestety dalej głodna i zjadłam te nieszczęsne płatki z mlekiem 0,5%, ok 300 kcal i razme naliczylam ok 780 kalorii na dziś. Tak planuje sobie zjeść jeszcze grejpfruta i ser biały chudy z jogurtem i pomidorem;)
Dołączona grafika
Angela;)

#14
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Wspaniale Ci idzie :clap:

Libelle ma racje z tymi płatkami,ale ja niestety tak uwielbiam nestle fitness, ze nie moglabym ich zamienic na inne, czasem tylko cos dla urozmaicenia, jakies otręby albo crunchy..
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#15
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

Libelle ma racje z tymi płatkami,ale ja niestety tak uwielbiam nestle fitness,

Ja też,i to jeszcze te z owocami.

#16
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
potem pojadłam właśnie sporo płatków nestle fitness z owocami i troche suszonych owoców, myślę, że nie było źle ale na pewno trochę więcej kalorii niz wczoraj;) mam nadzieję, że jutro w szkolę nie skuszę się na coś niezdrowego ;) zamierzm zjeść serek wiejski i jabłka;))
Dołączona grafika
Angela;)

#17
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Super!
Pamietam z przerw w LO jak to człowiek chciał cos zdrowego, a "niedobre" szczupłe koleżanki drozdzowy i chipsy wsuwały ech.. :roll:

Badz twarda! :lol:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#18
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

Pamietam z przerw w LO jak to człowiek chciał cos zdrowego, a "niedobre" szczupłe koleżanki drozdzowy i chipsy wsuwały ech.. :roll:

nooooooooooooooooooo,w klepiku szkolnym mozna bylo je kupic.U nas byl sklepik w szkole,ale jogurty tez byly.

lunaa91-nie daj sie trzymam kciuki.

#19
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
dzisiejszy jadłospis:
śniadanie: płatki na mleku 0,5% ok 300 kcal
w szkole serek wiejski zwykły 200 g-180 kcal, jabłko 50 kcal
w domu: pieczywo wasa kromka(30 kcal), plaster szynki(25 kcal), pierś z kurczaka(200 kcal) barszcz z torebki(50 kcal), jogurt jogobella ze zbożami(250 kcal-250 gram;d)+ jeszcze płatki na sucho więc myśle , że wyszło ok 1300 kcal chyba nie było źle, juz dziś nie zamierzam niczego jeść , ale jakos mam wyrzuty sumienia , że to dużo:(
Agnieszka71 i Tomsa dziekuje ja równiez trzymam kciuki;)
hm a jak to jest z tą wodą, bo czytałam, że nie powinno sie pić od razu po posiłku, że nalezy odczekać ok 30 minut albo godziny czy to prawda? bo ja np. nie pije w trakcie ale tak niedługo po zjedzeniu posiłku to tak

jutro sie poprawię;d nie będę już jadła płatków na sucho, bo gdyby nie te płatki to byłoby w porządku;)
Dołączona grafika
Angela;)

#20
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
:clap2: 1300kcal to dla Ciebie Kochana w sam raz! Ty musisz jeszcze urosnac (gadam jak Ciocia Dobra Rada :yikes:) :lol:

Ale powaznie Lunka, pisalas , ze masz 4 godziny wfu, do tego pewnie w domku czy na rowerze jescze spalasz. Poza tym 1000 kcal kiedy Ty przeciez nie masz nadwagi, tylko pare deko do zgubienia, moze spowodowac ze za szybko zrzucisz, a to tez niedobrze.

Co do picia wody to sa tu specjalistki, wybierz sie po porade do naszych "gladiatorek" odchudzania. :dumbells: Ja uwazam tylko na to, zeby nie pic w trakcie jedzenie i z 15 minut przed i po.

trzymam kciuki :lovers:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych