Skocz do zawartości

Zdjęcie

schudne bo mam na to ochotę ;)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
429 odpowiedzi w tym temacie

#41
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
oj z ćwiczonkami ostatnio słabo było, ale wczoraj ćwiczyłam i dziś tez zamierzam;))
zaraz idę na badania więc nie mogłam zjeść śniadania a jestem tak głodna , chyba od razu jak wrócę to sobie coś obiadowego zjem ;))
Dołączona grafika
Angela;)



...



...



#42
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

oj z ćwiczonkami ostatnio słabo było, ale wczoraj ćwiczyłam i dziś tez zamierzam;))

:clap2: :clap: :clap2:

zaraz idę na badania

Co to za badanka? mam nadzieje ze nic powaznego :lovers:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#43
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów

Co to za badanka? mam nadzieje ze nic powaznego

miałam usg , bo ostatnio mam problemy z żołądkiem, problemy z wypróżnianiem sie, jakieś bulgotnie w żołądku , zaparcia :( narazie usg wykazało , że mam coś z węzłami ale nie wiem dokładnie, możliwe , że to była jakaś infekcja jelit ale już chyba przeszło, jakoś w październiku będe szła do gastrologa,
przez to chyba tez nie mogę schudnąć chociaż dużo nie jadam:( dlatego zjadłam przed chwilą trochę otręb z jogurtem naturalnym
hm a może znasz jakies sposoby na przewlekłe zaparcia, bo nic na mnie nie zdziała ostatnio


wygłodniała wróciłam z badań i zajechałam do babci, śniadanie nie było zbyt dietetyczne : omlet z dwóch jajek mleka i mąki(łyżeczka) do tego owoce z puszki, dżem :cry: i kakao nalezy ,mi sie opiercznicz ;D :cry: gdyby nie kakao i dżem to byłoby dobrze bo troche tego dżemu zjadłam, chociaż tyle , że nisko słodzony..
przed chwilą zjadłam jabłko Z JOGURTEM, otrębami i owocami z puszki, jakoś dużo owoców dziś..

w sumie i tak jestem zdowolna z tego tygodnia, ucze sie ograniczać , jeszzce ze 3 tygodnie temu moje podejście wyglądałoby tak jeśli na śniadanie zjadłam dźem a do tego kakao to dzien stracony i jem dalej ale nie, dietkuje od zaraz, dziś juz same lekkie rzeczy i nieduzo, wczoraj zamiast 5 lyzek miou, ktory tak kocham zjadlam tylko jedna lyzeczkę;))
moja mama robi dziś schab pieczony ze śliwką na obiad, mogę zjeść czy raczej nie??
Dołączona grafika
Angela;)

#44
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Nie jest zle, od czasu do czasu mozna wypic kakao, to nic złego. Lepiej tak sobie dostarczyc magnezu niz czekoladki pojesc. Jesli chodzi o kłopoty z wyroznianiem powinnas poczytac o błonniku i jesc jak najwiecej pokarmow ktore go zawieraja, otreby to dobry pomysl. oprocz tego owoce i warzywa go zawieraja, zwlaszcza te drugie wsporych ilosciach.

moja mama robi dziś schab pieczony ze śliwką na obiad, mogę zjeść czy raczej nie?

Jak dla mnie brzmi niezle, szamaj na zdrowie :icecream:

w sumie i tak jestem zdowolna z tego tygodnia, ucze sie ograniczać ,

Ograniczaj zwlaszcza cukier i tluszcz. Rezultaty przyjda same . Trzymam kciuki :lovers:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#45
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
w takim razie zjem dziś jeszcze kawałek schabu i marchewkę z gorszkiem;)) i będzie na tyle + otręby może to mi coś pomoże;))
chciałabym wytrzymac bez takich prawdziwych słodyczy do bożego narodzenia ale z tym to będzie ciężko, chociaż przy takim wsparciu wszystko jest możliwe. dziękuję tomsa :lovers: :lovers:
jutro moja mama robi ciasto ze śliwkami, ale to nic, uda mi się!;)) nie ruszę tego;)
Dołączona grafika
Angela;)

#46
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Gratuluje silej woli z nia szybciukto osiągniesdz cel :lol: Trzymam kciuki :thumbsup:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#47
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
zjadłam przed chwilą pare śliwek suszonych , kawałek schabu ze śliwka do tego brokuły z serem mozzarellą i pieczarki. moja mama jednak dziś piecze to ciasto , więc muszę się mieć na baczności ;d;d
mila92 dziękuje ja również trzymam kciuki;))
Dołączona grafika
Angela;)

#48
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

zjadłam przed chwilą pare śliwek suszonych , kawałek schabu ze śliwka do tego brokuły z serem mozzarellą i pieczarki.

mmm az mi slinka pociekla :icecream:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#49
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
przesadziłam ;( mam na moim koncie z 10 kostek czekolady, ugryzłam kawałeczek ciasta i parę łyżeczek miodu;( nie wiem co mnie nakłoniło do tego;( zawsze wszystko muszę zepsuć .. a było tak dobrze..
oprócz tego ok 12 jak wstałam zjadłam kanapkę z ciemnym chlebem ok 13 omleta z warzywami , szynka , serem mozarellą , na obiad kawałek schabu +pieczarki+ marchewka z groszkiem i odrobiną ryżu, potem troche kaszki takiej dla dzieci malinowej pycha ;P i jakąs kanapke później no a jeszcze później te słodycze.... chyba przez to ,że wmówiłam sobie, e gdy zjem troch czekolady to bedzie mi sie lepeij uczyło a miałam ok 4 tematów historii.. ale to tylko wymówka... ;( przyda mi się teraz opiernicz , żebym miała motywację na jutro ..
Dołączona grafika
Angela;)

#50
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Opierniczu nie bedzie, nauka na glowie- trzeba sobie jakos pomoc- dodatkowo proponuje w przerwie w nauce chociaz 15 minut spaceru- ja w Lo i na studiach tak robilam , co dwie godziny chociaz do sklepu po mineralke. Dobrze sie dotlenic :clap:

Milego dnia i zaliczenia historii na 6 :lovers:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#51
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
dzis zjadłam
ok 9:00- serek wiejski light
ok 11: zupka krem z kury
13.40: 2 malutkie kromki chleba z 3 łyżkami ryby w sosie własnym z puskzi
zaraz zjem cos porządnego bo głód mi doskwiera ;P

a kartkówki z historii nie było , jak myślałam ale w końcu uczę się dla siebie;)
spróbuję tak zrobić z tym spacerkiem tylko ,żeby pogoda była bo w lublinie cały czas deszcz ostatnio pada:(
tak 6 by sie przydała ale za to nie dziękuję, żeby nie zapeszyć hehe;d;d
tomsa dziękuję , i ja również życzę miłego dnia :lovers:
Dołączona grafika
Angela;)

#52
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

zaraz zjem cos porządnego bo głód mi doskwiera ;

Licze , ze bedzie ten posiłke jakies warzywka zawieral- bo inaczej opiernicz :grin:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#53
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
zawierał; :mrgreen: zjadłam jeden plasterek schabu ze śliwką + ok 50 g ryżu i troche surówki z marchwewki;)) :-D
chwile po tym zrobiłam sobie troche takiej kaszki dla dzieci bananowej, ok 16 pójde poćwiczyć i później pewnie coś jeszcze zjem;P :-D
Dołączona grafika
Angela;)

#54
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

takiej kaszki dla dzieci bananowej,

Moja corcia takie je :grin: ja bym nie przelknela :sick: ale skoro Tobie smakuja to na zdrowie!

zjadłam jeden plasterek schabu ze śliwką + ok 50 g ryżu i troche surówki z marchwewki;))

Elegancki obiadek :icecream:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#55
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
hehe mnie jakos smakują, dodałam sobie troszeczkę cynamonu, ja lubie no. kaszke smakija ale zdecydowanie lepsze sa takie w domu robione tj kasza manna na ciepło mniam jeszcze z wanilia;P
Dołączona grafika
Angela;)

#56
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Jak tam postepy dzisiaj? Pewnie teraz jestes w szkole, moze dzis kartkowka z historii to trzymam kciuki :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#57
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
nie było kartkówki a dzisiaj w sumie nie było źle zjadłam do tej pory : jabłko, serek wiejski, smakije kaszkę, jogurt naturalny ze zbożami, 3 łyżeczki ryby i 2 małe pierogi, niedługo sobie obiad zrobie bo nie zjadłam w sumie niczego porządnego tak żeby za chwile nie byc głodna;P
Dołączona grafika
Angela;)

#58
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

niedługo sobie obiad zrobie bo nie zjadłam w sumie niczego porządnego tak żeby za chwile nie byc głodna;

Bardzo dobrze, u mnie porzadny obiad potrafi zabic glod na 4-5 godzin wtedy nie musze jesc kolacji, wystarczy ze cos przegryze kolo 19. :-)

Reszta rozpiski elegancko :clap:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#59
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
lunaa91, rozpiska super. A te pierogi to zczym były???
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#60
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
na obiad zjadłam omleta z serem papryka, oliwkami, serem mozzarellą , szynka taka dietetyczna pizza hehe;) potem 2 jabłka , na kolacje banan+mleko +otręby i jeszcze kilka owoców z puszki ale zapomniałam jak sie nazywają;P
Anusiak pierogi z serem były, ogólnie to staram sie unikac takich rzeczy, ale byłam strasznie głodna i złapałam na syzbko te pierogi tak;P
hm czy to nie za dużp jak na jeden dzień? podaję całą rozpiskę:
jabłko przed wyjściem do szkoły( tak na syzbko)
w szkole serek wiejski, smakije kaszkę, jogurt naturalny ze zbożami,
godzine przed obiadem:3 łyżeczki ryby i 2 małe pierogi, potem jescze 1 więc razem 3
obiad:ten omlet co powyżej opisałam
jabłko
banan+mleko+ otręby
jabłko
i serek wiejski ok godziny 20(ojj chyba za dużo)
i w miedzy czasie owoce z puszki
czy jeśli będę tyle jadła ale bez słodyczy i smażonych potraw, mało pieczywa to powoli coś zrzucę czy to rzeczywiście za dużo bo już sama nie wiem.
Dołączona grafika
Angela;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych