Skocz do zawartości

Zdjęcie

10kg!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1777 odpowiedzi w tym temacie

#41
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

może i ja bym spróbowała.

Ale obiecaj ze najpierw skonsultujesz to z lekarzem, wiesz to jest zawsze suplement i trzeba uważac :lovers:

Pytalam z czystej ciekawosci.

No i dlatego taka wyczerpująca odpowiedz z mojej strony, nie mogę pozwolic, aby przez ciekawosc Moja Siostra potem spac nie mogła albo cuś :grin:

Ech u mnie to sie normalnie jesien pełną gębą zaczela, i nie ,ze taka wrzesniowa, złota tylko od razu deszcze, wiatry i wczoraj jeszcze grzmiało, ale nic to trzeba brac przykład z autochtonów i na dwór w ulewie wyłazic :blink: :mrgreen:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)



...



...



#42
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

mnie to sie normalnie jesien pełną gębą zaczela, i nie ,ze taka wrzesniowa, złota tylko od razu deszcze, wiatry i wczoraj jeszcze grzmiało, ale nic to trzeba brac przykład z autochtonów i na dwór w ulewie wyłazic

U mnie dzisij też pochmurno i deszczowo ale to podobno ma przejść i jeszcze pokazać się słońce. Nie lubię takiej aury bo wtedy nic się nie chce.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#43
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Ech, Anusiak masz 100 % racji... Ja bym jadła w łozku lezac caly dzien ze zmieniarka do tv w łapce... I pogoda taka barowa człowiek by na poprawe humoru jedno strzelil wieczorkiem :beer:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#44
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
Dzien dobry :-D
Tu na razie slonce, juz to wykorzystalam i bylam na spacerze wczesnie rano. Co prawda tu przed szosta rano jest jeszcze szarowka, ale przynajmniej cicho i spokojnie.

Dania nauczyla mnie jednego - jezeli bede czekac na ladna pogode ( zwlaszcza od jesieni do wiosny ), to prawie nigdy nigdzie nie wyjde, bo z reguly wieje, leje i jest typowo skandynawsko :mrgreen:

Zycze milego dnia :lovers:

#45
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
taka pogoda niestety juz częściej będzie :-/ trzeba się pomału przyzwyczajać ;-)
Dołączona grafika

#46
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Mazia, jak to będzie piękna złota jesień:)

#47
isztar3

isztar3

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 331 postów

Dania nauczyla mnie jednego - jezeli bede czekac na ladna pogode ( zwlaszcza od jesieni do wiosny ), to prawie nigdy nigdzie nie wyjde, bo z reguly wieje, leje i jest typowo skandynawsko


Wiem coś o tym :tongue: Maoja mama ostatnio słuchała wywiadu z jakimś gościem z Londynu, spytanym dlaczego zdecydował się na samochów w wersji Kabriolet - a on na to "przecież w ciągu roku w Londynie mamy aż 18 dni za słońcem" :grin: :fun: :grin:
I jak tu nie popaść w depresję :cry:
Let's do it!

Dołączona grafika

#48
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
U mnie tez juz jesien zawitala-liscie zolkna i spadaja powoli,wiatry lodowate sie zaczely,noce juz 12 stopni tylko,mam nadzieje ze jesien bedzie przyjemna-bo mamy tu zawsze kraine deszczowcow jesienia.

#49
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów

I jak tu nie popaść w depresję


Trzeba sobie jakieś inne słoneczko znaleźć - moje nazywa się Sławka :blink: :blink: :blink: :clap:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#50
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

Trzeba sobie jakieś inne słoneczko znaleźć - moje nazywa się Sławka

hahahahaa nie dziwi mnie to :blink:

#51
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

Trzeba sobie jakieś inne słoneczko znaleźć

:clap2: Moimi Słoneczkami są mąż i córcia

bo mamy tu zawsze kraine deszczowcow jesienia.

No cos Ty Aga, to tak jak w Norge zupełnie :yikes:

Własnie idziemy z Młodą na spacer bo mimo moich wczesniejszych obaw własnie wyszło słoneczko, więc dopijam kawkę i brykamy :mrgreen:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#52
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
A jednak wyjrzalo sloneczko, to super :clap2: :clap2: :clap2:

Wiesz, tak sobie o Tobie myslalam, i jezeli chcesz, to moge Ci podeslac kilka galaretek ( w torebkach - Delecty ) albo na przyklad kielbase krakowska. Tyle, ze sucha krakowska ma na opakowaniu rosyjskie napisy, poniewaz kupuje ja u Rosjanki, a ta sprowadza z Rosji :mrgreen:
Ja tutaj rowniez mam niewielki wybor, ale co znajde to moge przeslac. Trzeba sie przeciez wzajemnie wspierac. Grzyby suszone tez mam, bo dostalam paczke z Polski, ale grzybow na pewno u Ciebie pod dostatkiem, wiec tego pewnie nie potrzebujesz.

#53
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Och Poncik Kochana jestes :lovers:
Jesli chodzi o kiełbaski, wędliny to przywiezlismy sobie w lodowce samochodowej, o galaretkach jakos nie pomysłalam :oops: Moze przed urodzinkami Małej Cie poprosze o ze dwie paczuszki zeby torcik jej zrobic z truskawkami.
Bardzo Ci dziekuje :love:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#54
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
Nie ma sprawy. Moge wyslac juz jutro, kiedy bedziesz chciala. Mam jeszcze kisiel, tez Delecty.
Faktycznie, z kielbasa roznie bywa. Kiedys wyslalam komus do Kanady, i sie zasmiardla :mrgreen: . Ale z Danii do Norwegii jest blizej niz z Polski do Kanady, to pewnie by nie zdazyla sie zepsuc :blush: :mrgreen:

#55
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Jedyne co moge w zamian zaproponowac to swieze rybki bo mamy tu łodeczke i Mężuś tak hoobystycznie sobie wypływa ze tzry razy w tygodniu zarzucic kijaszka, i tak oto makrelki, lyre (nie wiem jak po polsku ta rybka sie nazywa),dorsze- to obecnie jest...ale chyba rybę to strach poczta wysłac :sick: Chyba ze DHLem, albo SCHENKERem jesli jezdza u Was :hmmm:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#56
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
Poprosze o Twoj adres na pw :-) . Wysle Ci wszystkie smaki, jakie mam. Kisiel rowniez wyslac?
Jakbys mogla, poprosilabym o kilka zdjatek klifu, przy ktorym mieszkasz. Mozesz je wstawic tutaj, u siebie w watku, ja tak na poczatku zrobilam, jak Odense dla dziewczyn fotografowalam. Nie, nie dzisiaj, kiedy mozesz i znajdziesz czas na pstrykanie.

Fajnie po prostu by bylo popatrzec jeszcze raz na te cudne widoki, przynajmniej na zdjeciu, i powspominac :-)

#57
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

Poprosze o Twoj adres na pw

Juz wysłalam :-D

Co do wczoraj, było całkiem niezle, na dodatek zamiast wejsc na forum zrobilam cwiczenia drugi raz, w sumie natrzaskałam 220 brzuszkow przez caly dzien, no oprocz tego 1h spaceru no pomachałam sobie konczynami z hantlami i obciaznikami.

Zjadłam tez nie za duzo
:arrow: Mandarynki w syropie 80g,jabłko
:arrow: dwie deski z serem +pomidor w oliwie
:arrow: rybka lyr na parze 150g
:arrow: jogurt śliwkowy zagryziony dwoma deskami
Oprocz tego okolo 2 litrow wody, 2 zielone herbaty,izotonik i 2 kawy z mlekiem 1,5%

Wczoraj znowu był koteczek załapał sie na rybke zanim ja jeszcze przyprawilam, tym razem juz z nami "gadał", bawił sie i sam sie domagał o pieszczoty. Jest to kotka, ale nie spodziewa sie maluszków :mrgreen:

Corci udało sie raz dobiec z potrzeba, reszta poszla w pampersa :cry: - tak tak walke z pieluchami toczymy juz 3 miesiace :yikes: , ech trzymajcie kciuki :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#58
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
tomsa, tomsa a jakieś owocki to gdzie?? Poza tym dietka bardzo ładna. CCwiczoka zaliczone a to się naprawd chwali, bo u mnie ostatnio ciężko, zwłaszcza, że ktoś mi wywalił moją "skakankę".

Trzymam kcuki za córcię i walkę z pampersami.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#59
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

tomsa, tomsa a jakieś owocki to gdzie??

Anusiaczku a mandarynki i jabłko to co to jest? Słodycze? :clap:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#60
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
tomsa, a ile Twoja córeczka ma ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych