Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ina chudnie:))


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3643 odpowiedzi w tym temacie

#81
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
ina44, no to mnie zaskoczyłaś... kocentrat... musze ten specjał kiedyś wypróbować... Może jutro na sniadanko :hmmm:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...



...



...



#82
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
ina44 a tam nie ma cukru w tym koncentracie?
bo w ketchupie zawsze jest dodany cukier...
a koncentrat to prawie jak ketchup... :hmmm: :hmmm: :hmmm:
poczytaj etykietke czy czasem cukru nir dodali...

#83
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów

bo w ketchupie zawsze jest dodany cukier...


kurcze nie wiedziałam że w ketchupie jest cukier... a ja zawsze hektolitrami go jadłam...
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#84
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
jest i to podobno sporo :!:
no i wzmaga apetyt...
teraz trzeba czytac wszystkie etykiety bo tak to wszystko nafaszeruja cukrem ze masakra...

#85
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
pisze bez konserwantów a składu nie ma ale że ja nic nie słodze ani kawy ani herbaty również nie jem nic słodkiego to myślę że jak nawet jest odrobina to spoko.Jak widzicie moje menu nie ma nic słodkiego z wyjątkiem płatków które się skończyły a ketchup to raczej niezdrowy ale wejdę sobie na i doczytam co jest w składzie koncentratu

znalazłam Opakowanie: słoik 200g

Skład: koncentrat pomidorowy wyprodukowany ze świeżych pomidorów, bez żadnych dodatków.

Bez konserwantów. Wartość odżywcza w 100 g produktu: białko 5,6 g; węglowodany 16,7 g; tłuszcz 1,5 g; Wartość energetyczna: 387 kJ (92 kcal).

#86
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
no to dobrze :grin:
bo jak sie dowiedzialam ze w ketchupie jest cukier to w szoku bylam :yikes:
ale co do Twojego polaczenia chlebka z koncentratem to mnie zaskoczylas...
ale z drugiej strony lepsze to niz ta skoncentrowana czekoladka :tongue: :tongue: :tongue:

#87
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Ja tez uwielbioam koncentrat na chlebku, ale jescze bardziej na zoltym serze mi smakuje :icecream:
Ina bardzo mi sie podobaja Twooje rozpiski, oby tak dalej :clap: :clap:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#88
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
ina44, a dzisiaj jak u ciebie z dietkowaniem?????????
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#89
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
ina44, jak ci dzień minął :hmmm:
pozdrawiam :-D

#90
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Dzisiaj możecie kopać :-/
:!: serek z ziarnami zbóz
:!: pierś z kurczaka z pieczarkami duszone na wodze do tego surówka z kapusty kiszonej
:!: półtora kromki chleba z pomidorem
i najgorsze 21.30 kawałek łososia piekłam w piekarniku w folii na jutro no i nie wytrzymałam jutro juz takie dobre nie będzie echhh suwaczek przesunę może jutro dzisiaj rano nadal 67 ale po tym nocnym łososiu to ja nie wiem

#91
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

ale po tym nocnym łososiu to ja nie wiem

ina44, dobrze będzie i spokojnie zmienisz suwaczek, a dietka bardzo, ale to bardzo mi się podoba i chętnie bym ją zgapiła od Ciebie.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#92
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Anusiak masz racje po takim kęsie łososia jakbym przytyła to dieta nie miałaby sensu. Na wadze 67 :clap: i nawet niebezpiecznie zbliża się bardziej ku 66 :clap: Kurcze dziewuszki nawet nie wiecie jak sie ciesze.W zasadzie nie głoduje nie ważę porcji.Sama nie wiem ile jem tych kalorii ale czuje się nie jak 4kg mniej tylko jakby ubyło mi 10 :-D Jeszcze musze dołożyć ćwiczenia ale nikt mi nie odpowiedział w temacie to chyba przekleje gdzieś w dział ćwiczonka ;-) może ktos sie zlituje :-D

#93
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

Na wadze 67 :clap: i nawet niebezpiecznie zbliża się bardziej ku 66 :clap:

ina44, Cieszę się razem z Tobą. Tylko kochana jak przybędziesz na forumek później to nie zapomnij suwaczka zmienić bo to 68 to już takie coś nieświeże jest.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#94
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Anusiak zrobie to w domku teraz udaje że pracuje ;-) No normalnie dziewczyny gdzie by mi tam przyszło do głowy siedzieć w necie w pracy a tym bardziej uczestniczyć w jakimkolwiek forum :lol: No ale cuż czas na zmiany ;-)
Dzięki Wam kochane dziewczynki za to że jesteście i że chce sie żyć i inne sprawy wyglądaja inaczej już nie pod kołderka po ciemku :lol: niby pare deczko mniej a człowieka samopoczucie wysmienite :-D
No ale dobra nie ma to tamto do pracy bo samo sie niestety nie zrobi :roll:

#95
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
ina44, my też się cieszymy,że z nami jesteś :lovers:

#96
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
ina44 gratulacje za wagę :clap2: :clap:


tu sa cwiczenia na kazdą czesc ciała , moze Ci się przydadzą
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#97
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ina44, :win: :win: :win: :win: :win:

super ze waga leci

#98
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Dzieki kochane no i myśle że mozecie zrzynac moją diete nie głoduje jem zwykły ciemny chleb z ziarnami i bez ziarenek różnisty i w dodatku na kolacje ,nie ćwicze :roll: miecho na obiad badź ryba do woli jem tyle ile mi wlezie (problem ze śniadaniem ale dzisiaj wymyśliłam jeden serek z ziarnami znaczy się jogurt i 1 jajo) waga jednak w dół i samopoczucie przy mojej dietce idealne zero bólu głowy itp różnych dziwacznych objawów przy dietce także kochaniutkie do dzieła aa i codziennie kupuje muszynianke(nikt w domu jej nie lubi to mam obraz wypicia bo butelki znikają) takze wiem ze pije jej 1,5 litra ,siemie lniane ,kawy i herbaty czerwone (zielona mi nie wchodzi)Dziękuje mania poczytam ,tak sobie myślę że chyba za nisko brodę trzymam :lol: zobacze dzisiaj ale jak mnie rozboli kregosłup to naprawde zero brzuszków :-/
Normalnie narkotyk znowu wlazłam na forumek :lol:

#99
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ina44, no to tylko pogratulować że waga tak łądnei spada u mnei niestety tyko na poczatku kg tak łądnei leciały :-/

#100
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Maniutka już Cię kocham za te ćwiczenia. Ja się tyle naszukałam i nic a tu proszę Mania ma to czego ja szukam i potrzebuję
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych