Skocz do zawartości

Zdjęcie

tu sie bede odchudzać ))


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1068 odpowiedzi w tym temacie

#21
iwonek

iwonek

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 26 postów
cześć Jaszczurka. Czy dobrze rozumiem, że stosujesz dietę Kopenhaską. Może ja się też jednak włączę. Najwyżej będę brała dodatkowo witaminy. cześć :-D



...



...



#22
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
czesc :))
dokładnie jestem na kopenhaskiej )))
Renata - gratuluje kolezance bardzo - ciekawe z jakiej wagi starowała? ja też sie trzymam niewolniczo - he he od wczoraj - zobaczymy jak bedzie dalej. wlasnie zjadłam lunch szynke z jogurtem - pycha :roll:
iwonek - ja biore witaminy akurat teraz falvit bo mam w domu
czeka nas tylko wielkie wyzwanie w niedziele bo idziemy na impreze rodzinna bedzie ciezko - juz dzwoniłam i powiedziałam ze bedziemy jesc dziwne rzeczy :mrgreen: dobrzy ludzie nie pogniewaja sie
no to ide do sklepu po sałate na kolacje
pozdr
jasz
Dołączona grafika
[/url]

#23
Renata

Renata

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
Jaszcz.
Moja koleżanka z pracy jest kobietą wyrazistej postury i wzrostu ważyła chyba ponad setkę, także utrata tych 11 kg specjalnie nie zrobiła z niej laski, ale najwyraźniej poprawiło jej to samopoczucie :-) . Ale nie wiem jak dalej będzie bo po diecie na I sniadanie zjadła pączka, nie wiem jak dalej, bo nie jest w moim pokoju. Pamietaj że po tej diecie też trzeba uważać, bo własnie ta w/w znajoma stosowała tą dietę rok temu i kilogramy znów wróciły. Ale widzę że Ty jesteś silna. Pa.

#24
iwonek

iwonek

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 26 postów
cześć
czy w tej diecie są wyznaczone godziny spożywania posiłków, bo jak jej szukałam to nic tam nie było o której należy jeść. powodzenia :-D

#25
apropo

apropo

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów

czesc dziewczyny:* ja moze nie mam wielkiej nadwagi bo przy wzroscie 176 waze 62kg wiec nie chodzi mi o zrzucenie wagi tylko pozbycie sie oponki na brzuchu i tzw "boczkow" :-P od poniedzialku zaczynam diete kopenhaska i mam pytanie czy ktoras z was juz ja stosowala i czy faktycznie przyspiesza spalanie materii i czy jest po niej efekt jo-jo????pozdrawiam wszystkie odchudzajace sie i z gory dzieki za odp :mrgreen:



malwinko, zamiast diety proponowalabym ci cwiczenia na brzuch i talie. mysle,ze o wiele bardziej na tym skorzystasz,niz na diecie,poniewaz dzieki diecie odchudzisz cale cialo,a zalezy ci przeciez na wymodelowaniu tylko konkretnej jego czesci. pozdrawiam.

#26
Igła

Igła

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Ehh znowu te diety cud :-? Jaszczurka nie życze ci żle wręcz przeciwnie, mam nadzieje, że na niej wytrwasz a po ukonczeniu nie bedziesz miała jo-jo ale ja bym radziła zastosować ci jakąś inną dietke że tak się wyraże pewniejszą :mrgreen: ale oczywiście trzymam kciuki

#27
archie

archie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 postów
Cześć dziewczyny...
Chciałabym się połaczyć z Wami w zmaganiach gubienia sadełka...
Ważę 78kg i mam 167 cm wzrostu... od dzisiaj ograniczyłam "korytko" ale narazie nie mam pomysłu na super dietę:)... kiedyś się odchudzałam kilkukrotnie dietą 1000 kcal i powiem szczerze że najbardziej mi odpowiadała... bo jadłam co chciałam i kiedy chciałam... ale oczywiście w ważonych , mierzonych i przeliczanych proporcjach..
pozdrawiam

#28
Igła

Igła

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
a ja to nigdy nie umiałam liczyć dobrze tych kalorii :mrgreen: poza tym męczące to

#29
archie

archie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 postów
...ze mnie zawsze rodzinka miała ubaw... bo jak ja sie odchudzam, to mam zawsze gazete i ksiązke z kaloriami, zeszyt, kalkulator, elektroniczna wagę i długopis na głównym miejscu w kuchni:)... każdą rzecz.,.. nawet plasterek kiełbasy czy 1 ząbek czosnku... wszystko skrupulatnie zapisywałam... ale od jakieś 3 lat brak mi samozawzięcia a przez ostatnie 2 lata przytyłam prawie 15 kg i bardzo sie z tym źle czuję....:(
Dołączona grafika

#30
Guest__*

Guest__*
  • Guests
Witam :))
widze , że nas tu przybywa :-D
iwonek - nie ma podanych konkretnych por posiłków - śnadanie - rano , lunch pewnie ok 12 i obiad ok 17
igła ))) fakt wziełam się za diete cud pierwszy raz w życiu i jak nic z niej nie bedzie to nawno nikt mnie na nastepna nie namowi ;-)
A tak na marginesie efekt jo-jo dopadł mnie raz jeden i to nie przy okazji swiadomego odchudzania - schudłam bardzo drastycznie po podjeciu takiej jednej pracy(1,5 miesiaca biegania po 12 godz i prawie zero jedzenie) i kiedy to wszystko sie unormowało waga zaczeła rosnąc. Ale wtedy ja nic nie robiłam, żeby powstrzymać wzrost wagi - wręcz odwrotnie jadłam jak młyn .A pozniej zaszłam w ciąże i prztyłam te marne 40 kg 8-) z resztek których się własnie odchudzam.
archie - liczenie kalorii mnie zdecydowanie przerasta, kiedys probowałam to robiłam wszystko "na oko" w stylu to chyba ma z 10 dkg i mało kalorii he he - nie nadaję się jednym słowem.

13-ka mi pasi bo tam nic sie nie wazy , nie mierzy a dkładnie wiadomo co jesc i skladniki sa baaaaaaaaardzo proste

acha - drugi dzien za mną i żyję 8-)
pozdr
jasz

#31
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
nosz. .....................znów mnie wylogowało w trakcie pisania :evil: na górze rzecz jasna to ja
jasz
Dołączona grafika
[/url]

#32
iwonek

iwonek

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 26 postów
cześć.
Postanowiłam, że od poniedziałku wezmę się też za tę dietę. Uzupełnię ją też witaminami no i gimnastyką. Bo na samym ograniczaniu jedzenia to musiałabym strasznie długo czekać na efekty.
To dobrze, że nieźle Ci idzie. Ciekawa jestem, jak sobie radzi Twój partner, bo z reguły mężczyźni gorzej sobie radzą z dietami, bo wcześniej więcej jedzą.
Acha czy zamiast szpinaku może być np. brokół.
Bo ja strasznie nie cierpię szpinaku :evil:
Cześć. Trzymam za Ciebie kciuki :lol:

#33
Igła

Igła

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Iwonek musisz scisle trzymac sie tego co w jadlospisie inaczej ta dieta nie bedzie miała sensu ;-)
Jaszczurka gratuluje 2 dnia jeszcz tylko 11 :-D :-D

#34
zuziaczek85

zuziaczek85

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Hej!
Jestem tu nowa ale mam nadzieje ze szybko sie za domowie!
Mi zostalo troche zbednych kilogramow po ciazy(jakis 12-16 przydalo by sie zrzucic),od [porodu minelo juz 10 miesiecy a ja nadal stoje w miejsu,moze jak bede miala jakies wsparcie to mi sie uda:)
zuziaczek 85

#35
archie

archie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 postów
Ja 2 drugi dzień jestem na Zelixie- to jest to samo co meridia... tyle lat się przygotowywałam do tej decyzji żeby wziąć tabletki. Byłam na rozmowie z lekarzem rodzinnym, przepisał mi recepte- narazie na miesiac i po miesiącu do kontroli. Zobaczymy czy to działa... dam Wam znać..
pozdrawiam

#36
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
Czesc !!!!
trzeci dzien za mną !!!!
juz nie mysle tak obsesyjnie o jedzeniu - choć kuszą mnie rózne takie smakolyki a mlodszy synek to samolub nie jest i czestuje wszystkich dookoła a potem placz bo mama ani tata nie chca jesc he he
Moj chłop trzyma sie niezle - jest zdeterminowany jak diabli - w pracy smieja sie z jego "lunchów" ale tez juz jeden kolega o przepis poprosił.

iwonek zamiast szpinaku moze być brokól lub szparagi



zuziaczek85 - troszke samozaparcia a da rade - karmisz piersią ? ja w pierszej ciązy przytyłam 30 kg (byłam w podobnym wieku jak Ty teraz - 85 to rok urodzenia tak ? ) troche schudłam karmiać piersią a jak zakończyłam karmienie ograniczyłam tylko cukier i chleb i wielkość porcji i zleciała reszta
Teraz juz nie jest tak prosto ale wiek robi swoje he he - niby nie stara a organizm juz nie taki chętny do pozbywania sie tłuszczu.

archie - powodzenia ja jakoś nigdy nawet nie pomyslałam o tabletkach , co one dają?

wiem za to, że swietnie działa karnityna 1000 moja mama brała kiedyś w trakcie odchudzania ( w instytucie żywienia u dr Białkowskiej tej od kwadransowych grubasów) - schudła wtedy 24 kg

no dobra , własnie piję moja kawkę z jedna łyżeczką cukru bez mleka i muszę przyznać , że jest pyszna :-D

a i wczoraj zrobiłam sobie sałatkę z przysługujących mi na obiad rzeczy tj jajek , szynki i sałaty - było to to wysmienite , więc nie jest tak zle igła z tym smakiem ;-)

pozdrawiam Was
jasz

#37
Guest_zuziaczek85_*

Guest_zuziaczek85_*
  • Guests
jaszczurka-tak 85 o rok urodzenia,karmic juz przestalam,sle nie potrasfie sie powstrzymac od slodyczy to takitudne,jestem prawdziwym lasuchem,jakis czas temu zaczelam nawet biegac,ale pojechalam do Mamy na swieta i jak juz wrocilam do swojego domku to jakos mi sie nie chcialo i do tej pory nie zaczelam:(

Musze sie jakos zmobizlizowac i wprowadzic diete,eh bedzie ciezko,ale czego sie nie robi zeby byc piekna?Myslalam zeby rozpoczac diete beztluszczowa,i moze jakies srodki badz herbatki wspomagajace?? :mrgreen:

#38
Igła

Igła

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Jaszczurka no to bardzoo się cieszę że ci smakuje, hehe widocznie tylko ja taka pierdoła, że na niej tzn kopenhaskiej nie dałabym rady :-? no i oczywiście życze pomyślnego skończenia tej dietki i pomyślnych rezultatów :mrgreen: tylko nas nie zawiedź :-P ohh i oczywiście przekaż swojemu "chłopowi", że także mu gratulujemy rozpoczęcia dietki i za niego też trzymamy kciuki :mrgreen: :mrgreen:

#39
zuziaczek85

zuziaczek85

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Mam pytanie:
Czy ta dieta Kopenhaska moza byc stosowana przez wszystkich,czy tez sa jakies ograniczenia?Jestem nia zainteresowana,ale chyba ciezko jest w niej wytrzymac :-(
I jeszcze jedno pytanie,czy ona jest dobra na poczatek odchudzania,bo ja dopiero zaczynam(tzn mialam juz zaczac dawno,ale tak sie do tego zabieralam,ze szkoda slow):)

#40
archie

archie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 postów
Hey
jaszczurka.. co do tabletek, to zawsze chciałam spróbowac ale kiedys miałam na tyle nie dużą nadwagę , zacięcie do odchudzania i mozliwości zgubienia.. a teraz to zacięcia brak, mobilizacji jeszcze bardziej a i z wiekiem to zauwazyłam że dużo trudniej gubi sie każdy kilogram:(..
Zelixa to jest to samo co meridia... działanie leku polega na zwiekszeniu posiłkowego uczucia sytości oraz zwiększeniu wydatku energetycznego, w wyniku wzmożonej termogeneyz co powoduje utrate wagi....
Biore dopiero 3 dzień i jak narzaie zaczynja mi przechodzic objawy tzw. "niepożądane".. .jakie bedą efekty to dam znac poźnie..
Lekarz mi powiedział że nie musze wprowadzac specjalnej diety bo i tak nie będę miała łaknienia... jak narazie to je mam, ale mam nadzieję że jak zjem jeszcze pare tabletek to lek zacznie działać:)...
Chociaz nie ukrywam że chciałabym nie tyle co byc na drastycznej diecie, a bardziej zmienic nawyki zywieniowe żeby po odstawieniu tabletek nie miec efektu jo-jo..dlatego weszłam na forum w poszukiwaniu pomocy, wsparcia i inspiracji..:)
pozdrawiam
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych