Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chcę schudnąć!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
517 odpowiedzi w tym temacie

#501
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
:-) :-)



...



...



#502
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
slonko2544, no to dobre wiadomosci ;-) zobaczysz jakos to wszystko sie pouklada.... dasz sobie rade silna babka jestes :-P

milego dnia zycze

#503
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
slonko2544, jak widzę słonko zawsze wschodzi i zachodzi, Ty właśnie wschodzisz... :mrgreen: Pozdrawiam i buziaki zostawiam... :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#504
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
witam,trochę już się urządziłam i wreszcie znalazłam kabel do monitora :grin:
za sport się wzięłam :tongue: kilka,a nawet kilkanaście kursów na 4 piętro robię,dokładnie 80 schodków w jedną stronę.mamy małego pieska,który często chce na dwór.
Mąż zaprosił moich rodziców,ale wątpię w to żeby przyjechali,a tak to już cała rodzina była.
mam swój dom i już nikt mnie nie wygoni...

#505
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
bardzo się cieszę, że się wszystko ułożyło :)może rodzice potrzebują czasu?... a co im w ogóle chodzi? nie rozumiem ich trochę...
wszystkiego naj :lovers:

#506
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

Mąż zaprosił moich rodziców,ale wątpię w to żeby przyjechali,a tak to już cała rodzina była.
mam swój dom i już nikt mnie nie wygoni...

Słoneczko, to prawda , nikt! ale niektórym musisz dać czas na strawienie. To nie zawsze odbywa się jak w filmie , wiesz o tym najlepiej. Kazdy w sumie z nas ma bagaż złych doświadczeń ale z wiekiem doszedłem do wniosku, ze nasze zycie polega głównie na tłumieniu w sobie wielu spraw i na szukaniu rozwiązań pośrednich, rzadko radykalnych. Jednak jeśli decydujesz się na twarde postawienie spraw, kiedyś może okazać się ze niefajnie Ci będzie z taka świadomością... pozdrawiam i miłego dnia życzę :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#507
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
Prawie miesiąc mnie tu nie było...

Jednak jeśli decydujesz się na twarde postawienie spraw, kiedyś może okazać się ze niefajnie Ci będzie z taka świadomością...


JAZOO, nie jest mi fajnie.Chciałam się pogodzić z matką w świeta,ale nie było żadnego odzewu co do tego żeby przyjechać.Dostałam smsa że wigilia jest o 18 i nie pisala go matka tylko brat.taka jest prawda ze ona nie chciala zebym przyjechała-jaj chodzi tylko o Julkę,chociaz odkąd się z nia pokłóciłam ( od września) to i w stosunku do Julki się zmieniła na gorsze.Za to ojciec,który nie jest człowiekiem,który potrafi okazywać uczucia,teraz "az skacze" nad Julką.
kilka lat nie odzywałam się z teściami,zadry siędziały głeboko,ale potrafiłam wyciągnąć rękę.Teściowa traktuje mnie jak córkę.cieszę się,ale trochę też mi smutno,że ona jest dla mnie lepsza niz własna matka.
nie ppotrafię zrozumieć czy ciężko było zadzwonić i powiedzieć żebyśmy przyjechali.dal mnie telefon to tak jak ręka wyciągnięta do zgody.przed świetami mata powiedziała do męza żebyśmy żyli sobie szczęśliwie z dala od niej.
aż łzy mi się kręcą w oczach...nie,nie będę płakać...święta był zbyt "deszczowe"...

#508
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
:bawi: oj moja kochana, ciężki masz żywot..... może niech ten nowy 2010 rok będzie szczęśliwy. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! :lovers:

#509
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów
slonko2544, jejjj przykro mi bardzoo :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: Mam nadzieje ze w tym roku wszystko sie ulozy. Badz silna. Najlepszegoo 2010 :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:

#510
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
moniczka, Nikola, :lovers: :lovers: :lovers:

#511
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
cześć słonko jak tam po dzisiejszy dniu? :hmmm: :lovers:
Dołączona grafika

#512
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
Dziękuję Wam wsparcie,za ten czas spędzony na forum,za tulingi i za wszystko...
Już nie będę was "zadręczać" swoimi problemami.

ale chyba czas się rozstać...

#513
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Tulę :lovers:

#514
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

aż łzy mi się kręcą w oczach...nie,nie będę płakać...święta był zbyt "deszczowe"...

przepraszam ze teraz dopiero piszę , odpowiadam, niewesoło zarysowałaś swoja sytuację - ale na pewno czas leczy rany, nie warto rozdrapywać , bo to nie prowadzi do niczego. Masz swoje życie , układasz je powoli i systematycznie. Dasz rade ze wszystkim, tu zawsze mozesz wyrzucić z siebie co boli, a przy okazji zostawić pare kilogramów ;-) trzymaj się dziewczyno, na pewno dasz sobie radę , i słońce zaświeci i dla Ciebie :mrgreen: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#515
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
jestem do niczego...-takich ludzi jak ja nie powinno być na świecie!!!

#516
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
Słonko co się dzieje??

#517
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
:lovers:

#518
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
z uwagi na ponad trzymiesięczną nieobecność właścicielki bloga na forum zamykam wątek-w każdej chwili odblokuję po otrzymaniu PV z taka prośbą
Dołączona grafika Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych