Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chcę schudnąć!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
517 odpowiedzi w tym temacie

#41
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
isztar3, dziękuję za ciepłe słowa :lovers:
Jeszcze kilka miesięcy temu nie mogłam jeść jabłek,a teraz jem je codziennie :-)
do pracy biorę 2 kanapki (bez masła) i 2 jabłka,albo jakieś inne owoce,śniadań nie jadam,a jak wrócę z pracy to jest już 17sta,więc kolację też nie zawsze coś jem,ale ważne jest to,że nie czuję głodu.
co do słodyczy to...kupuję je :-P ,bo bez "czegoś" słodkiego ciężko byłoby się pokazać w domu.Zawsze muszę mieć coś dla mojej Julki nawet jeśli tego nie zje,a tak jest w większości przypadków tak właśnie jest.Co do Juleczki to wg mnie jest ona chuda ma 4 latka,107 cm wzrostu waży 15 kg i dodam,że od ponad roku nic nie przytyła,ale skoro pediatra mówi,że jest w porządku to powiedzmy,że w to wierzę.
uciekam spać,bo znów zaśpię...dobranoc :wave:



...



...



#42
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

bo bikini i tak nigdy nie założę


kobieto co Ty piszesz, masz 21 lat wagę 20 kg mniejsza od mojej i bikini nie załozysz? Kurde no chyba zaraz manto ode mnie dostaniesz.
Ja mam prawie 40 lat, wazę prawie 74 kg, własnie wróciłam z fajnych wakacji i wiesz co, praktycznie nie zdejmowałam kostiumu z siebie. Byłam na pieknych plażach, i pomimo moich okrągłości, czułam sie świetnie. Pewnie że kazdy marzy o idelanej figurce, ja tez, ale trzeba sie nauczyc kochas siebie, taka jaka jestes, wtedy łatwiej ze wszystkim.
Oj słonko, jeszcze raz cos takiego napiszesz to kopaski będa. ;-) ;-) ;-)

A teraz moge sie przywitać, witaj na forumku, baw sie z nami dobrze i ciesz się życiem.
pozdrowionka
iwonka
Dołączona grafika

#43
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
iwonka69,ale ja nie z powodu "krągłości" nie założę bikini tylko po prostu wyglądam jak wyglądam i gdybym założyła bikini to ludzie patrzyliby się na mnie jak na...-nie potrafię dobrać odpowiedniego słowa...

#44
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
słonko, może zbyt krytycznym wzrokiem na siebie patrzysz, jesteś przeciez młodziutka i napewno jak nie kuse bikini to chociaz jednoczęsciowy strój założysz.
Przepraszam, jeżeli Cie w jakis sposób uraziłam, nie wiem jaki masz problem z figurką, ale wierze że napewno przełamiesz swoją niecheć do bikini. trzymam kciukaski.
Dołączona grafika

#45
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
slonko2544, i jak tam dzisiaj u Ciebie dietkowo?

#46
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
iwonka69, napiszę wprost mam dużo blizn na ciele i to właśnie one uniemożliwiają mi założenie bikini,nie tylko z powodu estetycznego,ale także dlatego,że jak się je opali to później okropnie swędzą,a podrapać się nie da.
może to dziwne,ale tak w ogóle to się sobie podobam z wyjątkiem tych "oponek".to dzięki pracy czuję się atrakcyjna,bo naprawdę wiele komplementów słyszę od kolegów z pracy,a także od obcych mężczyzn ;-)
mąż też powiedział,żebym się nie odchudzała,bo "nie ma zamiaru spać na kościach" i miałam z nim małe spięcie dotyczące odchudzania :-/
ważne,abym ja się dobrze czuła w swoim ciele i zamierzam dążyć do tego aby tak było...

Anja, dziś powiedziałabym,że u mnie bardzo dietkowo 1 kanapka,1 jabłko,1 jogurt light,a teraz "skubię" słonecznika.wiem,że mało,ale to przez taki ciężki dzień w pracy.jak jestem zła to nie chce mi się jeść.

#47
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
slonko2544, bardzo malutko...
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#48
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
slonko2544, :evilmad: :evilmad: :evilmad: a po dupsku chcesz dostać? :evilmad: :evilmad: :evilmad:

#49
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Mam nadzieje ze dzisiaj zjesz juz normalny posilek ;-) takie niejedzenie to mi sie kojarzy dokładnie jak wpadka z przejedzenia

#50
garsteczka

garsteczka

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 656 postów

bardzo dietkowo 1 kanapka,1 jabłko,1 jogurt light,a teraz "skubię" słonecznika.wiem,że mało,ale to przez taki ciężki dzień w pracy.jak jestem zła to nie chce mi się jeść.



za bardzo dietkowo chyba.... ale tak juz jest, jedni zlosc zajadaj, inni gloduja, a efekt w obu przypadkach jest taki sam....

nie daj sie slonko zlemu nastrojjowi i jadaj cieple obiadki, oki?
Dołączona grafika

#51
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
mila92, Anja, ina44, garsteczka, :oops: :oops: :oops:

Dziś też jakoś humor mi nie dopisuje :-( już odliczam godziny do końca swojej pracy.pozostało jeszcze 120 godzin...wiecie,że syn szefa liczy każdą minutę spędzoną w łazience lub przy jedzeniu :yikes: tak w ogóle to stażyści są lepiej traktowani niż pracownicy,więc nie mam tak źle.raz tylko "złapałam się" z bossem (syn szefa) i od tamtej pory trzyma do mnie dystans.kazał mi zamiatać w czasie,gdy sprzątaczka siedziała i nic nie robiła (czyt.paliła papierosy),więc mu powiedziałam,że przyszłam się uczyć,a nie sprzątać.coś bąknął,że możemy rozwiązać umowę,więc mu powiedziałam,że proszę bardzo,bo mi nie zależy na tej firmie i mogę mieć lepszą pracę.myślał,że będę taką głupią kozą i że grzecznie będę się słuchać :grin:

Chyba będę chora,boli mnie głowa i po prostu źle się czuję :-/ a może są to skutki tak długiego brania antybiotyku...

Dziewczyny na swoje usprawiedliwienie dodam,że przed wczoraj jadłam brokuły smażone na masełku,ale "chodziły" za mną już chyba z tydzień,a jutro będę gotować zupkę :grin:

#52
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
z tym bossem to bardzo dobrze postąpiłaś :clap: :clap:
a te brokułki to tylko troszeczke Cię usprawiedliwiają :fun: :fun:
No i nie choruj nam tu :roll: Miejmy nadzieje że to skutki zarzywania antybiotyku i nic poważnego z tyego nie badzie :roll:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#53
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów

i nic poważnego z tyego nie badzie :roll:


mila92, aż się przestraszyłam...

#54
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
slonko2544, mam nadzieje że zdrówko już dzisiaj w porządku :?: :roll:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#55
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
wczoraj wieczorem miałam gorączkę :-(
a dziś wszystko mnie boli...

#56
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów
Taka ładna pogoda,a Ty chora.Zdrowiej szybciutko :wave:

#57
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
slonko2544, może coię jakies przeziebienie dopadło, po anyubiotykach często orgamnizm jest osłabiony i łatwiej znowu coś załapać, trzymaj sie :thumbsup:

#58
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
slonko2544, nie choruj nam tutaj... szczególnie w taką piękną jesienną pogodę :roll:
Wracaj prędziutko do zdrówka :lovers:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#59
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

raz tylko "złapałam się" z bossem (syn szefa) i od tamtej pory trzyma do mnie dystans.kazał mi zamiatać w czasie,gdy sprzątaczka siedziała i nic nie robiła (czyt.paliła papierosy),więc mu powiedziałam,że przyszłam się uczyć,a nie sprzątać.coś bąknął,że możemy rozwiązać umowę,więc mu powiedziałam,że proszę bardzo,bo mi nie zależy na tej firmie i mogę mieć lepszą pracę

slonko2544, normalnie wielkie brawa Ci się należą. Większość ludzi siedzi cich o robi co im każą bo boją się stracić robotę ale Ty się postawiłaś i dobrze.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#60
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
becia, a tym rzecz,że jeszcze jestem na antybiotykach...

Anusiak, ja nie dam sobie w kaszę dmuchać :tongue:

kurde brzuszek mnie boli :-/ pewnie przez to,że za dużo dziś zjadłam :blush:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych