Skocz do zawartości

Zdjęcie

szpinakowy zawrot glowy czas zaczac...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
472 odpowiedzi w tym temacie

#461
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
lewą też...



...



...



#462
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
weekend wspaniale radosci nie ma konca osotani raz na narty sru jadeeeeeeeeeeeeeeeee sprzedam w poniedzialek i kupie rower nowy bo moj sie rozlecial od nadmiaru katastrof ladowych i powietrznych :bicz: :bicz: wszystkim zycze aktywnosci sportowej i nie tylko wiosna nadeszla i dzis koncert z zalogantami gramy atak bebnow zapraszamy :diabel: :diabel: :diabel: :clap: :clap: :jupi: :taniec: :usmiech5: :skacze: :bicz: :bicz: :bicz:

przebudzcie sie siostry z domciu wyjdzcie na wspolnej porzuczcie :smiech3: :smiech3:

#463
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów

moj sie rozlecial od nadmiaru katastrof ladowych i powietrznych

hmm chyba jest tu osoba pasująca pod tym względem jak ulał :grin:

#464
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

na wspolnej porzuczcie :smiech3: :smiech3:

o czym Ty mówisz człowiecze - ja nie mam od lat kilku telewizora (porzuciłam z zachwytem) :usmiech5: :usmiech5: :usmiech5: :usmiech5: Swoją drogą ciekawa pisownia "porzuczcie" :hmmm: :hmmm:

#465
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

hmm chyba jest tu osoba pasująca pod tym względem jak ulał :grin:

:smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#466
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ale nie powiedziałam kto :grin: :grin: :grin: :grin:

#467
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Ell, jakbys nie miała telewizora to bys nie wiedziała o czym Michas pisze ;-) :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
u mnie telewizorek leci ale chyba tylko po to coby prąd zużywać nadaremno :grin:
Szpinak :blink: dlaczego usunąłeś swojego Oskarka z galeryjki :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm: Normalnie jak paniusia wstawił i zlikwidował :myśli1: :myśli1: :myśli1:

#468
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

Ell, jakbys nie miała telewizora to bys nie wiedziała o czym Michas pisze ;-) :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

ina44, a jednak nie mam telewizora - mam za to mamę :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: kochaną zresztą wielce :grin:

#469
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
cel osiagniety a wiec reasumujac zegnam was i dziekuje za wszystko bywalo roznie slabiej raczej :bicz: :bicz: :diabel: :diabel: temat uwazam za zakonczony i prosze

ANJA

O ZAMKNIECIE MEGO BLOGA :wave:

#470
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
widze ze nawet galeria usunięta została :ceyes:

#471
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
SZPINAK, pa Michaś miło było :wave: :wave: :wave:

#472
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Szpinak zostawiasz nas :cry: :cry: :cry: no co ty :cry: :cry: :cry: przeciez czasem mozesz zagladac :myśli1:

#473
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
oj Szpinaczku :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: dlaczego????? :placz: :wave: :wave: :wave: zajrzyj kiedy jeszcze i napisz co słychać u Ciebie i jak się układa...


a za osiągnięty cel gratki :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win:
:wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: szczęścia w życiu ,pomyślności i uśmiechu dla naszego Michasia :buziak:

temacik zgodnie z wolą zainteresowanego zamykam ( co prawda Ania mam z bierzmowania -ale to nie to-po prostu wlazłam tu więc działam :mrgreen: )
Dołączona grafika Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych