Skocz do zawartości

Zdjęcie

szpinakowy zawrot glowy czas zaczac...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
472 odpowiedzi w tym temacie

#41
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
nie bylo mnie bo w sobote koledzy na wodke wpadli...



...



...



#42
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
i zostali do środy? :yikes: nieźle :piwo: ;-) :smiech3:
a poza kacem to jak dietka? :mrgreen:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#43
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

nie bylo mnie bo w sobote koledzy na wodke wpadli...

i zostali do środy?

:smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

Dobra dobra Szpinak- zarty sie skonczyly :po dupsku: na forum i do dietki po przedniej imprezce wracaj :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#44
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

nie bylo mnie bo w sobote koledzy na wodke wpadli...

Zważywszy na to, że dzisiaj środa to nieźle żeście zabalować musieli :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#45
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Szpinak, gdzie się podziewasz... Czyżby impra sie przedłużyła... :myśli1: :?: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo:

#46
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

nie bylo mnie bo w sobote koledzy na wodke wpadli...
_________________


a keidy wypadają :mrgreen: :piwo:

#47
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

a keidy wypadają :mrgreen: :piwo:

jeny ,to juz może jaki odwyk? :oczy:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#48
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
a tak wogole to cud ze jeszcze zyje...napisze wieczorem

#49
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Super! I tak mnie zostawic w niepewnosci- a ja strasznie ciekawska jestem :zdenerwowany: :zdenerwowany: :zdenerwowany: :grin:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#50
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

a tak wogole to cud ze jeszcze zyje...napisze wieczorem

a co się u Ciebie narobiło-struliście się czy co? :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#51
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

cud ze jeszcze zyje...

A to dlaczego?? Trefne procenty mieliście czy jak??
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#52
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

a tak wogole to cud ze jeszcze zyje...napisze wieczorem


czekam ze zniecierpliwieniem na twoja relację , :myśli1:

#53
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
taaaaaa,obiecanki cacanki ,no chyba że znów :piwo:
szpinak a dietkowo chociaz jest czy nie ten teges? :myśli1: :myśli1: :myśli1:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#54
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
co za szczescie ze sobota i wolne :mrgreen: nikogo posprzatane bo gosposia byla :clap: tylko ja kanapa i telewizorek i oczywiscie moj wspanialy oskarek :clap2: ..dzis powciagam woodego 3 jego filmiki beda na ale kino po 20
taki wspanialy plan mam gdyz po ostatnich atrakcjach :po dupsku: :bicz: tego mi wlasnie trzeba
a zaczelo sie spokojnie stanowisko oddane czas wolny a tu nagle dzwonek do drzwi niby zaloganci wpadli niby przypadkiem :evil: ze niby na chwile :-> ze wyjda juz za chwileczke juz za momencik :mrgreen: a tu jedno szklo peklo drugie i padl pomysl ze idziemy do baru... a ze drozka przechodzila kolo miejsca gdzie tancza mile panie to wstapilismy troche niechcacy:placz: :tanczy: :tanczy2:
jako ze jestem wzrokowcem :oczy2: to nie wypadalo zebym nie patrzyl :grin: bo a noz sie mila panie obraza ze na nie nie patrze :diabel: ze nie doceniam ich wysilkow przeca to nie wypada...a zem mily i grzeczny i spokojny chlopak a skromny taki :oczy: :smiech3: jak sie juz napatrzylismy to postanowlismy inne zmysly zaspokoic i troche :piwo: chwiejnym krokiem to pamietam udalismy sie na tance polamance :tanczy2: :smiech3: i na konwersacje... znalezlismy odpowiednia placowke rozrywkowo-gastronomiczna....i poszloooooooooooooooo :bicz: :slinka: :yikes: nad ranem podobno gdyz nie pamietam wyszlismy z tego przybytku rozpusty..i udalismy sie cala ekipa do mnie....sie przebudzilem kolo 19 i co to za niespodzianki......lo matko :yikes: :yikes: :yikes:
trza bylo czesc zalogi wyrzucic co uczynilem a z reszta wiernych towarzyszy udalismy sie do restauracji na sniadanie podano tatara i sete na poczatek.... :diabel: po tym pysznym sniadanku :mrgreen: spotkalismy kolege edka co jechal do siebie i skorzystalismy z zaproszenia no nie wypadalo odmowic skoro tak nalegal.. :grin: a u niego siedzimy i kolesie znajomi wpadaja co wrocili z rosji i tyle mieli do opowiadania a ile prezencikow mieli roznej masci ze soba :geek: :clap: sie zaczelo banda archeo i etnologow sie bawic potrafi.... :bicz: :yikes: i tak do wtorku zeszla srode zaczelem wracac do zycia chyba wezme l4 od poniedzialku a noz mnie ktos odwiedzi :oczy: :smiech3: lejce popuscilem dawno sie mi tak nie zdarzylo a fe :nie wiem1: co do dietki srednio ale waga siedzi na szczescie i nie idzie w dol od jutra walczymy z bandziochem...

#55
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
łaaaaaaaaaadnie :myśli1: pięęęęęęęęęęęęęęęęęknie
jak osobistej nie posiadasz ,to moze Ci trzeba do rozsądku przemówić? :walek: :walek: :walek: no wsio rozumiem ,dzień ,dwa ,kacyka wyleczyc ,ale tyle rządzić? :yikes:
szkoda wątroby! ;-) a co tam ,troche sie podrę , a co :diabel:
i zobaczcie ,jaka to sprawiedliwośc -facet se zaszaleje ,zabaluje ,nic nie bedzie pamietał jak mu sie szwendacz na całą noc włączył - i teraz na jego miejscu dać kobite- to przecież masakra ! :myśli1: :myśli1: :myśli1: od soboty do srody... :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: twarde masz życie ,mnie by chyba reanimowali ze trzy razy :smiech3: :smiech3: :smiech3: myszki białe ,słonie różowe -te sprawy jak? :-> :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :fun:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#56
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
No no nieźle sobie zabalowałeś nie ma co.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#57
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
SZPINAK, i znowu balanga :roll: Wykończysz się Nam na amen :smiech3: :smiech3: i nie będziemy miały jedynego rodzynka :zdenerwowany:

#58
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
fakt poszalalem :mrgreen: ale zdarza mi sie rzadko ostatnio w lutym sie tak porobilo wiec nie jestem taki imprezowy jak sie moze wam wydawac ;-) ...co do dietki to od niedzieli powrocila :thumbsup: byly soczki warzywne surowki jakas ryba kasze :clap2: a wczoraj wypchalem torbe ma zielona kefirami i jogurtami :diabel: zeby odbudowac moj brzusio raczej brzuchol :smiech3: :smiech3: :smiech3: wiec wciagac bede kefiry i jogurty z platkami zarodkami i otrebami malinami czyli ze wszystkim mikser do boju... :mrgreen: moze mi dupska nie rozerwie :smiech3: :smiech3: :smiech3: :bicz:

#59
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
SZPINAK, Ja tam pije kefirki ,jogurciki i chociaz chciałabym co by mi te no...dupsko rozerwało to niestety ani tyci tyci wiec sie nie martw :smiech3: :smiech3:

#60
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
SZPINAK, ale balanga nie ma co :grin:

ale cóż życie jest krótkie wiec jak sie ma okazje to trzeba z niego korzystać :evil:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych