Skocz do zawartości

Zdjęcie

meskie odchudzanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

#41
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

ja kupuje w lecie motor

:hmmm: hm, jakby tu powiedzieć, mój ślubny to pizdołapem nazywa, ja natomiast to marze o jakiejś Bawarii, bo żegluję troche, i taki domek na wodzie zawsze był dla mnie marzeniem.
  • Lycletlyhem lubi to
Dołączona grafika



...



...



#42
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
iwonka69, masz piekne marzenia ciekawa jestem czy sie spelnia :hmmm: :hmmm:

#43
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów

bo żegluję troche


toz to jak cala moja rodzina ...zapodaj cosik wiecej na ten temat iwonka

#44
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

zapodaj cosik wiecej na ten temat iwonka

a co byś chciał wiedzieć Szpinaczku? :myśli1:
Byłam kilka razy w morzu, mam jakis mały patencik i pojecie. Odrózniam bajdewind od fordewindu, a kilwatera nie staram sie nigdy prostować. :tanczy:
Co prawda tylko Bałtyk, bo na dłużej i dalej ani czasu nie mogę skołować, ani kasiorki, ale może kiedyś..... , a i jeszcze musze sie pochwalić miałam przyjemność pływać "Darem Młodzieży". Po rejach tez łaziłam, wachty za sterem też miałam :tanczy: KOCHAM ZAGLE. Jak chodziłam do liceum to z ostatnich lekcji zwiewałam co by na przysteń zimową pora lecieć do hangaru, jachty szlifować i prace bosmańskie zaliczac. :smiech3: :smiech3: :smiech3: To były czasy.
Teraz mam męża i dzieci..... więc coraz trudniej mi odbic od kei.
No to może teraz co Ty zapodaj na ten temacik?
Dołączona grafika

#45
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
iwonka co do mej przygody z zaglami to trwa nadal zaczela sie jako dziecko zaczalem jezdzic z rodzicami na mazury tata zeglarz robil lodki jedna mu zostala i ja wozilismy przez cala polske polonezkiem hhiihihi trwalo tak to dlugi czas ale lodka sie sprzedala synek zaczal jezdzic sam bez rodzicow bo urosl troszeczke :bicz: :bicz: :oczy: :diabel: :smiech3: zrobilem patent i tera sam jezdze i na miejsu wypozyczam lajbe a moi moj tatko i mamcia sami we 2 dalej jezdza i to jest super aha siostra tez lubi ten dziwk jak woda obija sie o rufe bajka :clap: :clap:

#46
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Wszelki duch Pana Boga chwali,marnotrawny wrócił :uklony: :clap: :bicz: :grin:
Dołączona grafika

#47
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
niestety sam zostalem na tym polu walki same baby dookola na szczescie bo do wyboru do koloru konkurencji zadnej :slinka: :slinka: :slinka: :diabel: :diabel: :oczy: :oczy: :bicz: :bicz:

#48
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów

iestety sam zostalem na tym polu walki

no niestety żaden facet sie na forum nie może utrzymać , ciekawe czemu :hmmm:

#49
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów

no niestety żaden facet sie na forum nie może utrzymać , ciekawe czemu


ja iwem ale nie powiem i na mnie rowniez pora nadchodzi na papa :oczy:

#50
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
SZPINAK, :myśli1: :myśli1: :myśli1: a moze Ty baba ;-) :-P :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: No nie kurde belans bo jak fotki Twoje to facet z krwi i kości w dodatku te oczy :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: Srogi jakis czy jak :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm:

#51
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów

uot;]te oczy




sie nie podoba znowu a szlyszalem ze sa fajne :smiech3: :smiech3:

#52
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
SZPINAK, Oczka fajowe ale takie srogie znaczy sie po gorolskiemu :hmmm: :hmmm: :hmmm: męskie :grin:

#53
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

sie nie podoba


sie podoba, podoba

#54
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
witam na blogu gdzie ja rzadze hihihihih jako imperator i wladca krainy krecich skorek na dzis rozkazuje azeby mi na obiad podano w mej ulubionej restauracji pyszne tajskie zarcie w cenie promocyjnej za 1 grosz a po obiadku odpowiednie sluzby medyczne raczyly mnie masowac i przygotowywac do snu :oczy: :oczy: :diabel: :bicz: :bicz: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#55
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Michaś co Ci jest ;-) :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#56
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów

Michaś co Ci jest


a co ma byc rozporzadzenie poszlo i bedzie tak zobione jak rzeklem :bicz: :bicz: :bicz: :oczy: :diabel:

czyli posilki masaze i niewiasty na kazde zawolanie ghihihihi

#57
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
SZPINAK, jenyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy stan się pogarsza :zdenerwowany: :zdenerwowany: :zdenerwowany: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes:

#58
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów

stan się pogarsza


nie dramatyzuj sie nic nie pogarsza post sie dawno skonczyl juz to pisalem a co do masazow i popitkow od niewiast to luzik to zaden problem heeheh

#59
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
post sie skończył :myśli1: :myśli1: :myśli1: ciekawe :hmmm: :hmmm:
Normalnie wymiekłeś i sie poddałeś :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
ale wielkie gratulacje :win: :win: po przynajmniej lasek sie z Ciebie zrobił ;-) jak tak grzeszyłeś :smiech3: :smiech3:

#60
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
weekend sie dzis zaczyna wspaniale sniegu pelno wiec bedzie narciarsko basenowo sciankowo kinowo i rozwalac kasiurke jam bedziem i topienie marzanny bedziemy jak barany stac na sniegu palic marzanne i drzec sie idz zimo idz buahahahahahh :bicz: :bicz: :bicz: a co wiosna sie zaczyna to tzra poszalec




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych